pax

0

@GadulkiGembulki
Ja często widze w drugą stronę. tak jak widzę, że jedna strona z powodów ideologicznych wyszukuje tego typu zachowania aby utrwaliły ich postrzeganie świata.

pax

0

@GadulkiGembulki
Już myślałem, że jakieś nowe wydarzenie opisujesz.
Tak, chetnie zobaczę.

pax

8

@Kusco15
a co jest teraz? Ostatnio w Opolu Biały Polak mężczyzna miał sprawe za wielokrotne gwałcenie psa - jakos takie informacje ciężko sie przebijają. Gwałty w Polsce też nie za bardzo kogoś interesuja, ale jak jest biała kobieta zgwałcona przez Czarnego to jakos trąbią o prawie wszystkie media w Polsce. Przypominam sprawę w rimini, gdzie polska parka, chłopak i dziewczyna piła alkohol na plazy z grupka imigrantów, potem chłopak został pobity a dziewczyna zgwałcona, polskie media rozpisywaly sie o tym dwa miesiące. W tym czasie w Łodzi dziewczyna została zaciagnięta do mieszkania i przez kilka dni gwałcona, w wyniku obrażeń wewnętrznych zmarła, w tym samym czasie inna zgwałcona została znaleziona martwa w tapczanie tez w Łodzi. Kto pamieta sprawę Rimini a kto sprawy w których sprawcami byli Polacy?

kwestia BLM jest odgrzewana prawie codziennie, takie same wiadomości, te same argumenty i te same przykłady i te same zielone.

pax

3

@GadulkiGembulki
Możesz podac link do tej sytuacji z zadźganiem chłopaka z Irlandii?

W poslce jest sytuacja odwrotna, nagłaśniane sa zbrodnie imigrantów, osob o innym kolorze skory niz biały a o zbrodnie bialych tutaj się w wiekszości pomija. Na rambli masz tego najlpepsze przykłady. Nawet pokazując zbrodnie białego to stosuje się socjotechnike aby pokazac podobna zbrodnię kogos o innym kolorze skóry.

pax

1

@priest9999
Nie do konca, watek rasowy tez był ważny, komunistyczny również. Kiedyś rozmawiałem z Michałem Zichlarzem który o tym książkę napisał. To nie tyle było dokładnie na zlecenie, ale były jeszcze chyba dwie osoby w to zamieszane, tzn był to w pewien sposób wspólny spisek na życie Haniego, którego Waluś był wykonawcą.

pax

12

@GadulkiGembulki
Wiele lat temu biały Waluś zamordował czarnego Haniego i jakos o tym nie piszesz. Tu sprawcą morderstwa na tle rasowym i ideologicznym był Polak.

pax

5

@Joe_Pesci
"Tusk jako premier ministrom i wiceministrom przyznał 125 nagród w łącznej kwocie 416 800 złotych" Wychodzi średnio po 3334 na głowę. Nie wiem czy taka nagroda dla konstytucyjnego ministra nie jest raczej policzkiem w twarz. Skąpiec i tyle.

pax

0

@Janas11224
To bylo wulgarne słownictwo i sugerujący molestowanie swojej córki. lamał przynajmniej w 3 miejscach regulamin.

pax

0

@Janas11224
A to nie był mem z Tuskiem i jego córką ?

pax

0

@Janas11224
Skąd wiesz, że nie łamał ?
A może jednak?
- oczernianie i/lub bezpodstawne oskarżanie innych Użytkowników, redakcji FCBarca.com i OSÓB TRZECICH
- naruszanie prywatności i dobrego imienia innych Użytkowników, redakcji serwisu FCBarca.com oraz OSÓB TRZECICH
- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników
-- używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne lub obelżywe

Mozna byłoby twój wpis pod to podciągnąć ?

pax

10

Dziś urodziny Maestro

Przypominam felieton biograficzny o nim.


Xavi nie mial łatwych początków kariery - wyzywany, obrażany, naciskany na opuszczenie Barcelony.

Pozdrawiam i miłego czytania

https://www.fcbarca.com/63812-okiem-kibica-xavi-hernandez-creus-pilkarz-mistrz-legenda-vol-i.html

https://www.fcbarca.com/63937-okiem-kibica-xavi-hernandez-creus-pilkarz-mistrz-legenda-vol-ii.html


pax

6

@martin3131
Czy to wina Tuska, że ktoś lokował swoje pieniądze w piramidy finansowe obiecujące wyższe oprocentowanie niż normalnie. Instytucje bardzo szybko zadziałały.

pax

1

@clyde
Możesz wskazać kim był jego ojciec i jak "prężnie " działał w PZPR? Był w Komitecie Centralnym a przynajmniej w Komitecie Wojewódzkim?
Trudno aby pierwsze kroki nie stawiał w latach 80-tych w jakimś piśmie związanych z ówczesną władzą. "Czerwona kariera ojca" - dalej nie wiem kim ten ojciec był - napisz coś o tej karierze, skoro piszesz że byłą to kariera.
Korwin też współpracował i co z tego, działał w partii przybudówce PZPR przez 20 lat, podpisał lojalkę w czasie stanu wojennego, należał do Związku Młodzieży Socjalistycznej.

pax

0

@clyde
Naprawdę mnie to zainteresowało, możesz coś napisać więcej?

pax

1

@clyde
Możesz coś o tym więcej napisać, jak jego ojciec kierował jego karierą dziennikarską? Na razie czytam, że jego dziadka zamordowała Milicja Obywatelska. Po prostu chciałbym się dowiedzieć o wpływie ojca na jego karierę.

