11

Lubię gościa bo jest prawdziwy i szczery.

0

Musimy sprzedać Rakietę i Coutinho bo w obecnej sytuacji nie ma dla nich miejsca. Załóżmy nawet że nie przyjdzie Ney, to mamy: Messi, Suarez, Dembele, Griezmann, Busqets, De Jong, Arthur, Alena, Vidal, Puig. Z całym szacunkiem opchnąłbym jeszcze Vidala. Szczerze powiem że jestem niesamowicie ciekawy jaka będzie once de gala i kto będzie tym poszkodowanym na ławce.

1

Jakoś tak się złożyło że nie został pożegnany jak na legendę przystało...

5

Cudze chwalicie swego nie znacie...

1

Tu akurat trzeba pochwalić Zarząd za powściągliwość , bo tak jak w artykule choć nie lubię wstawek angielskich to była opcja "nice to have a nie must to have"

0

@marcinnikt otóż to!

0

Myślę że brakuje nam tylko jednego transferu do perfekcji....

0

@XBlairrX Robimy się jak Real, który ma na pozycji solidnego piłkarza( np. Keylor Navas) a szuka marketingowej gwiazdy. Myślę że dostałby swoje minuty.

4

Czemu nie dać mu szansy... aaa no tak, bo nie jest medialny.

5

Nigdy nie zapomnę jak za Pepa G. Wygraliśmy Klubowe MŚ Z 10 wychowankami w składzie...

0

@nadachu jestem po twojej stronie. Tylko się śmieję z tego wszystkiego

12

Atletico się kompromituje trochę jak my po stracie Neya

1

@nadachu Dokładnie!!! :) Nie masz prawa planować wcześniej zakupu parówek, ani rozmawiać o tym z obsługą sklepu.

3

Ojciec Neymara ma takie pojęcie jak Matka Stiflera

0

Abe nie było jak z Kubo :)

0

@JUNIORcom Nie bądź naiwny, to będzie trwało do 31.08 A echa jeszcze do grudnia

0

@Bogan Udowodnił za to co jest wart grając w Barcelonie!!! I niech wraca do domu syn MARNOTRAWNY bo tu jest jego dom.

0

Ole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Dobrze że niektórzy klasowi piłkarze godzą się przyjść że świadomością ławki. Zaleta klubu Barcelona, Wszyscy chcą doświadczyć pobytu tutaj.

9

Ogólnie Messi przesadził z wypowiedzią, nawet jeżeli ma rację. Trochę pojechał jak Mourinho na konferencji po przegranym meczu.

0

@rocky5 trzech słabszych takich jak np Malcom czy Semedo, których EV zniszczy na ławce

1

Żeby nie było tak że 31 sierpnia okaże się że Neymar jest nie na sprzedaż, przeprosił Nesesera L kadafiego i czuje się szczęśliwy w Paryżu. A my stracimy możliwość jego kupna i kogokolwiek w jego miejsce w tym okienku.

2

Oby jak najczęściej w tym sezonie grali na wyjeździe :)

0

Kiedyś Brazylia i Argentyna były jak Messi i Ronaldo, przepaść ich dzieliła od reszty Ameryki. Dzisiaj naprawdę się nie zdziwię jak wygra Peru.

0

Jaki zarząd takie działania. Sami wewnętrznie nie mogą się dogadać a co dopiero w kwestii transferów z innym klubem.

0

@A_Gomesinho_21 Też jestem skłonny uwierzyć w ten niesamowity syf i jeszcze głęboki "amerykański PRL" panujący w Ameryce Południowej, gdzie korupcja goni korupcję.

0

@fhero Mówisz o Griezmannie?

5

Oferują Neya Realowi i przychodzą po Umtitiego... Bezczelne bezmózgi

2

@V e B 96 Bez przesady!!!...+ 50 :)

0

Zarówno Suarez jak i Lewy to inny profil zawodnika, nie można ich porównywać co do wartości. Natomiast nie dałbym więcej niż 40 za Suareza na ten moment.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?