1

Mata dobry deep progressive na piątkowy wieczór


4

Wyrocznia wrzuciła nowy odcinek. W tytuły to on umi. Miłego oglądania.

2

@Safrani z la bambą jest jak z alkoholem, przerwa zawsze wychodzi na dobre.

0

@messi564 bardzo dobry, polecam do "palec grzebalec"

0

@maroon pożyjemy zobaczymy

3

Apogeum absurdu będzie jak w klasyku madrycioki sami sobie będą wślizgi robić. Wyobrażacie to sobie?

8

Wiecie jaki jest ulubiony moment Arbeloi podczas mszy świętej?

Jak się mówi "Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina"

HEH HEH

0

@Kgorecki2500 teraz to widzę ;d

2

Komentarz usunięty

4

To że oni się między sobą leją to jedno ale fakt że to valverde wyłapał na łeb cieszy jeszcze bardziej :D

6

@doc haha to jest jakieś legitne konto? bo aż wierzyć mi się nie chce :D

0

@Kazragore nie wiem, niestety nie są to moje złote myśli a żałuję bo chciałbym to poczytać :D Pamiętam że ja swoje nazywałem przewrotnie "Czarne myśli" he he.

0

@DamianBarcaCule czasem baniak potrafi zaskoczyć... siedzę i liczę coś w Excelu a tu nagle ni stąd ni zowąd "złote myśli".

5

2

@macio_944 jego dziadkowi udało się zdobyć Paryż. Zobaczymy czy jego potomkowie powtórzą ten wyczyn.

0

Vincent na mikrofonie, w głowie się nie mieści, jeb*ć leszczy, z lamusami się nie pieścić.

0

Ale gęsta atmosfera w tunelu, jakby mieli się zaraz pozabijać. Pięknie.

8

@Aragorn33 jedno jest pewne, jeśli ich zdominujemy i będziemy prowadzić różnicą powiedzmy 3 bramek to mogą im się popalić styki które pamiętajmy że już teraz są uszkodzone. Rudiger np nie potrzebuję wiele.

0

@BorzyKrzys ale jak to mówią, nie obudziłeś się z ręką w nocniku?

1

@michaleu poczekajmy, dzień się jeszcze nie skończył. Może ma tu jakiegoś Erasmusa.

2

@Jakchcesz usłyszał na słuchawie cos w stylu: "Wiemy do której szkoły chodzą twoje dzieci i o której żona wychodzi na zajęcia z lepienia garnków"

1

Omg Anka do Warszawy przyjechała i już wszędzie te nagłówki że a to się z wozi po centrum a to umawia się ze swoimi koleżankami na maczę...
Bawi mnie że ci celebryci zawsze coś pie***ą o wartościach ale psiapsi to nie może być nigdy zwykła Hanka z Paździerzewa a związki muszą tworzą z innymi celebrytami rozstając się max po roku.
Ja wiem wiem, po prostu dziś wstałem jakoś "Lewą" nogą...

0

@Ilka póki są zamknięci na stationie to też ich toleruję...

0

@pt9 no dobra to popatrzę jak się bawicie zza siatki :( :(

1

@pt9 jako osoba niepijąca mogę podjąć się pilnowania porządku ale wpadnę pod warunkiem że Twoich sióstr nie będzie w pobliżu :D Przyznaj że kupiłeś działkę byle dalej od nich.

1

@Hasszz ależ to żaden przytyk ;d Ja Cię doskonale rozumiem, sam mam 35 a dają mi 28.

3

@Hasszz stary nie wiem czy wiesz ale nakręcili o Tobie film. Główną rolę grał Brad Pitt, obczaj bo dobry. Coś o batonach to było, już nie pamiętam.

2

@JimMorrisonFCB no i dupa... wszystko było od pidżam po majty ale kubka akurat nie... babka mówiła że podobno wcześniej były (przy pierwszych promocjach) ale równie dobrze mogą być w innym sklepie... Niestety ten miałem po drodze.
@DragonxNF piłki też były ;d

4

@JimMorrisonFCB sprawdzę na miejscu i za 30 min dam znaka bo już ustawiłem pepco na GPSie :D

4

@Dari0G większym problemem będę trufle bo świnię sąsiadowi pożyczyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?