pax

0

@Ronaldinho10VB

"Najbardziej o ta aborcje to krzycza te "latwe" z Tindera [...] Alkohol , pare glebaszych i laduja u niego lub u niej [...] Ile ja znam takich przypadkow".

Ja nie wiem co to Tinder. Skoro znasz wiele takich przypadków, to nie rozumiem po co się chwalić swoimi znajomymi by potem przed nieznajomymi na portalu krytykować ich zachowanie.

pax

1

@Don-Corleone
Troszeczkę się zawiodłem, aż nie mogę uwierzyć że go nie uwzględniłeś;)
Przeca to zdrada w najczystszej postaci, aż zabrakło mi słów
Nie podaję który to utwór na "C", ale jak zobaczysz to z Zawiercia na kolanach do Częstochowy przez Myszków pójdziesz :)



Don patrząc na twój avatar, to nie uwzględnienie tego utworu to jak Neymar podający Barcelonę do sądu :)
Żartuję, ale jestem zaskoczony.

pax

2

@John_Doe
Może to być multikonto, wystarczy że moderacji pokaże się ten sam IP, chociaż ja stawiam raczej że moderacja wychwyciła bota - gość w tydzień zaczął obserwować ponad 2,5 tysiąca użytkowników.

pax

1

@John_Doe
Można być zbanowanym np. za avatar niezgodny z regulaminem, więc nie trzeba napisać komentarza. Wszystko jest w regulaminie.

pax

9

@Vito9

Oczywiście się nie zgodzę. Obecnie jest najlepszym pomocnikiem w zespole. W defensywie jest jednym z nielicznych który wraca za każdą akcją. Inni jak Pedri czy Frenkie często olewają powroty. Chłop często gra jako fałszywa 9 na klepce, jako środkowy pomocnik i jako defensywny, często wspierając boki boiska.

pax

2

@Rewolucja123


Buena Vista Social Club - Chan chan

pax

1

@BulaKG

Wybaczam zawsze, nigdy nie zapominam ;)

Analizowałem długo tą bramkę.

pax

2

@Pawel13sz

2015/2016 LIGA Mistrzów z Romą.

Błąd Ter Stegena

pax

2

@sokot
Lengleta bym nie winił przy bramce, nie miał szans cokolwiek zrobić, żółta też naciągana. Ogólnie niezłe spotkanie.

pax

9

@ArterkHD
Złąpał , 4 miesiące temu.

pax

25

Messi wspaniałe spotkanie, Busquets świetne spotkanie.
Busquets czyścił i zbierał bezpańskie piłki i mądrze napędzał ataki.
Pedri niewiele dawał w ataku i duża ilość strat na własnej połowie.
Roberto średnio, minął się przy pierwszej bramce, aktywny ale nie efektywny.
Griezmann przeciętnie, lub dobrze ale jako aktor drugiego planu.
de Jong dobre spotkanie, Mingeza dobre- bardzo aktywny i walczący, Alba raz aktywny i świetnie się podłączający a raz znikał na kwadrans.

pax

1

Roberto nie gra dobrze na PO, jest dość przeciętny na tej pozycji. Jednak od kilku lat jest najlepszym zawodnikiem. Ma wiele wad (dla mnie szczególnie brak dryblingu) ale pisanie ciągłe, że gra tylko do tyłu i najbliższego gdy z wszystkich zawodników na PO ma lepsze średnie statystyki w kluczowych podaniach, asystach, przerzutach a nawet wrzutkach, nie mówię nawet o Semedo ale i od Desta jest śmieszne. Skrytykujmy go po meczu jak zagra słabo, a nie zarzuty wymyślone przed spotkaniem.
Przynajmniej część zeszła z Busquetsa w podjeździe przed spotkaniem.
Po zwycięstwo !!!

pax

2

@johny11
Roberto jest dość przeciętny, to fakt. Tylko przez ostatnie lata nie było lepszego na PO.

pax

1

@Majkel34
Hmmm, czyli jednak mafioso, tak czułem ;)

pax

2

@Avatarr
Jak co mecz czy nawet gdy nie grał bo miał kontuzje, nie ważne jak gra, ważne że twoje komentarze co do Roberto się nie zmieniają:)

pax

0

@msmsms
Tylko Vito

pax

0

@Barwindg
Jedno pytanie. Która obecnie radykalna grupa odwołuje się do ideologii nazistowskiej? Prawicowa czy lewicowa?

pax

0

@Kgorecki2500
Piłsudski też był lewicowcem.

pax

0

@Majkel34
Każda skrajność jest zła. U nas prawica szczególnie narodowcy co dzisiaj są w Konfederacji pozdrawiają Hitlera co wymordował miliony Polaków. W tym Stefana "Grota" Roweckiego. Śmieszy mnie dzisiaj młodziak w koszulce Polski Walczącej z gestem pozdrowienia dla Hitlera.

