pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z Alvesem jest tak, że nie uważam że ma mega formę, albo że gra rewelacyjnie. Po prostu w meczu z CdR redakcja go wyhejtowała niemiłosiernie pisząc kłamstwa w opinie i dając mu ocenę jeden a był najlepszym obrońcą i atakującym drużyny. Alves miał stratę 70 metrów od właswnej bramki, takie starty sa momentalnie neutalizowane, takie straty są częste. Tutaj jak popatrzysz na powtórke główna wine ponosi nie Alves i nie Alba ale Mascherano, w chwili kontry mascherano i Bartra cofają się i przechodzą środkową linie boiska i w pewnym momencie Mascherano wpada na durnowaty pomysł próby odbioru i robi kilka metrów do przodu (on grał na stoperze a nie na defensywnym pomocniku), zostawił pół boiska wolnego. W jego strefę z lewego skrzydła wbiega di Maria i nie ma żadnego obrońcy. Strat takich jak Alves było wiele i po wielu pdały bramki, jednak tylko Alvesowi obniżono notę do oceny 1 (słownie JEDEN). Dla potwierdzenia zrobiłem zestawienie strat i ocen z innych spotkań, abyś miał pogląd na ocenianie.
Strata Mascherano (Ajax)– strata 25 metrów od własnej bramki (ocena 3.5)
Strata Mascherano (Milan) –strata 30 metrów od własnej bramki (ocena 4.5)
Strata Songa (Grenada)– strata 55-60 metrów od własnej bramki (ocena 6,5-pochwała za rozegranie)
Strata Alvesa (Real)– strata 65-70 metrów od własnej bramki – ocena obniżona o 5-5,5 oceny – (skandaliczna ocena końcowa 1). Za bramkę głównie odpowiada Mascherano.
Strata Iniesty (Betis)– strata 70 metrów od własnej bramki (ocena 6.0)
1
Rozumiem, że uważasz że jak ktoś pisze "Alves jest do dupy" czy "Neymar jest do dupy" to jest wszystko w porządku, bo to jest wyrażanie opinii. Jeżeli ktoś pisze że "wrzutki Alvesa są w trybuny" to nie można się do tego odnieść bo to też wyrażanie opinii. No, niestety moim zdaniem tak nie jest. Ja praktycznie nie rozpoczynam nowych wątków a jedynie odpisuje na bzdury, kłamstwa i zasłyszane opinie. Jak ktoś pisze, że wrzutki są w trybuny to się pytam kiedy i ile ich było w trybuny i tylko tyle robię. Dla mnie jak ktoś chce przedstawić swoja opinię to powinien ją umieć "obronić". Ta opinia świadczy o nim, ja bardzo często mam niepopularne, opnie, teksty jednak zawsze staram się ją wyargumentować, jednych moje argumenty przekonają innych nie, ale przynajmniej nikt mi nie zarzuci że nie wiem o czym piszę.
1
Wyliczyłem redakcję, jednak redakcja stwierdziła, że argumenty i statystyki się nie liczą, bo ona ma zawsze rację. Nie pierwszy i nie ostatni raz pokazałem błędy redakcji i kłamstwa w opisach (przy tym meczu pisali np. że Bale po błędach Alvesa mogł wielokrotnie strzelić bramkę, prawda jest taka, że po błędach Alvesa Bale nie oddał ani jednego strzału. Redakcja hejtuje Alvesa co nawet pod ostatnim meczu częściowo się przyznała. najzabawniejsza jest wirtuozeria słowna redakcji - w ostatnim meczu z Elche - Alba nie miał dobrego podania w pole karne, (zawsze podawał do przeciwników), nie miał nawet kluczowego dograni co dopiero mówić o asyście - a redakcja napisała w opisie że Alba miał dobre dogrania ale koledzy mu się pochowali za obrońcami. Ciekawe czy tak napiszą kiedyś o Alvesu, że ma dobre wrzutki, ale koledzy się mu pochowali. Co do sytuacji z CdR to oczywiście się nie zgadzam z Twoim poglądem. Pierwsza sytacja - akcja lewą strona brak obrońcy i brak asekuracji - druga sytuacja - akcja prawą stroną, brak obrońcy - strona w pełni asekurowana przez innego obrońcę i defensywnego pomocnika. Wytłumacz dlaczego winisz Alvesa że grał z przodu i zostawił w pełni aekurowaną swoja stronę a nie winisz Alby który zostawił swoja stronę bez jakiejkolwiek asekuracji ?
