0

@szkutnik91 jakby go zhakowali to na tyle żeby nie mógł odzyskać konta. W innym przypadku by to usunął :D

0

@BigShaq jeśli atak to powinien być jakiś komunikat lada chwila, to pracownik klubu chyba a nie gość z zewnątrz ;d

3

@Colonz piłki nożnej to pepe, ramos i "koncentrao"

0

@Wawrzyszewski Nie wyobrażam sobie tego nawet, serio... W przypadku Bonda kolor skóry nie ma żadnego znaczenia - jeśli ktoś myśli inaczej to jest po prostu rasiolem. Natomiast kobieta psuje cały obraz tej postaci, który powstawał przez wiele, wiele lat.
W ogóle gdzie wtedy pojawi się wątek dziewczyn w Bondzie (tych które zaliczał). Ja czekając na nowe "bondy" zawsze czekam też na informację jaką sarne James będzie teraz obrabiał.
Edit: Już nie wspomnę o "My name is Bond, James Bond."
No już dzisiaj to napisałem. Jak kobita będzie Bondem to sajonara z tą serią.

0

@Fafusinho Umtiti wrzucał to na instagrama;d

1

@barcanawieki Ja rozumiem żeby Bond był czarnoskóry ale kobieta to już przesada... Jak tak sie stanie to przestaję oglądać tą serię.

0

@Katalonbar bardziej bym obstawiał Cou jednak

0

@Chwytliwy a ja tam wolę wygrać 4:3 niż 1:0 ;d

0

@Felippe96 20:00

0

@karci0 Jak kiedyś rodzice Twojej panny Cię poczęstują to możesz być pewien, że zawsze będą wspierać Wasz związek :)

0

@Odesseiron Przejdzie to przejdzie, nie to nie, po co drążyć temat. Ja już tym rzygam:d Pisząc tu o tym niczym się nie różnimy od tych piśmaków i sami siebie nakręcamy.

0

@PanRol przydałoby się e) wszystkie powyższe są prawidłowe

0

@TKWM PES - symulator meczu piłkarskiego / FIFA - schematyczna kopaninka
The choice is Yours!

0

@Danny Gaucho na tulipanach:>

0

@brzucho na obrzeżach bo tam mniej za metr biorą

0

@PawelPetek obal dzisiaj lita na głowe, jest szansa, że zapomnisz.

0

@Nazio87 mnie możesz policzyć;d

11

@Vhaeraun przewiń but na drugą stronę

0

@macio_944 Ziomek mi to przed chwilą wysłał, ręce opadają. Czy to w ogóle może być prawda?:D

0

@DC7ja bym odrestaurowaną 125tką nie pogardził.

0

@Bamek94 Ja miałem, ucieła mi mały palec ale nie powiem - szybko i sprawnie.

0

@Odesseiron to chyba oczywiste, że niedosłownie

1

@PanPawelFcb Siedzę w komisji i to nieprawdopodobne ale żaden Pan Paweł w Polsce nie zdał matury...

0

@Colon ja lubie Sultans of swing z iConcerts ;d Marek to kocur ale wole Steviego Vai

0

@Gaucho Pewnie nie ale przeprosi. To by było coś;d

0

@derlysy1979 #młodepokolenia. Zero szacunku, wszystko wiedzą najlepiej ma być tak jak oni chcą bo inaczej będzie źle. Są wyjątki.

0

@johny11 @khris Doceniam to co Suarez zrobił dla klubu i to nie jest żaden hejt w jego stronę... Wiadomo, że zostanie i mam nadzieję, że będę go oklaskiwał - nie skompromituje się bo zawsze mu kibicowałem.
Bardziej chodziło mi o przyszłość. Mieszający na lewej mańce Neymar + Griezman, który uważam, że godnie by zastąpił Suareza na szpicy. Luis jest już raczej na ostatniej prostej swojej kariery i nawet jeśli utrzyma te staty to nie przez długi czas.

1

Szanuje Twoje zdanie ale się trochę kompromitujesz taką wypowiedzią. Akurat jeśli miałbym już wybrać jednego niepotrzebnego to byłby to niestety Suarez.

2

już widzę jak te la ramblowe eksperty domykają ten transfer ^^ biznesmeny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?