pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakie decyzje podjął Messi ??
1
szef drużyny a toksyczna postać to jest różnica.
1
powiedz to redakcji
2
Patrzę i obserwuję co redaktorzy (bo nie jeden) wypisują na jego temat od miesięcy.
cytat z felietonu redakcji z stycznia: " „[...z wiekiem sam sportowiec robi się zazdrosny o pozycję kolegów z szatni, staje się ekspansywny w swych zachowaniach, postanawia wpływać na dotychczasową hierarchię... To rola nie lidera już, lecz dominatora... symptomy dyktatorskich zapędów Messiego... stopniowe narastanie w nim buńczuczności, sportowej arogancji, chorobliwej überwiary we własną doskonałość i postępującego egoizmu boiskowego... uzależnienie od Leo ewidentnie zainfekowało Barcelonie wyniki".
1
Co ma wola walki do toksycznego zachowania i rządzenia w klubie ? Co zaczęło ci sie rzucać w oczy ?? Jakies przykłady ??
2
Jakieś przykłady czy tylko tak jak redakcja zwykły hejt ??
8
Ten komentarz ma jeszcze jedno bardzo ważne zdanie.
Druga linia totalnie zawiodła, najslabszy w karierze Iniesta, Cesc w 18 ostatnich meczach 0 bramek, 1 asysta, słaby pedro, Neymar wiecznie kontuzjowany, Alexis z wahaniami formy, Masche fatalnie na stoperze. Messi po powrocie z kontuzji hat-trick z realem na santiago, świetne mecze przeciwko MC w LM, 25 spotkań - 22 bramki, 11 asyst. jednak redaktor stwierdził, że to przez Messiego ten sezon był spisany na stracony i to Messi jest winny braku tytułów w sezonie.
"Bo jeśli w rzeczywistości jest inaczej, to Barça w tym sezonie znowu może mieć problem z wygraniem czegokolwiek."
4
Robią to ludzie którzy wpatrzeni są w redakcję jak w obrazek, a że redakcja od miesięcy pisze nagatywnie o Messim to takie są efekty.
2
I jeszcze jedno - może bym napisałem, bo napisałem odwrotne zdanie po felietonie o Messidependenci, redakcja go puściął. Jednak teraz gdy już wykazywałem hejty redakcji w opisach i ocenach to jestem w pewien sposób persona non grata, przesłałem 1,5 miesiące temu felieton, który poszedł do samej gory, ale został zablokowany nawet bez słowa wyjaśnienia, więc nie ma sensu pisać czegos czego tu nie opublikują. Ale jeśli chcesz poznac odmienne zdanie to zapraszam do tego poprzedniego mojego felietonu, Tam masz moją odpowiedz na hejt redakcji - zarzuty te same, więc możesz wyrobić sobie zdanie.
http://www.fcbarca.com/53182-arogancja-messiego-czy-jedyna-opcja-ofensywna.html
3
Jeżeli jest to nie pierwszy redaktor tego portalu piszacy bezpodstawne hejty, na Messiego, jeśli byly Messiemu zaniżane oceny a opis byl wielokrotnie kłamliwy co było wykazywane, jeżeli był juz felieton dotyczący niepotwierdzonych sugestii redaktora o negatywnym zachowaniu Mesiego pełnym negatywnych określeń, to jest to nagonka.
czy jest to trafny komentarz?
Najpierw redaktor kategorycznie bez domniemania, zawahania stwierdza " Jest to kolejny dowód na to, że od odejścia Pepa Guardioli (a może nawet nieco wcześniej) to nie trener rządzi w szatni, a piłkarze, a właściwie to chyba jeden. Ten małomówny Messi już chyba dawno odszedł do lamusa i zaczynam mieć poważne obawy, że to właśnie „skromniutki Leoś” zaczyna być najbardziej toksyczną postacią w szatni", a następnie stwierdza "Mam tylko nadzieję, że to, o czym pisze MD ... to tylko wymysł hiszpańskich dziennikarzy". To jest caly komentarz - najpierw hejt a potem że to może bzdura. Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że redaktor miał rację, w sugerowaniu że przez Messiego Barcelona nic nie wygrała w poprzednim sezonie.