1
Napiszesz coś merytorycznie, czy dalej będziesz zbierał polecenia gimboforum ??
1
Hahaha, niezłe, nie masz argumentów, więc wolisz wyzywać, żałosne.
1
Różnica jest inna. Każdy ma swoje zdanie i je szanuję. Gdy ja wyrażam opinię na temat jakiegoś gracza pokazuje statystyki, wyliczenia, sytuacje, argumenty. Gdy ktoś inny to robi to pisze np. A"lves jest do dupy" i tyle, wtedy więc rozpoczynam dyskusję aby napisał dlaczego tak sądzi, wtedy już nie jest w stanie nic napisać, albo kłamie. To źle, że staram się nauczyć artykułowania swoich opinii ?? jak maja argumenty, niech mnie przekonają do swojej opinii.
1
Di maria wyskakuje z lewego skrzydła Barcelony czyli z prawego Realu !! Wyskakuje z strony Alby którego nie ma w obronie i który goni di Marię ale go nie dogonił. Alves jest na prawej stronie a akcja była lewą stroną. To nie Alves miał asekurować Bartrę, ale Bartra i Busquets asekurowali Alvesa i co z tej asekuracji wyszło wszyscy widzieli. Podawaj argumenty jak piszesz a nie tylko hejty redakcji i gimboforum, nawet strony Ci się mylą.
1
Nie chodzi o uraz, ale o brak doświadczenia, On "miał" Bale, nie było tak że przez kontuzje on nie był w stanie się ruszyć. Po prostu za lekko go wypchał za linie boczną i tu kontuzja nie miała znaczenia. Bale był w gazie i nawet bez kontuzji by go nie dogonił. Błąd popełnił wcześniej.
1
Gdyby jeszcze wykorzystał tą szybkośc - wracając do obrony.
1
Zgadza się, ale nie ja pierwszy pisałem tutaj o tym finale, ja tylko odpowiedziałem na bzdury wypisywane.
1
Pedro Leon
Alba był najsłabszym punktem obrony i to po raz kolejny. nie tylko był mijany w środkowej strefie, ale on prawie w ogóle nie wracał, przez co taka drużyna jak Pedro Leon miała swoje sytuacje.
27 minuta przerzut Leon na prawą stronę brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu.
28 minuta przerzut Leon na prawa stronę brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu, Alba po chwili przybiega przejmując podanie wzdłuż pola karnego.
28 minuta - krycie na radar Alby i Mathieu, co doprowadza do błędu i prostopadłej piłki Leon, piłkarz przeciwników sam na sam z Bravo, ale ostry kąt i Bravo uniemożliwiają zdobycie bramki.
34 - brak Alby w obronie - asekuracja Mathieu.
48 - brak Alby w obronie - cross na skrzydło Leon - dobra asekuracja Mathieu
49 minuta brak Alby w obronie - cross na skrzydło Leon - dobra asekuracja Mathieu.
W ofensywie też słabiutko - jedno kluczowe podanie, mógł mieć asystę ale 43 minucie podał do obrońcy Leon w polu karnym zamiast do wchodzącego Messiego.
1
Przykłady na grę najsłabszego obrońcy - Alby w finale CdR
10 minuta – brak Alby w obronie, idzie do przodu zostawiając swoją stronę bez asekuracji, gol di Marii.
13 minuta - podanie Pepe do Benzemy - Alba odpuszcza krycie - na szczęście Karim źle zagrywa.
24 minuta - dobra kontra Realu z lewej strony - di Maria - Benzema - di Maria , brak Alby w obronie, na szczęście sędzia nie dał się nabrać na próbę wymuszenia faulu przez di Marię.
37 minuta - fatalna strata Iniesty, Alby w ogóle nie ma na obronie, Benzema podaje do Bale który gdyby nie wślizg Bartry pytał się Pinto w który róg uderzyć.
45 minuta - fatalna interwencja Alby na wysokości własnego pola karnego, mija się z piłką i di Maria objeżdża go jak dziecko i wykłada dobrą pilkę Benzemie który uderza niecelnie.
Miał jedną dobrą akcję w obronie w 35 minucie.
