Bracia i siostry. Myślę nad kupnem "górala". Polecono mi 3 firmy: Kross(znam), TREK, MERIDA. Chcę wydać 2000 zł bo to do jazdy po ściażkach rowerowych typu kostka/asfalt. Któraś z nich jest lepsza od pozostałych czy raczej to samo tylko inaczej się nazywa? Podejrzewm, że w tym przedziale cenowym to raczej jeden kij.
@inViNcibl3 ja same centrum wszechświata jak coś;d kiedyś normalnie mnie gryzły. Teraz serio prawie wcale... No może po tych deszczach jest trochę więcej.
@msmsms Panie to wszystko jest strategia PISu. Teraz po wyborach będziemy taką potęgą na arenie międzynarodowej, że to polskiego się powinni zacząć uczyć. Duda to wie.
0
[Jazda na rowerku]
Bracia i siostry.
Myślę nad kupnem "górala".
Polecono mi 3 firmy: Kross(znam), TREK, MERIDA.
Chcę wydać 2000 zł bo to do jazdy po ściażkach rowerowych typu kostka/asfalt.
Któraś z nich jest lepsza od pozostałych czy raczej to samo tylko inaczej się nazywa?
Podejrzewm, że w tym przedziale cenowym to raczej jeden kij.
2
@Seburo ja to myśle, że jakby mnie takie rzeczy denerwowały to jeszcze dzisiaj do końca dnia bym wylądował w psychiatryku...
a tak to mam wizytę dopiero na Sierpień umówioną.
1
@MarFan daj spokój tosz to naczelny malkontent na tym forum, nic mu się nie podoba przeważnie...
0
@FafitFCB toć ja o sobie pisałem ;d
5
@DaPi kurde klasyk mordo! już się bałem, że tylko ja jestem fanem Waszki.
5
Zjadłem D
5
O
5
H
5
N
5
I
5
L
5
A
5
N
5
O
5
@VamosRakieta R
9
@Maniek9444 rok 2031 - Gennaro Gattuso uchwycony przez włoskich dziennikarzy podczas wybierania jedzenia ze śmietnika.
A tak serio to spoko gośc z tego Gennaro. Nie każdy Gennaro to taki doby ziomek.
2
@SHIBA udało się ale co się u niego na profilu naprzewijałem to o Cię Panie Boże...
5
@VamosRakieta Puźol
1
@SHIBA fak nie zapisałem się w historii La Rambli :( można to jeszcze nadrobić?
0
@inViNcibl3 ja same centrum wszechświata jak coś;d kiedyś normalnie mnie gryzły. Teraz serio prawie wcale... No może po tych deszczach jest trochę więcej.
0
@`Sin jakby z Putina ktoś tak zaprankował to już by tego kraju na mapie nie było;d
1
@Odesseiron a wystarczyło zrezygnować z prysznica...
0
@msmsms Panie to wszystko jest strategia PISu. Teraz po wyborach będziemy taką potęgą na arenie międzynarodowej, że to polskiego się powinni zacząć uczyć. Duda to wie.
0
@FafitFCB mnie to może dwa razy w tym roku ugryzł... może to pora już się umyć...
1
@sebasek99 rzeczywiście, teraz widzę podobieństwo:D
0
@DaPi kto Ci sprzedał ten patent? Szczerbaty Janek?:D
2
@Andi18 chyba spoko, nazwa raczej wskazuje, że się za bardzo tam nie napracujesz :)
1
@sebasek99 wtedy to robili konkretne ustawki a nie jak dzisiaj 50 vs 50... żenada.
btw. co przedstawia link na samym dole? ruchy wojsk na polu bitwy?
1
@Danny Gaucho Adaś to kaczyński a gośc po drugiej stronie to duda :)
1
@Fali zaintrygowałeś mnie, muszę spróbować ze skórką...