1
Mnie nie pytaj, tylko redakcji, ja przedstawiam tylko trend
2
czy ty czytasz ze zrozumieniem. Redakcja przedstawiła news jednej z gazet a następnie redaktor dodał od serca swój komentarz o toksyczności Messiego.
1
O to pytaj redakcji, w sumie teraz sezon ogórkowy, a reklamodawcy czekają.
6
Jak na razie to wymyślone historyjki nie różniące się od opowiadań że ktoś widział UFO, Elvisa i potwora z Loch Ness. Na wszystko trzeba mieć dowody, albo dobrą analizę sytuacji. nic jak na razie tych wymyślonych historyjek nie potwierdza.
24
Tak jak pisałem redakcja pomału osiąga swój cel. Wystarczy poczytać wpisy, już negatywny wizerunek Messiego przedstawiany od miesięcy na tym portalu przynosi efekty. W styczniu pełny agresji i wyzwisk, pejoratywnych określeń felieton "Uniezależnieni" jednego z redaktorów z wymyślonymi sytuacjami, pełnym insynuacji. Później przez cały luty Messi notorycznie dostawał zaniżone oceny a opis jego gry był zakłamywany przez redakcję. Co wielokrotnie wykazywałem. Teraz takie "wrzutki" . Czy redakcja robi badania socjologiczne oddziaływania propagandy na umysly gimnazjalistów ?
Kampania oszczerstw trwa. ..
6
Pomyśl co napisałeś.
A jakiej wartości jest komentarz. Jest zwykły hejt, bez przedstawienia przykładów na toksyczność messiego w szatni obrzucić kogoś blotem to w redakcji norma.
Tak jak pisalem redakcja szybko znajdzie pupilków - popatrz na swój komentarz - masz pretensje do Messiego, ze wchodzi w rolę trenera, zarządu, że rozstawia innych po kątach - gdy ja podaje konkretne przyklady że taka sytuacja jest wymyslona. Gdyby Messi był prezesem, trenerem i rozstawiał wszystkich po katach to Pinto by został a Aguero byłby zamiast Suareza, ale sytuacja jest odwrotna, Messi nikogo nie rozstawia po kontach, tylko redakcja uwielbia po nim jeździć.
4
doczytalem, co to zmienia
79
Znowu hejt redakcji na Messiego. Nigdy chyba nie spoczną aż legenda nie sięgnie bruku. Już kolejny redaktor przyłącza się do wymyślonych historyjek - nazywając Messiego pogardliwie Leosiem czy najbardziej toksyczna postacią w szatni. Najpierw hejt a potem sugestia że to może wymysł dziennikarzy. Gdzie była redakcja gdy zarząd nie chciał przedłużyć umowy o rok z Pinto najblizszym przyjacielem Messiego w szatni - czy nie wystarczyloby słowo aby Pintom został, gdzie była redakcja gdy zarząd sprowadzał Suareza zamiast Aguero mimo że leo wypowiedział że chętnie widziałby go w klubie. Po felietonie o Messidependenci, przyszła kolej na opisy i oceny zakłamane o Leo a teraz redakcja już nie jest w stanie wypuścić zwykłego newsa bez hejtu na Messiego. Nie martwcie się drodzy redaktorzy gimbaza chwyci temat i będzie was nosić na rękach.
Jest Suarez - super, problem jest taki jak pogodzić najbardziej bramkostrzelnego zawodnika w historii z zawodnikiem który tylko potrafi grać na "9".
ps. rozbawił mnie tekst " nie odbierajcie tego jak atak, jestem jego największym fanem tzn. tej najbardziej toksycznej postaci.
Szkoda, że komentarz pozbawiony jest jakieś wartości merytorycznej dotyczącej kwestii czysto piłkarskich. No, ale redakcja swoje wie lepiej.
