Niektórzy to chyba zapominają, że Messi jest jednak człowiekiem a nie maszyną, która notabene też kiedyś musi się zepsuć. Nie bronię go i również uważam, że powoli powinniśmy starać się go zastąpić ale część „kibiców” jedzie po nim jak po burej suce zapominając chyba ile ten gość zrobił dla Barcelony. Leoś ewidentnie ma gorszy moment ale to trenerom bardziej brakuje jaj niż Messiemu umiejętności.
Na eleven w wersji mobilnej nie ma trybu pełnoekranowego transmisji? Jest tylko ikona ustawień ale tam do wyboru jest tylko jakość ... Jak przekręcę ekran w poziomie to jest ok ale wolałbym pełny ekran...
@kazbychu kibole to nie ludzie, to stan umysłu. Znaleźli sobie pretekst żeby się pona***ać. Nawet nie chce mi się tego szerzej komentować. Z drugiej strony tworzą się tam radykalne grupki, które wykrzykują swoj hasła korzystając z okazji i akurat niektórym oklep się tam przyda.
@Muszynianka byłem kilka dni temu. Tak jak nigdy się za krótko nie obcinam tak teraz mówie do mojej fryzjerki "Tnij bo możemy się szybko nie zobaczyć" ;d
@FC1899Barca poytyw jest jeden. Ludzie końcu się zjednoczyli przeciwko temu uciskowi... Wiadomo, wcześniej wq***ali przedsiębiorców, górników, rolników itp. Teraz miarka się przebrała bo chcą odebrać nam najważniejsze - wolność. Ludzie wolą ryzykować własne zdrowie w imię nadrzędnych wartośći i to jest wspaniałe.
@MesQueUnClub_87 dobrze zrealizowany kawałek. Ja nigdy się nie zamykam jak coś jest dobrze zrobione. Beka mam z heavy metalowców czy zagorzałych hip hopowców, którzy dla zasady coś negują. Ja słucham muzy od Bacha po Behemoth :D
0
@kubix05 ale tera to mi czachę rozwaliłes...
6
Niektórzy to chyba zapominają, że Messi jest jednak człowiekiem a nie maszyną, która notabene też kiedyś musi się zepsuć.
Nie bronię go i również uważam, że powoli powinniśmy starać się go zastąpić ale część „kibiców” jedzie po nim jak po burej suce zapominając chyba ile ten gość zrobił dla Barcelony.
Leoś ewidentnie ma gorszy moment ale to trenerom bardziej brakuje jaj niż Messiemu umiejętności.
0
@Janiama ten co siedzi w głowie Messieg ...
Przekaz mu telepatycznie ode mnie ze nic się nie stało i dalej 3mamy za nich kciuki.
1
Nie od razu Rzym zbudowano :d
Neto poniekąd przegrał nam ten mecz...
0
@qbsonFCBarca dobra pobrałem apke. Nie wiem jak usunąć posta na kom...
0
Na eleven w wersji mobilnej nie ma trybu pełnoekranowego transmisji?
Jest tylko ikona ustawień ale tam do wyboru jest tylko jakość ...
Jak przekręcę ekran w poziomie to jest ok ale wolałbym pełny ekran...
2
@Wossi61FCB gdzie są kibole kiedy są na prawdę potrzebni ? :D
0
@kazbychu kibole to nie ludzie, to stan umysłu. Znaleźli sobie pretekst żeby się pona***ać. Nawet nie chce mi się tego szerzej komentować.
Z drugiej strony tworzą się tam radykalne grupki, które wykrzykują swoj hasła korzystając z okazji i akurat niektórym oklep się tam przyda.
0
@NeroTFP konkretnego babola strzelił wtedy ^^
2
@Muszynianka byłem kilka dni temu. Tak jak nigdy się za krótko nie obcinam tak teraz mówie do mojej fryzjerki "Tnij bo możemy się szybko nie zobaczyć" ;d
0
@FC1899Barca poytyw jest jeden. Ludzie końcu się zjednoczyli przeciwko temu uciskowi... Wiadomo, wcześniej wq***ali przedsiębiorców, górników, rolników itp. Teraz miarka się przebrała bo chcą odebrać nam najważniejsze - wolność.
Ludzie wolą ryzykować własne zdrowie w imię nadrzędnych wartośći i to jest wspaniałe.
19
Atakowanie w tym momencie kościoła, księży, religi, budynków i cudzych świętości to skrajny idiotyzm.
0
Komentarz usunięty
0
Kriszczjanu obsrał zbroje przed wielkim mesjaszem czy ma jakąś kontuzję?
1
@clyde Pique to jeszcze pewnie nawet nie wrócił na chate.
0
@Bamboleo Niech Inos będzie z Tobą.
1
@Danchos może DIDI coś wie?
3
@Transu96 Ile razy mam wam powtarzać sukinsyny, żebyście nie przebiegali przez moją chatę?!
4
O bogowie! Walka!
12
@MesQueUnClub_87 a ja jakoś sobie stwierdziłem, że trzeba zrobić dziś coś szalonego:)
6
Idę po kebaba a potem go zjem.
1
@macio_944 nie tylko ale dzisiaj muszę nad tym usiąść;d
3
@Barca1992 odpisałem "spie**aj" ale niestety nie dostarczono :(
1
Patrząc na sytuację na świecie, ciśnie mi się na klawiaturę jeden z ulubionych cytatów:
"...All those moments, will be lost in time like tears in rain..."
1
@IronSanHybrid rodzice musza być z niej dumni
5
hahah ale malkontenctwo tutaj to głowa mała... kibice z ch*a za przeproszeniem:D
1
@MesQueUnClub_87 dobrze zrealizowany kawałek. Ja nigdy się nie zamykam jak coś jest dobrze zrobione. Beka mam z heavy metalowców czy zagorzałych hip hopowców, którzy dla zasady coś negują.
Ja słucham muzy od Bacha po Behemoth :D
5
@Kurkmen ja mieszkam i w ogóle tego nie odczuwam.
0
@draxidox miałem na myśli, że ruch na powietrzu wyjdzie Ci na zdrowie.
0
@MesQueUnClub_87 apeluję o nieodpowiadanie na komentarze tego "członka". Ja raz to zrobiłemi i żałuję.