0

Mnie nie przekonał tymi trzema bramkami, zdania o nim nie zmieniłem i jak dla mnie na sprzedaż póki dobrze zapłacą.

1

@jacek905 i wtedy my mamy piłkę a oni nie i sytuacje nawet stwarzamy. Ale po co się męczyć. Dzisiaj to amatorzy i frajerzy i odpadli słusznie i bez godności.

0

@Inmessionate10 tak mu podpowiedzieli z dyżurki ale na pewno sprawdzali to na VARze

2

@strikelegend dzieciom na szczęście nie wolno trzymać broni

2

@mesulete Cancelo jest mizerny defensywnie.Przy takim obrocie spraw jak dzisiaj to z nim graliśmy w 9

2

@Barca4EverVeB dla PSG

9

Mats i Cubarsi zasłużyli dziś na oranżadę

2

@korn234 jest w dużej mierze współwinny porażki

3

Araujo, zdarza się.

1

@jacek905 też mnie to zirytowało graliśmy jakby w sześciu. Sami sobie te bramki strzelili. Zasłużenie nie weszli

1

To Pique... wybory mogły być dużo bardziej kontrowersyjne i pod publiczkę XD

2

Kluczowy pojedynek rozegra się w Paryżu. Jeżeli tam s.......my to u siebie nie odrobimy, to nie 2017 rok i nie ta ekipa, także gryziemy trawę na wyjeździe.

0

Martinez i Kounde lubią to XD Tak poważnie to dalej chłodna głowa i ciężka praca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rok temu wybierając się na klasyk czekałem z niecierpliwością na taką informację. W tym momencie oczywiście życząc mu jak najszybszego powrotu do zdrowia to sportowo to po mnie spływa.

0

Ale w sumie kogo to tu obchodzi?!

0

Wszystko w naszych nogach. Napoli słabe do ogrania.

3

@szyper dojdzie, myślę że to jego cel

1

Po co nam gość, który dysponował podobnym bądź lepszym składem w PSG, Chelsea i Bayernie a gra tam wyglądała bądź wygląda kiepsko. Nie potrzebny nam trener, który szuka swojego miejsca w futbolowym świecie, tylko taki z pomysłem a ten Kazik na zdjęciu go nie ma raczej.

0

Odczucia są dobre :)

1

Ale że co? Będą go chcieli zastrzelić?

25

Dostał takich że z Granadą powinni sobie poradzić.

0

Ciężko zrobić tradycyjne pasy!? Od jakichś 6 lat jestem zażenowany tymi projektami

1

Bardzo go lubię! To jeden z niewielu zawodników, o których można powiedzieć że obojętnie, czy zostanie, czy odejdzie to przyniesie korzyść dla klubu. W pierwszym przypadku sportową a w drugim finansową. Jestem za pozostawieniem Holendra w składzie.

1

Nawiązując do tytułu i nie czytając tekstu to... za uja nic mi do głowy nie przychodzi!!!

9

Chcą nam wynagrodzić Bergvalla :) No to pa Raphinia

1

Biali w swoich meczach na pewno wykorzystają wszystkie dogodne VARunki i będą wygrywać...

2

Poprawmy swoją grę a później dyskutujmy o VARze bo na razie to sami sobie punkty odbieramy

2

Jak by tak spojrzeć, to w ostatnim czasie w Tottenhamie piłkarze się rozwijają a w Barcelonie spadają na wartości, więc nie można mieć pretensji do niego. U nas mam wrażenie, że presja niszczy zawodnika. Zobaczcie jaka presja na drużynę panuje tu na forum :) Będzie chciał kiedyś przyjść to zapraszamy.

1

Pokłon i szcun Panie Ivan!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?