1
Wszystko wytłumaczyłem. Piszesz obrońca to obrońca. Alves stracił piłkę ale na nie szła jego stroną tylko alba i masche zostawili pół boiska wolnego bez asekuracji i poszli do przodu.
1
To sobie policz. Na internecie masz bazy danych.
3
A więc kto był najlepszy ?? Jak na razie hejt na każdego kto ma inne zdanie niż autor posta, ale argumentów to tu za duzo nie było. Że nie daje 100% ok, ale to nie jest argument do tego czy ktos jest najlepszy czy nie. Ktoś może dawać 85% i może być najlepszy, jeżeli ktoś dając 100% swoich umiejętności nie osiąga nawet połowy umiejetności kogos innego to o czym mowa ? Autor jedynie zebrał dużę liczbę poleceń, bo meritum to tu nie ma.
1
Wystarczy policzyć.
2009/2010, 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013, 2013/2014
Robben - 37,17,36,30,45 - 165
Ribery 39,43,50,32, 30 -194
Suarez 37,44,39,37,48 - 205
Ibrahimovic 42, 41,44,46,48 - 221
Iniesta 43,46,50,41,45 - 225
Ronaldo 35,54,55,55,47 - 246
Messi 46,50,60,55,53 - 264
Wcześniej wkradł się drobny błąd przy statystykach Ronaldo, tak czy inaczej Messi rozegral prawie 20 spotkań więcej od drugiego zawodnika z topu i prawie 40 od kolejnego.
17
Zawodnicy światowego topu.
Ilość spotkań w drużynach klubowych - ostatnie 5 lat.
Robben 165
Ribery 194
Suarez 205
Ibrahimovic 221
Iniesta 225
Ronaldo 250
Messi 264
1
Tamta bramka była we wrześniu 2010.
Była to pierwsza bramka Ronaldo w lidze, Messi w tej samej kolejce strzelił czwartą.
1
I jeszcze jedno. Alves zagrał najlepiej w obronie. Miał w tym meczu najwięcej odbiorów z wszystkich zawodników Barcelony. Miał najwięcej udanych powrotów z wszystkich bocznych obrońców - Alba tylko raz udanie wrócił do obrony.
Jak chcesz dyskutować to przedstawiaj argumenty.
2
Gdzie zawinił ?? Strata 30 metrow od bramki przeciwnika, w każdym meczu jest kilkanaście takich strat. Pierwsza bramka błąd popełnił Mascherano który zamiast trzymac pozycji stopera poszedł do przodu bo pomyslał że gra na defensywnym pomocniku i zostawił pól bosika wolnego. Dodatkowo Alba poszedł do przodu bez asekuracij swojej strony i z tej właśnie strony wyskoczył di Maria którego juz Alba nie dogonił. Przy drugiej bramce Alves poszedł do ofensywy bo taka jest taktyka Barcelony grać wysunietymi bocznymi obrońcami. Jego strona była asekurowana prze Busquetsa i Bartre, To wina Alvesa że Bartra dał sie objechać jak panienka lekkich obyczajów. Za dużo zakłamanych ocen i opisów redakcji sie naczytałeś.
1
Piszę o tym sezonie. Możesz sobie na yt całe mecze zobaczyć.
1
Znów same hejty na alvesa. Najlepszy zawodnik końca sezonu. Niemiłosiernie hejtowany przez redakcję. Świetny w cdr z realem redakcja dała mu ocenę jeden za finał. Zawsze kilka wrzutek dobrych przy fatalnym zanieście i fabregasie to on kreował grę z przodu. Lepsze i częstsze powroty do obrony niż alba, skuteczniejszy w obronie od adriano, nie popełnia tylu błędów taktycznych niż masche.
1
Skąd ma Messi przechodzić ?? On od kilka lat gra na środku.
3
no według kolegi powyżej że jak Bojan zostaje to Messi musi odejść. Tak to zrozumiałem.