1

Ma ktoś z was lub miał tak że z biegiem lat praca w grupie z ludzmi was zmęczyła? Nie wiem czy jest coś ze mną ostatnio nie tak ale mam ochotę zmienić pracę w której mógłbym większość czasu w pojedynkę działać.

22

IQ: Arda Turan to się zgadza, jako pierwszy rzucił butem w tych cymbałów sędziów

0

On ma jakąś klauzulę wykupu przez nas? Tak tylko z ciekawości pytam

0

@Kgorecki2500 nie chodzi mi tylko o tą sytuację tylko ogólnie na pewno zauważyłeś w ostatnim czasie

0

https://zapodaj.net/plik-IFV5ZfXtqM


Mam nadzieję że zapytał go dlaczego tak mało używa prezydenckiego weta i dlaczego nadal nie rozwiązał rządu Tuska...

Nie podoba mi się to przymilanie do PiSu niektórych z Konfederacji.

0

@cules100pro no tak powiedzmy do 400 zł

6

Vinicius Jr wybrany najlepszym piłkarzem roku 2024 na gali FIFA THE BEST

Co męczennik wypłakał to jego

0

Ma ktoś pomysł co można kupić mamie i tacie na święta?

0

Ja kiedyś też grałem ze skręcona kostką. wykonałem rzut karny i kostka przestała mnie boleć i dograłem mecz tak działa adrenalina. Po powrocie do domu pojawiła się opuchlizna a rano już ciężko było wstać.

0

@lithotripter no właśnie jedyny mankament to miałem wrażenie że gra wolno chodzi a gram na Xboxie series x

0

@KamQiX a jaka gra była grą roku wtedy tak z ciekawości?

5

Po zakupie konsoli pierwsze co to zainstalowałem Stalkera 2 i kilka innych "nowości " ale dopiero
wczoraj postanowiłem sobie w końcu zagrać w słynne Red dead redemption 2. Gra z 2018 r a szczerze bije pod każdym względem na głowę nowe gry. To niesamowite ile jest tam detali gra mogłaby wyjść w 2024 r i jestem przekonany że byłaby grą roku.

2

Padło słowo klucz

2

Ten co na tej śmiesznej antenie powiedział "Znów liga Negreiry!" To ciekawe czy oglądał nasz mecz z Las Palmas

1

Ja nie wierzę że piłkarz takiej klasy jak De Jong doznał takiego zjazdu formy... To ewidentnie umyślne ograniczanie się w meczu w celu uniknięcia kontuzji gdyż kontrakt się kończy a on liczy na kolejny dobry kontrakt w innym klubie. Za takie coś powini go wysłać na trybuny do końca sezonu.

0

@shinthps lepiej się miło zaskoczyć niż niemile rozczarować

1

To co teraz czekamy na nowego Tomb Raidera w którym pogramy facetem xDD

0

@Marian_Pazdzioch a co to za Mongoł? Sorry ale serio nie wiem xD

0

@JordiAlbion Tu, na notatniku, ogólnie wszędzie znajdziesz tego typu opinie.

9

Real ślizga z Atalantą - mental - najlepsza drużyna świata.

Barca ślizga z Borusia - Fart- sędzia znowu pomógł.

Panie i panowie tak już będzie zawsze.

2

Casado to jest kozak... Podejrzewam że gdyby w poprzednim sezonie odszedł to w następnym Barcelona by go chciała odkupić za jakieś 60 mln.

Ciekawe kogo La masia jeszcze wypluje? Moze po odejściu De Jonga zwolni się miejsce i szansa na kolejny klejnot z La masii

1

Nie no ten komentator jest z Niemiec

1

Ci komentatorzy są na poziomie Polsatu albo i gorzej.

0

Tak mnie ciekawi z rana... Jak wygląda sytuacja z autobusami klubowymi? Piłkarze sobie lecą samolotem a ten za nimi na pusto jedzie?
Mam rozkmine a jeszcze dobrze się nie obudziłem

1

@ToWinaSedziego getry z odwróconym Nike wyglądają super ale reszta tak średnio

7

Czyli co Iñaki ma sekstaśmy na Flicka :D?

Nie żeby coś uwielbiam naszego szkoleniowca dzięki niemu od niepamiętnych czasów na nowo z ekscytacją oglądam mecze pomimo ostatniej zadyszki ale nie mogę zrozumieć jak on może poprostu stwierdzić że Iñaki będzie bronił i koniec kropka po tak fatalnych meczach nie dając nawet szansy Szczęsnemu. Nie mogę tego pojąć

1

Jak by wyglądało prawnie gdybym rozjechał aktywistę który stoi na środku drogi? Czy mógłbym się domagać o odszkodowanie w ramach ewentualnego uszkodzenia karoserii?

0

@gumaz o to to też. Drugi sezon też mi się bardzo podobał natomiast reszta już była średnia.

0

Ale bym sobie obejrzał serial coś typu 1 sezon westworld.

0

@clyde finału nie oglądałem ale cały sezon jak dla mnie bardzo słaby... Kompletnie nic się nie działo więc jakoś nie czekałem szczególnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?