1. Mój stary paszport stracił ważność, czy przy wyrabianiu nowego muszę go okazać czy tylko w przypadku gdy stary jest jeszcze ważny? 2. Dowód osobisty mam ważny do 01.07, rozumiem, że do tego dnia mogę go okazywać przy wyrabianu paszportu? (to jest raczej oczywiste, że tak ale wole się upewnić).
@Kapitan hawk morde jego niech pokażą a nie dają mu śmieszne 4 miechy i 5 kafla ^^ Gość wyjdzie jescze bardziej wq***y i się wyżyje na kolejnym zwierzęciu...
@Colon nom już w Gran Torino widziałem ale w Przemytniku (zdaje się, że taki tytuł to miało) to już mega dziadziuś, aż mi się go szkoda momentami robiło:d
@kamil7-97 z takim podejściem bym sobie odpuścił. Pomijając fakt, że tu ktoś kolekcjonuje pomysły z motywem messiego na dziarę... Wejdź na pinteresta i tam szukaj
@BoogieWoogie Sraulibaly... Pytasz się to Ci odpowiadam, może dla mnie taki jest wymarzony według moich preferencji? Zadałeś pytanie i Ci odpowiedziałem (ostatni raz) a że Ci się nie podoba to Twoij problem. Że każdy się spuszcza nad Van Dijkiem to nie znaczy, że ja też muszę :)
@kkbarca Wiesz, mi się wydaje, że za dużo tu mamy księgowych. Ludzie są tak zaślepieni interesami i pieniędzmi klubu (firmy), które do nich nie należą, że zapominają co w tym wszystkim co tak naprawdę jest ważne - football. Tłumaczenie, że od tych pieniędzy zależy przecież przyszłość klubi itp. jest dla mnie śmieszne. Taka instytucja doskonale wie co robi i na ile może sobie pozwolić ale "eksperci" lepiej wiedzą jak wydać pienądze aby tylko spełnić swoje zachcianki i wizje na temat klubu (ten nie, wolę tego)...
@kkbarca było było, 13h temu ;d ogólnie jestem fanem piłki, cała ta otoczka i to jak ktoś się zachowuje poza boiskiem mnie nie interesuje ale jakby Neymar przeszedł do Realu to bym się zagotował ;d
@Mati90fcb też bym chciał jeszcze jakiś transfer ale w sumie po samym Neymarze będę ustatysfakcjonowany. Obronę powiedzmy, że mamy solidną jeżeli Umtiti wyzdrowieje. W pomocy Arthur (tylko więcej polotu i odwagi w podaniach bo tempo potrafi kontrolować) i de Jong. O ataku po transferze Neymara nie ma co się rozpisywać :)
0
@kkbarca Fatal error. Please contact Your supplier.
0
Mam dwa pytania:
1. Mój stary paszport stracił ważność, czy przy wyrabianiu nowego muszę go okazać czy tylko w przypadku gdy stary jest jeszcze ważny?
2. Dowód osobisty mam ważny do 01.07, rozumiem, że do tego dnia mogę go okazywać przy wyrabianu paszportu? (to jest raczej oczywiste, że tak ale wole się upewnić).
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Miłego dzionka:)
1
@MontelQ szybciej dotniesz;d
0
@antoniabc haha ^^ dobrze bo bym nie mógł zjeść soczystego czikena ;d
Chodzi mi o ludzi co się znęcają albo robią to dla fanu.
Człowiek to zwierze drapieżne, musi jeść mięcho;d
0
@Amok97 Jak śpiewała słynna polska piosenkarka: "Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń"
1
@Kapitan hawk morde jego niech pokażą a nie dają mu śmieszne 4 miechy i 5 kafla ^^
Gość wyjdzie jescze bardziej wq***y i się wyżyje na kolejnym zwierzęciu...
0
@Dejwol nawet mi się nie chce tłumaczyć :d
22
@dariooo ale Alvesa to Ty szanuj Panie kolego
0
@messi564 givenchy
0
@Colon nom już w Gran Torino widziałem ale w Przemytniku (zdaje się, że taki tytuł to miało) to już mega dziadziuś, aż mi się go szkoda momentami robiło:d
1
@kamil7-97 z takim podejściem bym sobie odpuścił. Pomijając fakt, że tu ktoś kolekcjonuje pomysły z motywem messiego na dziarę...
Wejdź na pinteresta i tam szukaj
0
@Colon akurat dla mnie Clint Eastwood zawsze był stary;d jestem 91
0
@damianex10 chętnie bym podstawił tej Pani swój mikrofon.
0
@BoogieWoogie Sraulibaly... Pytasz się to Ci odpowiadam, może dla mnie taki jest wymarzony według moich preferencji?
Zadałeś pytanie i Ci odpowiedziałem (ostatni raz) a że Ci się nie podoba to Twoij problem.
Że każdy się spuszcza nad Van Dijkiem to nie znaczy, że ja też muszę :)
0
@BoogieWoogie
ter Stegen
Alves-Pique-Umtiti-Alba
Messi -de Jong-Arthur
Dembele Suarez Neymar
I trener który by nad tym zapanował, szczególnie nad prawą stroną boiska :d
5
@BoogieWoogie po FIFA > PES przestałem czytać
0
@mesi8191 żeby dembele został
0
@kkbarca Wiesz, mi się wydaje, że za dużo tu mamy księgowych. Ludzie są tak zaślepieni interesami i pieniędzmi klubu (firmy), które do nich nie należą, że zapominają co w tym wszystkim co tak naprawdę jest ważne - football. Tłumaczenie, że od tych pieniędzy zależy przecież przyszłość klubi itp. jest dla mnie śmieszne. Taka instytucja doskonale wie co robi i na ile może sobie pozwolić ale "eksperci" lepiej wiedzą jak wydać pienądze aby tylko spełnić swoje zachcianki i wizje na temat klubu (ten nie, wolę tego)...
1
@Kajtek77 następną poproszę w temacie II wojny światowej, najlepiej coś z D-Day :)
0
@kerouac remaster Vice City? zmodowane to widziałem ale jakaś oficjalna wychodzi?
0
@olejtm wolisz go oglądać w Realu ?
0
@l0Messini fajne, dobrze że nie Brajanek :D
0
@Kvothe07 jak nasz Malkominho :(
0
@kkbarca było było, 13h temu ;d ogólnie jestem fanem piłki, cała ta otoczka i to jak ktoś się zachowuje poza boiskiem mnie nie interesuje ale jakby Neymar przeszedł do Realu to bym się zagotował ;d
0
@Mati90fcb też bym chciał jeszcze jakiś transfer ale w sumie po samym Neymarze będę ustatysfakcjonowany.
Obronę powiedzmy, że mamy solidną jeżeli Umtiti wyzdrowieje. W pomocy Arthur (tylko więcej polotu i odwagi w podaniach bo tempo potrafi kontrolować) i de Jong. O ataku po transferze Neymara nie ma co się rozpisywać :)
0
@Grzesior667 #kolesiostwo #komunaciągleżywa ;d
0
@Mati90fcb owszem to sporo jednak jak ich stać to niech dają;d (nie ujmując Kutińjo) byle Dembele został - wtedy skrzydła mamy obsadzone ładnie
0
Neymar sobie relacyjkę na insta z Benzyną wrzucił ^^
0
@sebasek99 czytałem do końca...
0
@Bamek94