1

@escarabajo dobrze ze tak się stało. Zimny prysznic i lekcja pokory w tak młodym wieku. Pod warunkiem że on wyciągnie z tego wnioski. Zagrał jakby miał gorączkę i srake.
Wczoraj nie istnieje.
Czekamy na następny meczyk. VeB!

1

@escarabajo zgadzam się 100% ale ja bym to nazwał "pewną wygraną" a nie "deklasacją". Mnie bardziej niż sam wynik wkurzyła postawa Yamala... Za mało szarpał. Nawet mimo dobrej obrony tamtych. Z resztą cała drużyna zagrała gorzej i takie są fakty.

1

@Kapitan9 mialem to samo odczucie. Kręci się jak gówno w przęręblu i do tyłu... Zawsze miałem mieszane odczucia co do niego. Jak coś to raczej miewał przebłyski. Dłużej dobrej formy chyba nie utrzymywał już nie wspominająć nic o "wyjątkowych" zagraniach podczas swojej kariery w Barcelonie.

0

Lamine ma 15 min zeby coś teraz pokazać, potem powinna być zmiana. Musi coś szarpać...

Vamos!

0

@StevenGastonMartin99 też przy łokciu bym dał faul ale wcześniej ten spalony realu na milimetry? Prowadzą zasłużenie niestety.

4

mecz jakby na chodzonego. Real zasłużenie prowadzi.

0

@thorin jak ja jeszcze grałem w CSA to kosa była jedna :)

0

haha ale przyjeby tu kibicują nie mam pytań :D piłkę w telewizji tylko widzieli i mundkrują :D

0

@mateusz33 to super

3

Wam też tak przycina transmiszyn in polisz?

2

@tbas a jednak jest :D

1

100% karny. Boty wyłączcie neta :D

0

@D10SLEO nawet piłkarza z torrentów można sobie dzisiaj ściągnąć?

0

@DonAndresFCB chłop ma hajs to korzysta. Póki broni się grą na boisku to jak dla mnie może się nawet umawiać z szimejlami;d Nawet jak zacznie być następsą Nejmara to w sumie jego życie... Oczywiście oby tak nie było.
PS. Nie śledzę mediów zbytnio ale nie kojarzę jakiś super hucznych imprez (urodziny to urodziny). A dupeczki niech sobie obraca, ma 18 lat.

0

@clyde Bisz, Peja, Ńemy.

1

@Ryse Bracie przede wszystkim musisz uciąć cukier który jak wspomniałeś spożywasz w sporych ilościach. Jedzenie warzyw samo w sobie nie pomoże jeśli dalej będziesz go tyle konsumował. Przez niego masz skoki insuliny a ona sprzyja budowaniu tkanki tłuszczowej a nie jej spalaniu.
Kolejna ważna rzecz to dużo ruchu.
Potem zdrowa dieta ale to łączy się z powyższym.
No i koniecznie specjalista dietetyk/psycho.

1

@jakub1906 daaaamn, chill out daawg.

1

@bartekvisca 15staka zrobisz i nic się nie stanie.

4

@4drian0 nie wiem jak z odbytem ale na jaja działa.

0

@Colon skoro podrzucamy zajebiste nuty to daję cos od siebie :)



4

@Lanosss Zakopane to jeden wielki odpust i zagłębie cwaniactwa. Jak widzę tych petów od gry "w 3 kubki" na Gubałówce to mam ochotę coś zrobić ale z drugiej strony sam mógłbym potem źle skończyć a skorumpowani gliniarze nigdy by mnie nie znaleźli ;d Nigdy już tam nie pojadę, chyba ze zacznę zarabiać w euro.

3

@Bocheno1 91. Wstydzić? Ja jestem z tego wręcz dumny;d

0

@Walker mogę prosić o oznaczanie?

1

@fart może jak temu Niemcowi kiedyś. Znudziło się życie na tej planecie. Szkoda tylko że tyle niewinnych osób ze sobą zabrał pet.

0

Nie oglądałem prześcieradeł ale po krótkim scrollu widzę że działo się?:D

0

@Vegeta88 teraz RTVEUROAGD

0

@Vegeta88 ilość wyskakujących reklam wskazuje że ci pierwsi mogli mieć z tym cos wspólnego ;d

0

@Vegeta88 a co jeśli to oni stworzyli to forum?

4

Mam pewną teorię.
W pewnym momencie ktoś w rządzie puścił info że FCBarca.com to najpotężniejsze forum dyskusyjne wśród kibiców piłki nożnej po czym zaczęli oni wykorzystywać je do swoich agitacji.

0

Polecam obejrzeć:
Tylko nie w pracy bo mi się trochę oczy zaszkliły i zabrali mnie na narkotesty...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?