pax

0

@puyol_presidend5

Przeczytałem pobieżnie informacje, wiem że jest filmik z zdarzenia. Jeśli osoba uzbrojona (a nóż jest bronią) zagrażała życiu to oficer miał prawo a nawet obowiązek użyć adekwatnego środka. Jeżeli nie reagowała na wezwanie podporządkowania się i stanowiła wciąż zagrożenia użycie broni w pełni właściwe. Nie wiemy o sytuacji, jak wyglądała, czy była możliwość oddania strzału nie eliminującego, czy właśnie oddano strzał np. w nogę, ale roztrzaskano tętnicę udową.
W takich sytuacjach nie powinno być kwestii lewicy czy prawicy - Ty starasz się pokazać jedno, LeBron drugie. Jeśli znalazłeś filmik z interwencji, a w newsach jest napisane że jest taki, to chętnie go zobaczę.

pax

2

@Ronaldinho10VB
"Stołeczek" w koszykówce to nie jest fajna ani bezpieczna sprawa (sam przez stołeczek dwa razy miałem nadgarstek złamany), w piłce jest przynajmniej trawa, ale też za pewne nie jest to przyjemne.

pax

1

@saczers438
Mam gdzieś na starym komputerze skany akt FBI z odtajnionych śledztw w Palestynie a lat 40-tych.
Nie wiem czy w dobie pandemii AAN jest otwarte, ale coś fajnego zawsze można znaleźć. Nie polecam IPN, ale też coś znajdziesz, ciekawe są też dokumenty w archiwach archidiecezjalnych, prywatne listy, prośby. A tak poza tym to nie wiem.

pax

0

@Pitinho
No widzisz jaki bystrzak jesteś.

Dla mnie ten Ciemniejszy zniszczył tego Jaśniejszego.

pax

4

@Versace
Aaaa, świetny plan - Straż Miejska będzie obstawiać lokale przed Policją. Świetny pomysł.

pax

1

@Versace
Raczej jak zwykle, populizm i to co chcą słuchać ludzie. Zero konkretów, mrzonki i utopia.

pax

5

@JANEK777
Fajnie, fajnie, człowiek chce być prezydentem miasta a nie wie jaka kompetencje przysługują prezydentowi miasta. Strefa wolna od lockdownu, a potem strefa wolna od podatku dochodowego i strefa wolna od np. edukacji państwowej. I to wszystko człowiek twierdzący, że większość mieszkańców Polski to nie Polacy ale tubylcy :)

pax

7

@Kgorecki2500
Służby zadziałały. Jest niezła (choć nie doskonała) infiltracja środowiska radykalnego, nie mówiąc już o działaniach radykalnych środowisk prawicowych i współpracy podobnych środowisk w Polsce. Przywódcy brytyjskich partii narodowych gościli na wiecach czy manifestacjach prawicy w Polsce.

pax

3

pax

20

Skoro wiele osób przedstawia różne ciekawostki: historyczne, lotnicze, kosmiczne, więc ja też podzielę się ciekawostkami z tematyki którą się zajmuję. Ciekawostki dotyczące terroryzmu i kontrterroryzmu.

22. Incydenty na tle rasowym polskich współczesnych prawicowych terrorystów

Filip B., pochodzący z Lublina prawicowy ekstremista, 11 grudnia 2019 został aresztowany przez brytyjską policję w trakcie planowania zamachu terrorystycznego wymierzonego w społeczność imigrantów z państw arabskich. 24 listopada 2020 brytyjski sąd skazał go na 4 lata więzienia za przygotowanie ataku i produkcję ładunków wybuchowych. 19-letni Polak Michał Sz. i mający polskie korzenie 18-letni Oskar D.-K., należący do propagującej terroryzm neonazistowskiej organizacji Sonnenkrieg Division (była brytyjska filia neonazistowskiej sieci terrorystycznej Atomwaffen Division), gromadzili instrukcje budowy ładunków wybuchowych oraz przeprowadzenia ataków terrorystycznych. W czerwcu 2019 r. zostali skazani na kary więzienia m.in. za zachęcanie do zamordowania księcia Harry’ego za „zdradę rasy” przez małżeństwo z Meghan Markle.
Ps. Pisałem już o tym kilka miesięcy temu ale nie w swoim cyklu:)

@Hosh , @Kgorecki2500 , @Ojciec5tkidzieci , @Chakalaka , @SitvMen , @VamosB , @VenoM , @Murazor , @Janas11224 , @Kidd

pax

0

@kamill//
Czyli już nie ważne że Biały ale że homosekusualista. Jakby gwałcił Czarny hetero to by było że Czarny a nie że hetero.
Zgadza się, nie przebije się bo gwałty Białych się nie przebijają, pamiętasz o gwałcie na plaży w Rimini przez imigrantów na Polce. Prasa prawicowa przez miesiąc miała news dnia. Więc gwałty Białych się nie przebiją.
A jakby był Biały, hetero ale zapisał się do socjalistów to wtedy że nieważne że Biały, nieważne że hetero ale LEWAK.
Co do oszołomów wylewających frustrację to chyba widać kto nakręca dyskusję :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?