pax

1

@clyde
To były wybory na wydział dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego ?

pax

4

@insp1re
Podwyższenie
Plusy
- wyższa emerytura
- większa aktywność (dla wielu jest to rodzaj socjalizacji, zamiast siedzieć w domu i patrzeć w okno)
- mniejsze nakłady budżetowe państwa
Minusy
- ewentualnie gorsze zdrowie w zależności od wykonywania pracy.
Obniżenie
- niższa emerytura
- ewentualnie gorsze zdrowie psychiczne (czasem emeryt potrafi znaleźć sobie wypełnienie czasu ale nie zawsze - czasem jest depresja czy alkoholizm)
- więcej czasu i lepsze zdrowie

pax

6

Wiemy już wiele na temat transferów obecnych, połączenia funkcji trenera i menadżera, stadionu, wcześniej o La Masii, pewnych kwestii społecznych, kwestii katalonii itd.

Jaki dokładnie projekt ma Laporta, jakie konkretne pomysły, innowacje itd.?

pax

0

@dawidlabadz123
NIe śledzę tak tego. Rozumiem, że wszyscy w USA wiedzą, że wśród republikanów jest/są skorumpowani politycy i jest to fakt ogólnie znany i tak jak znana jest "niewłaściwa" współpraca tego lidera republikańskiego w senacie z Chińską Republiką Ludową? Chodzi o Elaine Chao czy coś więcej?

pax

1

@Wymyslilemtosobie
Pytaniem odpowiadasz na pytanie. Hmmm. Zadam jeszcze raz czy w tym wątku z zdjęciami wymieniłem jakiegokolwiek piłkarza?

pax

1

@Wymyslilemtosobie
Widzisz tutaj abym sie odnosił do jakiegokolwiek piłkarza?

pax

1

@martin3131
Ja tu, w tym watku nie analizuję, wstawiłem zdjęcia jak ta sytuacja wyglądała, bez słowa, nie napisałem kogo obarczam winą. Same zdjęcia jak Bilbao stworzyło sobie sytuacje. Tyle. jaki jest odbiór zdjęc chyba widac.

pax

1

@Wymyslilemtosobie
Gdyby była analiza objaśniałbym jak kto powinien sie moim zdaniem zachować, jaki moim zdaniem popełnił błąd. A ja tylko pokazałem zdjęcia, nie odnosząc sie przez cały wątek do jakiegokolwiek zawodnika, co starasz się zarzucić. Popatrz na zdjęcia i nie na każdym zdjęciu zawsze nie ma jakiegos zawodnika, więc zdjęcia nie wskazują jakiegoś konkretnego zawodnika. Nigdy nie oczerniam zawodnika.

pax

0

@Yoshi94
Hmmm, jeden pisze że Mingeza zrobił błąd bo nie opuścil swojej strefy i nie poszedł za Muniainem wyżej a potem nie krył Muniaina, mimo że Muniain wchodził na wprost w strefę Mingezy. Teraz piszesz Ty że Mingueza powinien kryć Williamsa, przy którym sekundę wcześniej stał Araujo. Busquets był na lewym pivocie , biegł do zawodnika z piłka gdy zobaczył że strefa jest nie obstawiona, ale nawet podanie Muniina było w lewo a nie w prawo, czyli Busquets nawet nie miał szans przejąc tego podania. Busquets wcześniej asekurował lewą strone bo tamteny szła akcja. Araujo krył indywiduwalnie Williamsa przez prawie cala akcję, ale na końcu go odpuścił gdy... Minguza wyszedł do Muniaina. Araujo nie krył nikogo, a zostawił swóch Minguezie. Oczywiście Busi i griezmann starali się zaasekurować Mingueze ale było za późno.

pax

5

@Batys
Tu jest tak z wszystkim. Dowartościowanie się wyśmiewaniem się czy wyzwiskami wobec innych użytkowników. I tu racja, żanujące jest podłączanie się do takich zachowań.

pax

0

@Janiama
Nie widzisz winy Araujo? Który indywidualnie krył Iniakiego Williamsa przez cała akcje a gdy ten był na linii pola karnego to został na środku pozwalając Iniakiego przesunąc sie nie pilnowanemu przez nikogo w polu karnym? Araujo został na środku nikogo nie kryjąc a zostawił Williamsa. Pytam tylko.

pax

1

@martin3131
Kogo ja szukam, jeżeli jest jakiś zawodnik w kadrze to mam go wymazać w photoshopie?

pax

1

@Wymyslilemtosobie
Czy ja piszę o jakims zawodniku? Pokazuję jak doszło do sytuacji. Produkuję coś czego nie był w rzeczywistości? W obu sytuacjach pokazuję w jaki sposób piłka doszła do asystena i strzelca. Gdybym chciał kogos oczernić a nigdy tego nie robię to pokazywałbym tylko poszczególne etapy akcji skupiając sie tylko i wyłacznie na jakims zawodniku. Czy ja tu pisze o de Jongu czy o Busim, czy jakimkolwiek innym zawodniu? Skąd taka insynuacja?

pax

1

@Wymyslilemtosobie
Tylko gdzie tu jest analiza jakakolwiek? Pokazane same zdjęcia. Proszę grzecznie wskaż te manipulacje słowne i obrazkowe w tym wątku.

pax

1

@Wymyslilemtosobie
Tzn? Jakie wycinanie zdjęć ? Czy ja w tym watku pisze o jakiejś winie? Podałem zdjęcia z akcji - Ty sobie , jak każdy może je zinterpretować. O jakiej kolejce tu piszesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?