4

@mmaciass właśnie się zastanawiałem co dziś zrobić na obiad, dzięki!

1

@gumaz jestem singlem i na życie w ogóle mi nie brakuje. Żyję godnie (w Warszawie). Jem zdrowo, wynajmuje mieszkanie, utrzymuje auto które lubię, mam pasje i czas na nie. Cieszę się z małych rzeczy, znajduję też hajs na jakieś zachcianki, może nie jakoś często ale mi wystarcza. Wiem że inni mają dużo gorzej więc doceniam po prostu to co mam i nie zaprzątam łba pie***eniem kołczów że praca na etacie jest be i że trzeba ciągle "grindować" żeby czuć się spełnionym.
Natomiast tak, jakbym miał kobitę to pewnie bym tego nie pisał :D

6

@MeAndSwan zółtą bez tego paska na środku od razu bym zamawiał.

1

@Dari0G a ja chętnie skorzystam z pomocy psychiatrycznej oraz gastrologicznej (na te bąki). Za darmo to i ocet słodki jak to mówią.

0

@Sinirsey zrób jej zdjęcie i wyślij, zobaczym czy ładna.

4

@July_6_BcN może doceńmy fakt że w ogóle się ubrały?

0

Nie można być poważnym mając na imię Gil.

0

Roony zawsze wchodził na ułamki sekund to próbował na siłę niekonwencjonalnie mieszać sprawiając złudzenie super solidnego grajka który potrafi zrobić wiatr na skrzydle. Dostaje minuty od początku i jakoś ta maska opada a ilość i skuteczność jego dryblingów jest brutalnie obnażona.

0

Czy Gavi kiedyś nauczy się jak skutecznie zawiązać buty?

1

@Bykunn no wlasnie więc wody pewnie znacznie mniejsza ;d przy browarze więcej składnikó i procesów... Te 1,50 to juz podałem z ich dużą marżą żeby sobie zarobili.

1

@Deathwing112 bo popularność alkoholu spada, nawet w Polsce. Jakby jeszcze zaczęli podwyższać ceny sprzedaż by pewnie spadła. Teraz się zastanówmy jaka jest cena wyprodokuwania piwa a butelki wody... Windują ceny jak chcą. Woda pewnie by mogła być za 1,50 i by jeszcze na plus wychodzili ale myślisz że komuś zależy żebyś żył zdrowo?

2

@lajcior jeśli mowa o wokalistach to Layne Staley.

3

@Kozinho. tak zwany bon z farszem lub paragonem.

1

@Dari0G tylko heleny nie bierz bo potem nie ma odwrotu a dietę zawsze można zmienić.

0

WTF?! Czyżby piła mocz szatana i jadła niemowlaki a może po prostu zaczęła brać helenę?
https://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2026/04/cover_image_675_69f112e1e40a1.jpg

2

@TR3YWAY ale bony będą śmierdzące. Wiem bo też dużo białka zarzucam w ciągu dnia... Na strzała dobry jest szejk z połowy twarogu, miarki odżywki białkowej, do tego mrożone owoce, banan i szpinak. Dodaję tez pyłek kwiatowy. Wszystko zalane mlekiem.

3

@draxidox moje ulubione GTA. Do ideału brakowało mu tylko możliwości modyfikowania aut.

6

@gumaz zarzucił kłodę do zbiornika;d w ogóle próbował ktoś z Was kiedyś naszczać do basenu? to prawda że robi się wtedy niebieska plama?

17

@TR3YWAY z teściem na badania chodzisz? fajna relacja.

1

@TR3YWAY uważaj na tego zboczucha.

0

@TR3YWAY jak Ty się o tym dowiedziałeś?

0

takie małe a cieszy :)

0

@Derean nie bój się bać, gdy chcesz to płacz, idź szukać wiatru w polu.

0

@PaprykFCB takimi strzałami to oni mogą postraszyć gołębie na trybunach.

2

3

@Qba2312 tak, wqrwia mnie.

4

Wczoraj: Meczycho
Dzisiaj: Co to kur*wa ma być?

1

@BulaKG atletiko się zesra

2

@maroon ale to nie reklama coca coli? bo ja jeszcze choinki nie kupiłem.
Neon pod samochodem zakazany ale na reklamach mozna zarobić więc kto wie czy zakażą, prędzej opodatkują. Gorsze sę te lawety "stop aborcji" jak dopiero co wyszedłeś z obiadu albo idziesz z dzieckiem i musisz mu tłumaczyć co właśnie zobaczył...

1

@Karol145 czteropak na sześciopak ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?