1
Czy ja Cie obrażam. widać poziom twojej dyskuji, jak nie potrafisz znaleźć argumentów to wyzywasz.
1
Przy pierwszym golu on miał krys di Marię ?? Di Marie miał kryć ALBA, który zostawił strone bez asekuracji. Pomysl zanim cos napiszesz. Di Maria wyskakuje z lewej strony (Alby strony) i pędzi na opustoszały środek boiska gdzie Mascherano zamiast trzymać pozycji stopera idzie do przodu (najpierw się cofa razem z Bartra i akcja ma małe szanse powodzenia a potem robi durny błąd taktyczny i próbuje spóźnionego odbioru - ani piłki nie powąchał, dodatkowo zostawił pół boiska wolnego).
Wytłumacz mi jedno - przy pierwszej bramce jest brak Alby w obronie który zostawia swoja strone bez asekuracji i dla ciebie to nie jego wina, a przy drugiej bramce to wina Alvesa który idzie do przodu i zostawia stronę asekurowaną - Busquetsem i Bartrą. Winny tylko Alves ?
1
Nie napisałeś gdzie kłamię. Wrzutki Alvesa z tego meczu mam policzone.
Hejty Redakcji na temat wrzutek Alvesa. "Pośród mnóstwa centr do nikogo, w 22. minucie zaliczył jedno dobre dośrodkowanie na głowę Alby ze strzałem tego ostatniego".
Alves miał 17 dograń w pole karne.
Ilość wrzutek niecelnych ponad bramką 0
Ilość dograń do zawodników Barcelony 8
Ilość kreacji grożnych sytuacji bramkowych - 4
Ilość przejętych piłek przez Real po wrzutkach Alvesa - 3
Ilość kontr Realu po wrzutkach Alvesa 0
Dobrze kreował na tle innych, policz teraz dogrania w pole karne Iniesty albo Fabregasa. Oni nic tam nie grali, Alves przynajmniej próbował i robił.
0
Ty walczyłeś ?? Nawet nie podniosłeś rękawic. Zacząłeś wymyślać sytuacje i pisać kłamstwa.
1
Żadnych bramek tam nie zawalił, naczytałeś się gimboforum, pierwsza bramkę zawalił Mascherano i częściowo Alba, a druga Bartra.
2
Chcesz podyskutować, czy znowu kłamać i obrażać ??
1
W finale CdR Alves zagrał bardzo dobre spotkanie, był najlepszym obrońcą, a Alba czy Adriano (szczególnie Alba) zagrali fatalne zawody. To, ze redakcja go wyhejtowała to reszta zaczęła bić brawo, Alves w finale CdR był praktycznie najlepszym zawodnikiem spotkania co potwierdzają wszystkie statystyki.
1
No, merytoryczna odpowiedź.
1
Alba praktycznie nie wraca, słabiej broni a w ofensywie jest bezużyteczny.
1
Pojechałeś merytorycznie, siła argumentów mnie przygniotła.
1
Na ch*j to jest prezerwatywa.
Zauważ że sam rozpocząłem tylko jeden wątek, a tak to odpisuje innym, piszącym praktycznie zawsze to samo. Wystarczyłoby aby jeden napisała a gimboforumowa hejterka się podpisała i poleciła. Piszę, tyle komentarzy, bo może jakiś odpisze i zaprezentuje swoje argumenty.
1
Ostatnie miesiące gra bardzo dobrze - Alba czy Adriano to dwie klasy niżej.
1
Teraz Alves gra bardzo dobrze, ostatnie miesiące w Barcelonie on ciągnął drużynę.
1
teraz jest co najmniej dobry
1
Nie rozumiem, od miesięcy Alves gra bardzo dobrze w Barcelonie. Wrzutek w ostatnim meczu nie za wiele tak jak w presezonie (po 2 na mecz), a wkońcówce ubiegłego sezonu większość wrzutek robiło zagrożenie dla przeciwnika i tymi wrzutkami zrobił wtedy dla Barcelony dużo więcej niż Iniesta i Fabregas.
1
Gość wypowiada 30 zdań z czego 2-3 o Alvesu ale gimboforumowa hejterka już zwęszyła krew.
1
Dlaczego ?? Od kilku miesięcy gra bardzo dobrze w Barcelonie.
1
Alves gra od miesięcy bardzo dobrze w Barcelonie.