7

[Zderzenie ze służbą zdrowia]
Polazłem dziś z kleszczem w nodze do pobliskiego centrum medycznego bo akurat było po drodze do pracy i wtedy też go znalazłem (normalnie sam bym go wyjął ale no nie było jak i czym w aucie).
Baba na recepcji do mnie że panie ale to się trzeba zapisać na wizytę, jesteś pan zarejestrowany u nas? (najbliższa wizyta za dwa dni, zarejestrowany w innej przychodni:D)
Ostatecznie mi go wyjęli ale było blisko że zawinął bym się na pięcie w tym "centrum medycznym".

Najlepsze było jak jej tłumaczę że to w drodze do pracy i stwierdziłem że najlepiej będzie podjechać do pobliskiej przychodni żeby jakiś lekarz to wyjął i dlatego jestem niezapowiedziany a babka na to "ale ja nie jestem lekarzem" :D

PS. Oglądajcie się bo ja np nigdzie wczoraj nie łaziłem po trawach itd...

0

@D10SLEO jako esteta apeluję o usunięcie tego filmiku :D

4

@Starrk podobno wysłali do niego ten sam odział co brał udział w pamiętnej akcji z Instrybutorem. Jak widać wyciąganie wniosków nie jest ich mocną stroną.

1

@Encore "fajna dupa, szkoda że się zesrałem"

0

@VegetaPolska nie no ogólnie rzecz biorąc można by się czepiać ale po co? każdy człowiek jest inny, czy kapitan powinien tak postąpić? Nie wiem, nie wiem też jakie tam są relacje (np odnośnie pożegnania Grosika - może ten ma to gdzieś czy Robert będzie czy nie).
Może tak do tego podchodzę bo darzę Roberta ogromną sympatią... Krzywdy nikomu raczej nie wyrządził. Mi na pewno nie dlatego jest mi to totalnie obojętne ale kumam czemu ktoś widzi to inaczej i jak najbardziej to rozumiem.

0

@Faro z brwi to jakby wysrał ich w tym samym momencie :D

0

@CLS63AMG przez chwile bałem się że zje tego gila.

0

@PatrykBarca są ważne lecz na pewno nie w tym meczu ale rozumiem Twój punkt widzenia.
Decyzja Roberta pozostaje niezmienna i obie strony powinny się z tym pogodzić :)
Moim zdaniem fakt czy gra czy nie nic nie zmienia. Kadra taki zespół jak Finlandia powinna pyknąć bez Lewego - bezapelacyjnie. To że się zastanawiamy czy lewy powinien grać w tym meczu czy nie tylko pokazuje w jakim miejscu znajduje się ta drużyna.

0

@Pablozeusz imo to jest tanie szukanie sensacji. Tak się kręci ten cały medialny szum. Redaktorzyny mają o czym pisać, podzieleni Polacy jadą się w komentarzach, reklamy się wyświetlają i wszyscy są zadowoleni. Po mnie to totalnie spływa czy Lewy gra w tym meczu czy nie.

2

@PatrykBarca chłop ciągnie na swoich plecach kadrę od x lat ale ludzie i tak się przyplują że nie zagra jednego meczu z Finlandią. Niech się uczą grać bez niego i wiecznie nie oglądaja na Lewego.

0

jeszcze godzina.

0

Kurde Pedri zdecyduj się chłopie...

0

@barteq jak zawsze klasa. Dzięki Flickowi inaczej już patrzę na Niemców.

0

@Trexas próbowałem, od razu się kapneli...

1

Co robicie jak w robocie wszystko zrobione a na La Rambli stypa?

0

@draxidox dla mnie Roteiro i Fevenova. Jednak za najbardziej ikoniczną piłkę uznaję Etrusco Unico z '98.

0

@Pawel13sz ale by to chodziło wtedy :)

1

@fcbarcafan19 wspaniałe uczucie ogrywać uniwersum Gothica nie wiedząc jak potoczy się fabuła :) Mam nadzieję że w ogóle dotrwam do końca bo u mnie z graniem ostatnio cienko.

2

@Sulimo Ja wczoraj zacząłem Gothica Kroniki Myrtany. Też wspaniały klimat a do muzyki zasnąłem jak niemowle.

1

0

@Pawel13sz Robert fajnie ma łapę zrobioną. Triceps robi robotę.

2

@cchesterr43 ja auto próbuję sprzedać. Wystawione za 17999, chłop nawet nie obejrzał i pisze do mnie 11000 :D

1

@Rastafarnianin oznacz plis next tajm

0

@konrad1661 działa

0

@Sinirsey na szczęście mamy komplet ale będę pamiętał żeby wcześniej dawać Ci znać.

0

ja tego też tylko połowę ogarnąłem. Surowe mięso to wiadomix ugh. Tez kiedyś miałem surowego kotleta, zjadłem całego :D

0

Co ostatnio najgorszego jedliście? Ja przed chwilą chińczyka z typowej budy. Jajebie ale syf.

1

@Sinirsey akurat brakuje jednego :D WWA

0

@QQL5 zaiste. Ja od poniedziałku urlopik. Dzisiaj piłeczka na orliczku wieczorem. Szkoda tylko ze pizga i pada :(

1

@lajcior nie chce mi się dzisiaj gotować, jadę po pracy na chińczyka... Jakbym nie jechał to byłby makaron z cukinią, pomidorkami, czosnkiem, cebulką i szpinakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?