pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bramki zza pola karnego:
Ronaldo – Xerez, Zurich, Zurich,Villareal,Malaga, Marsylia,Villareal, Valladolid, Getafe, Milan,Bilbao, Bilbao, Zaragossa,RSSS, Tottenham, Villareal, Villareal, Lyon, Sevilla, Granada, Levante, CSKA, Osasuna, Osasuna, Atletico, Atletico, Apoel, Ajax, Mallorca, Dortmmund, Atletico, RSSS, Celta, Sevilla, Bilbao, Elche, RSSS, Osasuna, Betis, Sevilla, Osasuna, Osasuna, Monachium.
Messi – Racing, Racing, Deportivo, Kijów, Tenerife, Getafe, Almeria, Stuttgard Stuttgard, Zaragossa, Mallorca, Kopenhaga, Sevilla, Almeria, Deportivo, Almeria, Atletico, Manchester, Atletico, Leverkusen, Mallorca, Levante, Espanyol, Real, Real, Deportivo, Mallorca, Zaragosa, Spartak, Atletico, RSSS, Sevilla, Milan, Bilbao, Real Betis, Ajax, Almeria, Sevilla, Sevilla, RSSS, Rayo, RSSS, Almeria
1
tz. ?? co konkretnie zarzucasz Alvesowi ??
1
Ogólnie jest slaby na stoperze. Zeszły sezon po potwierdził.
1
niezłe oceny :-)
3
Ale w ostatnich meczach Alves był o dwie klasy nad Albą. W dzisiejszym meczu Alba zagrał tak jak Alves. Będą statystyki to zobaczymy straty i podania, czyli bycie "pod grą". Nawet z jego bycia pod grą nic kompletnie nie wynikało, miał chyba jedną dobra akcję. W obronie, fakt wracał częściej niż ostatnio , ale i tak Mathieu musiał caly czas pilnować jego pozycji. Chcesz mnie przekonać to napisz konkretnie, wymień akcje, bramki, asysty, kluczowe dogrania.
1
będzie asysta
2
Alba zagrał dobrze, ale tutaj czytam że zagrał świetnie, że był najlepszy, albo najlepszy obok Messiego. Pytam się co on takiego zrobił ?? Elche praktycznie nie istniało w defensywie, więc akcji miało jak na lekarstwo, więc obrona nie miała się możliwości wykazać, a i tak mathieu musiał z trzy razy schodzić na lewa obronę asekurując ja bo Alba był z przodu. W ofensywie, goli zero, strzałów chyba też, asyst - zero, kluczowych dograń też sobie nie przypominam. Dwa-może trzy wejścia z których nic nie wynikało. Największy entuzjazm wzbudził jego rajd i gonienie za piłka, gdy dogrywał z linii bocznej prosto do...obrońcy. Alba zagrał dobrze, ale przekonajcie mnie że zagrał fenomenalne zawody.
2
Czyli tak naprawdę nie było krytyki tylko u Alby według Ciebie. Pytam się co on takiego zrobił ?? Elche praktycznie nie istniało w defensywie, więc akcji miało jak na lekarstwo, więc obrona nie miała się możliwości wykazać, a i tak mathieu musiał z trzy razy schodzić na lewa obronę asekurując ja bo Alba był z przodu. W ofensywie, goli zero, strzałów chyba też, asyst - zero, kluczowych dograń też sobie nie przypominam. Dwa-może trzy wejścia z których nic nie wynikało. Największy entuzjazm wzbudził jego rajd i gonienie za piłka, gdy dogrywał z linii bocznej prosto do...obrońcy. Alba zagrał dobrze, ale przekonaj mnie że zagrał fenomenalne zawody.
1
Hmm, nic nie wynikało ? Kilka świetnych klepek z Messim, kilka kluczowych podań i prawdopodobnie asysta do messiego przy drugiej bramce.
1
dziękuję za uznanie
1
zgadza się maił być Alves a nie Messi :-)
1
dlaczego mamy go wykorzystywać, tzn. co on takiego ofensywnego pokazał, że piszesz że za mało jest wykorzystywany ??
1
Wiesz, że sezonu nie miał tragicznego, w obronie nie był gorszy od innych obrońców a w ofensywie był najlepszy. Znowu pokazywać statystyki ??
2
Oczywiście Dani mógł przewidzieć że Busquets nie zgarnie piłki, a mathieu nawet nie zareaguje jak przelatywała obok niego. W sumie mógł to przewidzieć.
4
Zrozum dla hejterów zawsze winny jest Alves, przecież to on wypuścił czarnego kota.
2
Alba zagrał dobrze, ale tutaj czytam że zagrał świetnie, że był najlepszy, albo najlepszy obok Messiego. Pytam się co on takiego zrobił ?? Elche praktycznie nie istniało w defensywie, więc akcji miało jak na lekarstwo, więc obrona nie miała się możliwości wykazać, a i tak mathieu musiał z trzy razy schodzić na lewa obronę asekurując ja bo Alba był z przodu. W ofensywie, goli zero, strzałów chyba też, asyst - zero, kluczowych dograń też sobie nie przypominam. Dwa-może trzy wejścia z których nic nie wynikało. Największy entuzjazm wzbudził jego rajd i gonienie za piłka, gdy dogrywał z linii bocznej prosto do...obrońcy. Alba zagrał dobrze, ale przekonajcie mnie że zagrał fenomenalne zawody.
2
messi od co najmniej marca był razem z messim najlepszym zawodnikiem Barcelony, on ciągnął w każdym meczu grę ofensywną. Iniesta miał najgorszy okres kariery, cieszę się że widać iż ma go już za sobą. dodam tylko że w ostatnich 10 meczach sezonu Alves miał tyle samo kluczowych podań co Iniesta i fabregas razem wzięci.
4
Przestań hejtować. Napisz konkretnie co zagrał źle. W ostatnim meczu z Leon grał dobrze i dwie klasy lepiej od Alby. Dzisiaj grał dobrze w defensywie, świetnie rozgrywał klepki z Messim i nieźle dogrywał w pole karne, Messi strzelił trzecią bramke po jego podaniu. napisz co zawalił ? Nie wracał ?? Strzelał samobóje ?? Miał serię dośrodkowań w trybuny ?? Napisz.
0
A ile miał strzałów, bramek, asyst czy kluczowych podań, bo jeszcze nie podliczyłem ??
0
wrzutka do obrońcy
2
Gra tak przynajmniej od marca
0
z czego ?? chyba z pozycji pierwszego rezerwowego. na stałe grać będzie Neymar-Messi-Suarez
0
Bo jak na razie wszyscy mieli złe podania a Ty piszesz tylko o jednym. Pytam więc, czy wytykasz wszystkim błędy po równo czy hejtujesz jednego ? Ale chyba widać.
0
Rakitić strata, to tez łajza ??
0
Alba taaaka strata, zobaczymy czy teraz będziesz go nazywał łajzą ??
1
Zobaczymy czy tak samo napiszesz jak ktoś inny będzie miał stratę.
1
ostatnio miał 2 wrzutki w całym meczu. a Ty jak widać, nie potrafisz się powstrzymać od cynizmu.
0
raczej Alves 1 a reszta po 5, neymar 10
1
W ostatnim meczu Alves był o dwie klasy lepszy od Alby, tak jak przez ostatnie miesiące w Barcelonie.
1
Odpowiedziałeś merytorycznie, tylko nie wiem w jaki sposób się odnieść do Twojej odpowiedzi. No właśnie o każdym zespole tego nie da się powiedzieć a po drugie nie każdy zespół następne transfery będzie przeprowadzał za dwa lata.