@Bobo25 My i większość raczej się przyzwyczaiła:) Trudno mi się wypowiedzieć bo swego czasu słuchałem płyt Drakea. Logo mają jakie mają, mi jakoś szczególnie nie przeszkadza ale wiesz, o gustach się nie dyskutuje. Może jedynie bym je tylko zmniejszył. Pocieszę Cię, że to akcja jednorazowa. Mam nadzieję, że kolejne logo przypadnie Ci do gustu:)
@Bobo25 ale ja nie napisałem nigdzie, że musi się podobać. Bardziej chodzi mi o ludzi których romantyczne podejście do piłki zostało zbesztane z błotem. Ja rozumiem, że to się może nie podobać i szanuję to.
@Danny Gaucho naah człowiek o wyrafinowanym guście muzycznym, słuchający jedynie muzyki ambitnej nie będzie przecież tracił czasu na googlowanie jakiegoś Drejka.
Smieszne jak się ludzie oburzają na logo OVO na koszulce. Ktoś chyba nie wie jak funkcjonuje dzisiejszy świat i nie może się z tym pogodzić. Świetna akcja marketingowa tym bardziej że Drake niejednokrotnie dał się fotografować w koszulce Barcelony. Pocieszę Was. Może kiedyś na koszulce będzie Hana Montana albo Zenek Martyniuk.
@KmN ale w Zarze są dobrej jakości płaszcze. Jeden od nich mam już 3 rok i jak nowy (o ile dbasz). Idź do peek & cloppenburg - tam będziesz miał największy wybór.
@tristan87 ja uwielbiam i koty i psy jednak różnica między nimi jest taka, że gdy masz gorszy dzień i zawołasz psa to przyleci i poprawi humor. Kot? spojrzy na Ciebie z pogardą i pójdzie przed siebie zostawiając Cię z pogłębiającą się depresją.
@kuz haha nie słyszałem. Niezłe jaja. Tak samo jak ta gówniara co teraz jest wzorem dla dzieciaków:D bo przecież każdy popełnia błędy - żałosny argument i narracja w przypadku świecenia dupskiem w necie. W moich czasach błąd to było palenie szlugów albo jakiś głupi, gówniarski wybryk ale nie świadoma prostytucja:D
3
@Kidd no i słusznie go wyrzucił :)
0
@Hubsao już dawno podpisał list pożegnalny więc może w końcu wyślijcie tam swojego Jamesa Bonda żeby załatwił robotę.
1
@Bobo25 mam nadzieję że nie.
0
@Bobo25 My i większość raczej się przyzwyczaiła:) Trudno mi się wypowiedzieć bo swego czasu słuchałem płyt Drakea. Logo mają jakie mają, mi jakoś szczególnie nie przeszkadza ale wiesz, o gustach się nie dyskutuje. Może jedynie bym je tylko zmniejszył.
Pocieszę Cię, że to akcja jednorazowa. Mam nadzieję, że kolejne logo przypadnie Ci do gustu:)
3
@Bobo25 ale ja nie napisałem nigdzie, że musi się podobać. Bardziej chodzi mi o ludzi których romantyczne podejście do piłki zostało zbesztane z błotem. Ja rozumiem, że to się może nie podobać i szanuję to.
7
@Danny Gaucho naah człowiek o wyrafinowanym guście muzycznym, słuchający jedynie muzyki ambitnej nie będzie przecież tracił czasu na googlowanie jakiegoś Drejka.
8
Smieszne jak się ludzie oburzają na logo OVO na koszulce. Ktoś chyba nie wie jak funkcjonuje dzisiejszy świat i nie może się z tym pogodzić.
Świetna akcja marketingowa tym bardziej że Drake niejednokrotnie dał się fotografować w koszulce Barcelony.
Pocieszę Was. Może kiedyś na koszulce będzie Hana Montana albo Zenek Martyniuk.
1
@Xxxbarca4ever w najniższej klasie rozgrywkowej takich rzeczy się nie praktykuje :D
2
@klopx jak dla mnie kozacki pomysł, kozacka koszulka, szczególnie dla fanów muzyki.
0
@tomek8756 Mężczyzna przedstawił się jako Kamil Tumulec.
0
@Mario96w BARS!
2
@MesQueUnClub_87 jeszcze 58 min, potem jeszcze 2h trasy i dopiero :(
1
@MesQueUnClub96 jeszcze 59minut...
1
@KmN ale w Zarze są dobrej jakości płaszcze. Jeden od nich mam już 3 rok i jak nowy (o ile dbasz).
Idź do peek & cloppenburg - tam będziesz miał największy wybór.
0
@Kozinho. ja tam bym jej mikrofon podstawił pod nos ;d
1
@tristan87 ja uwielbiam i koty i psy jednak różnica między nimi jest taka, że gdy masz gorszy dzień i zawołasz psa to przyleci i poprawi humor. Kot? spojrzy na Ciebie z pogardą i pójdzie przed siebie zostawiając Cię z pogłębiającą się depresją.
0
@draxidox Domagalik to mogłaby się zająć czymś innym a nie dziennikarstwem. Skoro lubi sex to może za pieniądze?
0
@tomek8756 Brad chce zamoczyć kapucyna i tyle. Za tydzień usłyszymy, że już się rozstali.
Gust ma dobry.
0
@DonAndresFCB a Sokół?
0
@Colon idzie jesień, czas zapętlić Nutshell na słuchawkach.
0
@MAGNETO pewnie z Ukrainy!!
0
@Colon na starość pojadę do Norwegii tylko po to żeby zarzucić kwasa i patrzeć na zorzę.
1
@Bogan zakładam z dumą na każdy Orlik. + 5 do skila.
21
@kuz haha nie słyszałem. Niezłe jaja. Tak samo jak ta gówniara co teraz jest wzorem dla dzieciaków:D bo przecież każdy popełnia błędy - żałosny argument i narracja w przypadku świecenia dupskiem w necie.
W moich czasach błąd to było palenie szlugów albo jakiś głupi, gówniarski wybryk ale nie świadoma prostytucja:D
0
@Compadre dobrze wiesz, że nie o to mi chodziło a o ogólne zjawisko "instagramowych aktywistów".
5
@doc nie wiem ale na pewno nie w Iranie:) Jakaś może wrzuci posta na instagrama albo ustawi sobie profilowe z flagą Iranu i po sprawie.
1
@DawidekFCB ja w ostatnią nie rozegrałem ani jednego meczu a miałem podobnie jak Ty kiedyś. Potrafiłem cały dzień katować byle wejść do 1 ligi.
1
@DragonxNF nic nie poczułem przez te 4:08 :(
0
@MesQueUnClub_87 TOP jeśli dodałeś czosnek:> jak nie to tylko top.
1
@patrix211 a czego Ty się spodziewałeś? rzetelnej porady prawnej? :)