pienaar
Dołączył/a: listopad 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@armin84 bez komentarza XD
18
Brałby Cię Bernardo jak Żyd kamienicę.
1
Przede wszystkim hajs! Także ojczyzna, w której porozumie się z każdym bo w Hiszpanii to tylko rozumiał vamos i por favor.
0
Ogólnie patrząc przez pryzmat tych wszystkich jego lat w klubie to uważam że wydymał bez mydła klub i kibiców. Przypominam sobie teraz te wszystkie przepychanki na forum typu odpali-nie odpali. Mimo kontuzji i barrrdzo nieregularnej gry dostał kredyt zaufania od klubu bo w niego mocno wierzyli i wiązali z nim świetlaną przyszłość. Dembele pod okiem Xaviego się ukształtował jako piłkarz i osoba, szczególnie w ostatnim roku, trochę wydoroślał, jednym słowem - odpalił! Gdy to wszystko się zadziało po prostu odchodzi i ma nas w dupie. Dziękujemy Dembele.
15
Jak Ney odchodził rozpływając się nad projektem sportowym PSG (i hajsem) to u mnie był skreślony. Moim marzeniem było żeby zawsze żałował tego ruchu. Tak się dzieje i dobrze mi z tym. Dla mnie nie ma powrotu.
2
@Herbert no ale wiesz, zawsze jest jakaś mniejsza lub większa celebracja, wpadanie w ramiona trenera i rezerwowych, cieszynka itp. Więc chyba nie zaszkodzi jak dodadzą minutę. Dla nas kibiców to zawsze dodatkowa część widowiska.
0
@LatajacyHolender ale przecież Xavi tak rotował składem wystawiając Araujo na Real na PO. Dla mnie kluczem do sukcesu będzie dobrze zestawiona kreatywna druga linia.
0
@redman83 też dobra opcja
1
@LatajacyHolender a ile razy w trakcie sezonu grasz przeciwko takim zawodnikom?
0
@peetwithbarca mój niewybaczalny błąd!!! A zastanawiałem się nad nim w pierwszym składzie...
0
Gdyby przyszli to ja widziałbym to tak:
Ter Stegen
Cancelo Araujo Christensen Balde
Romeu
B.Silva De Jong Gundogan Pedri
Lewandowski(pod warunkiem że w formie)
A poza tym jeszcze będą między innymi Fati, Roque(być może), Raphinha, Torres, młody Fermin. Byłby fajny kłopot bogactwa i ciekawa rywalizacja z pożytkiem dla wszystkich.
0
@4Fabregas4 mimo wszystko niech przyjdzie, nawet jak będzie tak jak mówisz to będzie Lewego zawstydzał a to już dużo.
32
Powinien przyjść teraz bo Lewy nie czuje żadnego oddechu na plecach i jak mu idzie to widzieliśmy dzisiaj z Milanem.
3
Mam wrażenie że nawet jakbyśmy sprzedawali Haalanda w pakiecie z Mbappe to daliby nam z 60 baniek max. Te nasze zapisy pod kontraktem to widzę że mistrzowskie. Janusze rynku transferowego.
14
Carrasco najgorszy wybór z możliwych - pewnie dlatego że najtańszy.
0
No to połamania nóg w nowym klubie XD
0
@Bananowysong :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Bananowysong odczucia są pozytywne szczególnie w toalecie XD
10
15:15 Dembele wstał.
0
@pszemko87 ja to widzę odwrotnie. Dla mnie Dembele ma potencjał na światowy TOP a Raphinia może być bardzo dobrym skrzydłowym jakich wielu. No i chyba bardziej się rozwijasz w rywalizacji z topowym zawodnikiem na Twojej pozycji niż gdy jesteś nr 1 na niej i możesz spocząć na laurach bo wiesz że nie ma Cię kim zastąpić.
4
@dafik85 Myślę że to wynika ze złości i z zazdrości... Odchodzi gość, który miał chyba największy wpływ na naszą grę a jeżeli chodzi o dynamikę akcji to już na pewno. Teraz pozostaje sprzedać go jak najdrożej, jeżeli oczywiście będzie miał honor i nie zgodzi się odejść za klauzluę.
0
@Maker0 już w innym komentarzu napisałem podobnie. Jeżeli jakkolwiek Dembele interesuje projekt sportowy to będzie pod tym kątem żałował odejścia. Teraz tylko ciekawe kogo kupią w jego miejsce o takim profilu bo Raphini nie widzę w ogóle.
1
Pomijając hajs to pożałuje tego jak Neymar. Stawiam że odejdzie. Ciężko będzie go zastąpić.
0
Najbardziej mnie przekonuje skład Sportu.
0
@Maker0 źle mnie zrozumiałeś, nie porównuję ich znaczenia i osiągnięć. Chodzi mi o to że z Neymarem zaczęło się od plotki, w klubie twierdzili, że nie na sprzedaż, że szczęśliwy w Barcelonie itd. A skończyło się wiemy jak.
0
Nikogo lepszego nie kupimy. Będzie to nieodwracalna strata. Wracają mi demony z Neymarem.
0
@HavertzKai spokojnie, tak źle nie będzie.
0
@HavertzKai ja bym się nie sprzedał mimo wszystko! To między innymi nas wyróżnia od wszystkich wypchanych petrohajsem
2
"W tym momencie Raphinha jest nie na sprzedaż." Na szczęście w kolejnej aktualizacji będzie już inny moment XD