reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba znać fabułę wszystkich Assasinow żeby grać w najnowszą część? Moja przygoda zakończyła się na II Brodethood więc bardzo wiele ominąłem :D
0
Poleci ktoś jakieś fajne gry w usłudze game pass?
3
@MesQueUnClub96 tak to wygląda właśnie. Lepszy teraz dołek niż w marcu -kwietniu
9
Nie ma jak opierdzielic na wieczór chamską kiełbase na patelni z cebulą pajdą chleba kepuczem i musztardą
0
Teraz sytuacja pokazuje jak bardzo jest potrzebny dodatkowy skrzydłowy jak Nico. Yamal całego sezonu nie pociągnie , Raphinha też może dostać spadku formy obawiam się że możemy nie dociągnąć majstra do końca sezonu.
0
Ale mało ludzi na trybunach. Ciekawi mnie czy im się wgl opłaca organizowanie skoków tam.
0
@bartekvisca tzn Barcelonie w ostatnich latach zawsze ale to zawsze odcinało mózgi po czerwonej kartce. Jakby z góry zakładali że teraz to przegrają.
0
Czy posiadając Xbox game pass ultimate będę mógł pobrać EA FC 25?
0
@Varkond no niestety nie mam 10 k na kompa na którym by śmigały nowości.
0
Czekacie na stalkera 2? Ja specjalnie dla tej gry konsole kupiłem. Już zacieram ręce
0
@MesQueUnClub_87 dzięki super. Konsola zamówiona klucz zakupie jak odbiore. Wiesz może czy można np pobierać gry na konsole przez telefon lub laptop a później tylko instalować na konsoli?
0
Kupował ktoś z was takie klucze? Czy to jest jakieś oszustwo?
https://zapodaj.net/plik-lFRH2Z091P
0
Panowie opłaca się kupić Xboxa series x teraz? Byłem już prawie na kupnie ps5 slim z napędem ale tak czytałem o tym Xbox game pass i całkiem fajne gierki w cenie abonamentu więc chyba dużo korzystniej wychodzi.
0
Ta dzisiejsza AI jest naprawdę przerażająca... Dzisiaj u nas 40 typo obejrzał filmik na tik toku jak Logan 1 strzałem nokautuje Tysona i ten leżał na deskach... Mówię mu że to przerobione a ten ze nie sądzi xD i żyje cały czas oderwany od rzeczywistości że Logan wygrał przez KO. Oczywiście to tylko błacha sprawa ale chodzi mi o to jak łatwo zmanipulować ludzi...
0
Jak myślicie Ferran ma kiedyś szansę się odblokować jak Raphinha? Czy to już raczej stracony gościu i skończy karierę w jakims Betisie?
0
@Chaoss serio mam Ci udowadniać w czym Messi jako kapitan był lepszy od Roberto? No bez jaj xD
0
@barteq na pewno nie byłby idealnym ale myślę że lepszy od pozostałych kandydatów.
P.s na pewno był lepszym niż Sergi Roberto
0
@Criss18Barca oby KO wystawiło tego bezmózga Sikorskiego a PiS tego klowna Czarnka i wtedy Mentzen ma jakieś szanse.
1
@siwykrb ja najczęściej na notino kupuje.
0
@abram3k będzie to piekielnie trudne patrząc na 1 połowę ale warto mieć nadzieję : D
5
Musimy to wygrać jakieś 5:1 wtedy te memy z tą laska będą bezcenne :D
0
La pijowicze pytanko mam gdzie mogę kupić 5 litrowego Heinekena? Jakoś mnie tak klimacik naszedł kupić kilka takich na weekendowe posiadowki przed tv
0
@Terroriser no z tymi statystykami jak " starych dobrych czasów " to bym nie przesadzał, bo nigdy nie miał jakiś mega liczb w reprezentacji.
39
Uwielbiam taki dystans do siebie :D
https://zapodaj.net/plik-IkG3032kcT
0
@korni20 okej rozumiem. Przemyśle i dam znać o ile nie zdążysz już jej sprzedać
0
Czemu europejski klub sponsoruje Gazprom? Tzn wisi mi to ale z ciekawości pytam nie ma sankcji w Serbii na rosyjskie firmy?
0
@korni20 kurcze trochę dużo nie uważasz? Na morele.net nowa 1918 zł.
https://zapodaj.net/plik-1SQIuPtWt8
1
@chosenone ale wiesz o tym że polska wydaje więcej niż powinna na zbrojenia wiesz o tym prawda? Wiesz o tym że to się tyczy innych? I że polska jest podawana jako przykład dla ue przez trumpa?
6
@chosenone wiedzę i polityce czerpiesz z TVNu? Chłopie Trump nigdy nie chciał i nie chce odejścia USA z NATO! On poprostu daje warunek że jak kraje UE nie zaczną więcej wydawać na zbrojenie to USA wtedy odejdzie z NATO i to jest bardzo dobry warunek! Popatrz ile wydaje polska na zbrojenie a ile reszta krajów UE dlaczego USA ma bronić Europy skoro ona sama siebie nie chce bronić? Powiem Ci jak będzie. Europa w końcu zacznie wydawać więcej na zbrojenie tak jak powinno być w każdym tego typu sojuszu.
0
Męczennik już wachluje łapami