8

@armin84 bez komentarza XD

18

Brałby Cię Bernardo jak Żyd kamienicę.

1

Przede wszystkim hajs! Także ojczyzna, w której porozumie się z każdym bo w Hiszpanii to tylko rozumiał vamos i por favor.

0

Ogólnie patrząc przez pryzmat tych wszystkich jego lat w klubie to uważam że wydymał bez mydła klub i kibiców. Przypominam sobie teraz te wszystkie przepychanki na forum typu odpali-nie odpali. Mimo kontuzji i barrrdzo nieregularnej gry dostał kredyt zaufania od klubu bo w niego mocno wierzyli i wiązali z nim świetlaną przyszłość. Dembele pod okiem Xaviego się ukształtował jako piłkarz i osoba, szczególnie w ostatnim roku, trochę wydoroślał, jednym słowem - odpalił! Gdy to wszystko się zadziało po prostu odchodzi i ma nas w dupie. Dziękujemy Dembele.

15

Jak Ney odchodził rozpływając się nad projektem sportowym PSG (i hajsem) to u mnie był skreślony. Moim marzeniem było żeby zawsze żałował tego ruchu. Tak się dzieje i dobrze mi z tym. Dla mnie nie ma powrotu.

2

@Herbert no ale wiesz, zawsze jest jakaś mniejsza lub większa celebracja, wpadanie w ramiona trenera i rezerwowych, cieszynka itp. Więc chyba nie zaszkodzi jak dodadzą minutę. Dla nas kibiców to zawsze dodatkowa część widowiska.

0

@LatajacyHolender ale przecież Xavi tak rotował składem wystawiając Araujo na Real na PO. Dla mnie kluczem do sukcesu będzie dobrze zestawiona kreatywna druga linia.

0

@redman83 też dobra opcja

1

@LatajacyHolender a ile razy w trakcie sezonu grasz przeciwko takim zawodnikom?

0

@peetwithbarca mój niewybaczalny błąd!!! A zastanawiałem się nad nim w pierwszym składzie...

0

Gdyby przyszli to ja widziałbym to tak:

Ter Stegen

Cancelo Araujo Christensen Balde

Romeu

B.Silva De Jong Gundogan Pedri

Lewandowski(pod warunkiem że w formie)

A poza tym jeszcze będą między innymi Fati, Roque(być może), Raphinha, Torres, młody Fermin. Byłby fajny kłopot bogactwa i ciekawa rywalizacja z pożytkiem dla wszystkich.


0

@4Fabregas4 mimo wszystko niech przyjdzie, nawet jak będzie tak jak mówisz to będzie Lewego zawstydzał a to już dużo.

32

Powinien przyjść teraz bo Lewy nie czuje żadnego oddechu na plecach i jak mu idzie to widzieliśmy dzisiaj z Milanem.

3

Mam wrażenie że nawet jakbyśmy sprzedawali Haalanda w pakiecie z Mbappe to daliby nam z 60 baniek max. Te nasze zapisy pod kontraktem to widzę że mistrzowskie. Janusze rynku transferowego.

14

Carrasco najgorszy wybór z możliwych - pewnie dlatego że najtańszy.

0

No to połamania nóg w nowym klubie XD

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Bananowysong odczucia są pozytywne szczególnie w toalecie XD

10

15:15 Dembele wstał.

0

@pszemko87 ja to widzę odwrotnie. Dla mnie Dembele ma potencjał na światowy TOP a Raphinia może być bardzo dobrym skrzydłowym jakich wielu. No i chyba bardziej się rozwijasz w rywalizacji z topowym zawodnikiem na Twojej pozycji niż gdy jesteś nr 1 na niej i możesz spocząć na laurach bo wiesz że nie ma Cię kim zastąpić.

4

@dafik85 Myślę że to wynika ze złości i z zazdrości... Odchodzi gość, który miał chyba największy wpływ na naszą grę a jeżeli chodzi o dynamikę akcji to już na pewno. Teraz pozostaje sprzedać go jak najdrożej, jeżeli oczywiście będzie miał honor i nie zgodzi się odejść za klauzluę.

0

@Maker0 już w innym komentarzu napisałem podobnie. Jeżeli jakkolwiek Dembele interesuje projekt sportowy to będzie pod tym kątem żałował odejścia. Teraz tylko ciekawe kogo kupią w jego miejsce o takim profilu bo Raphini nie widzę w ogóle.

1

Pomijając hajs to pożałuje tego jak Neymar. Stawiam że odejdzie. Ciężko będzie go zastąpić.

0

Najbardziej mnie przekonuje skład Sportu.

0

@Maker0 źle mnie zrozumiałeś, nie porównuję ich znaczenia i osiągnięć. Chodzi mi o to że z Neymarem zaczęło się od plotki, w klubie twierdzili, że nie na sprzedaż, że szczęśliwy w Barcelonie itd. A skończyło się wiemy jak.

0

Nikogo lepszego nie kupimy. Będzie to nieodwracalna strata. Wracają mi demony z Neymarem.

0

@HavertzKai spokojnie, tak źle nie będzie.

0

@HavertzKai ja bym się nie sprzedał mimo wszystko! To między innymi nas wyróżnia od wszystkich wypchanych petrohajsem

2

"W tym momencie Raphinha jest nie na sprzedaż." Na szczęście w kolejnej aktualizacji będzie już inny moment XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?