2

@JohnnySilverhand nie przepadam za nimi ale trochę smutno że taka wielka marka upada. Ciekawe w jakim miejscu by byli gdyby ich trafił jeszcze taki kryzys finansowy jak nas?

0

Wszystkiego najlepszego dziewczyny! Przepraszam że dopiero dziś, miałem bana

0

Co sądzicie o takim ustawieniu na Napoli?
Ter Stegen
Kounde , Araujo, Cubarsi ,Cancelo
Gundogan, Christensen ,
Raphinha,
Yamal, Lewandowski, Felix.

1

@Kidd chciałbym żeby zrobili serial w tym uniwersum... Wiem że ma w tym roku wyjść Fallout ale coś czuję że będzie klapą

0

@zaky274 kolejny Felix. Zagrałby może 1 dobry mecz na 5 meczy

0

@bartekvisca ja dokładnie w tym samym czasie wyłaczylem mecz xd

2

Też się wam nie podobają te nowe logo adidasa? Niby prostora, usunięty napis ale jakoś bardziej mi siedzi klasyczny.

0

@MOLESTA niekoniecznie. Barca podpisuje kontrakt z gigantem jaki jest Zalando, robi oficjalny sklep na Amazonie i proszę ciuchy dostępne na całym świecie. Stacjonarne sklepy to już przeżytek a i tak pewnie w dużych miastach metropoliach po 1 czy 2 sklepach w największej galerii bez problemu dało by się rozmieścić.

0

Zaczął ktoś oglądać szoguna? Warto?

4

Real kupił Mbappe a nam ze szkółki właśnie trenuje już potężny Mbacke

0

Raphinha najlepszy na boisku i to w najlepszym meczu Barcelony sezonu a jak schodził to każdy pisał żeby pozbyć się tego adoptowanego Brazylijczyka hahah.

5

Tak się jechało po Balde ale widzę że Cancelo po kontuzji grając na lewej wcale lepszych ocen nie zbiera

1

Cubarsi to jest bohater tego sezonu. Nie dość że z buta wniósł jakość do 1 zespołu to na dodatek z czystym sumieniem będziemy mogli sprzedać Erica Garcię za dobry pieniądz.

0

@AmigoBlancos typ porównuje pilkarza który strzelił więcej bramek od Davida Villi i Thierry Henryego do Gudjohnsena xddddd

0

@SkilledHydra16 i tu jest problem bo tutaj musi być klasowy DM mimo wszystko! To tak jakby Barca prime grała pomocą Xavi Iniesta Fabregas. Bez typowego DM z mocnym rywalem nie zdominują boiska tak ofensywni pomocnicy

1

Dzisiaj powinny być rotacje.
Ter Stegen, Fort, Cubarsi , Inigo Martinez , Cancelo, Christensen , Fermin , Gundogan , Raphinha , Lewy , Felix.

3

@barcanawieki e tam pierdzielisz, nie zapominaj o kaloszu to tabletki nie będą potrzebne xD

0

@Mattems chyba piłkarzy Realu Madryt ;)

2

@Pedri16Future e tam pierdzielisz. Nie gwałcił w momencie gdy grał dla Barcelony. Jest legendą i nic tego nie zmieni a że siajba mu odbiła na stare lata to teraz cierpi.

0

@mate92 5 z dystansu. 11 ogólnie jezu....

0

@mate92 15-20 strzałów z dystansu??? Chyba Ci się pomyliło z ogólną ilością strzałów kolego bo ogólna ilość strzałów mieliśmy 11.

1

@matirix20 popieram. Bez przesady żeby gwizdać takie faule. Inna inszość gdyby to był Vini na miejscu Inigo pewnie byłby karny i czerwo.

0

@mate92 na szybko policzyłem było co najmniej 5 strzałów z dystansu. Skoro bramkarz był taki nie pewny dlaczego nie padł ani jeden gol z dystansu? Też wina trenera? On kazał strzelać w środek bramki (Yamal) albo obok (Gundogan) ? Oczywiście masz rację pisząc o kwestiach trenerskich ale skuteczność naszych jest fatalna. Ile według ciebie musiałoby być strzałów z dystansu żebyśmy wygrali ten mecz? Bo patrząc na fatalna skuteczność strzałów to chyba 20 i by było mało.

0

@FCB24 U nas piłka nożna jest najpopularniejszym sportem a Lewy jest najlepszym zawodnikiem być może w polskiej historii tego sportu więc to normalne.
skąd te założenie wgl? Ja jestem przekonany że Norwegowie w prawie każdym pytaniu będą pytać o Haalanda. Duńczycy niekoniecznie ponieważ Christensen nie jest ich gwiazda narodowa jak u nas Lewy czy u Norwegów Haaland.

0

@mate92 ale oni zdobywają teren, mają nawet sytuacji no brakuje tej kropki nad i. (Przynajmniej w tym meczu) i ja się z Tobą po części zgadzam ale nie zwalałbym wszystkiego na trenera.

2

Xavi Xavi Xavi... Cały czas tylko on winny. Ogladaliscie ten mecz? Przecież było kilka okazji na gola, skuteczność u nas jest dramatyczna. Już w 1 połowie gdy Yamal strzelał z dystansu miał Lewego na patelni... W 2 połowie też jak kontra szliśmy to Pedri był na czystej pozycji i miałby setkę. Sytuacji było więcej myślę że moglobyć spokojnie 1-3. Trener może i nadal jest problemem ale największym naszym problemem jest wręcz tragiczna skuteczność i złe decyzje przy ostatnim podaniu...

0

@XenoHD hahahah

0

KYLIAN MBAPPE W BARCELONIE!

Francuz przyleciał do stolicy Katalonii wraz ze swoim przyjacielem - Achrafem Hakimim w celu kilkudniowego odpoczynku.

Kylianowi bardzo smakowało jedzenie konsumowane w dzielnicy Botafumeiro.

ℹ️ Víctor Nahe

1

@Chucky Jezu zluzuj majty xD cytuję co pisze prasa, a pisała ona o 37 mln a nie 40 mln. A ile zarabia dokładnie to się pewnie nie dowiemy.

2

De Jong -nie zarabiam 40 mln... Właściwie to znacznie mniej bo 37 mln hahah. No tak w sumie te 3 miliony to nie jeden z nas przez całe życie nie zarobi wiec ma to znaczenie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?