0

Nie lubię Laporty i gruby powinien się poddać do dymisji jeżeli następny sezon będzie kiepski natomiast plus wielki za reakcję z jajami, nie wiem czy Flick będzie wybawieniem ale wiem że nastąpi efekt nowej miotły i coś ruszy w naszej ekipie. Xavi wróć silniejszy za kilka lat! Mam nadzieję że gościu nie odpuści i po zrobieniu sobie roku przerwy wróci do trenowania jakiejś ciekawej drużyny by za kilka lat wrócić do nas. P.S chętnie bym zobaczył Xaviego jako selekcjonera hiszpańskiej repki.

0

O której godzinie walczy Fury z Usykiem?

1

@Reviven przekonałeś mnie. Jestem patriotą więc wybiorę opcje 2 dzięki.

0

Wie ktoś gdzie mogę obejrzeć jutrzejszą walkę Furego z Usykiem?

0

@jamal00 no tak i Yamal tak samo masz rację... Co za drań z tego Xaviego.

1

@QuentinTarantino to fajnie się cofnął np Cubarsi.
Już tak nie przesadzajmy że każdy u niego ma regres

1

@RivaldoVitorBorba to znaczy że w połowie gry będzie musiała pójść do toalety

0

Chciałbym zobaczyć w przedzezonie ustawienie 3 -4 -3 obrona Cubarsi , Ronald , Kounde , na wachadle Balde i Cancelo, pomoc Gundogan z mam nadzieje Zubim lub Kimichem. Atak Yamal Lewy i Nico Williams. Reszta tzn Pedri, Gavi, Ferran do rotacji. Felix liczę że zwolni miejsce dla Nico a De Jong odejdzie (chociaż bym nie chciał ) w zamian tylko za Zubiego lub Kimicha chociaż marzeniem nierealnym byłby Rodri który by idealnie pasował do tego ustawienia.

0

@clyde no zawalił to , plus nie rozumiem decyzji o braku kartki za faul Nacho. Reszte całkiem nieźle sędziował

2

Mówcie co chcecie. Nie boli mnie tak ten mecz jak z City gdzie był typowy fart. Tutaj fatalny błąd Neuera spowodował przede wszystkim awans Realu.

26

Jak Real przechodzi w takim stylu to jest mental i najlepsza drużyną świata. Jak BVB przechodzi w taki sposób to jest fart i wgl przecież PSG było lepsze...

0

@AlexDark00 on w większym klubie się zgubi jak ciotka w Czechach

0

@Bykunn chodzi mi i to że czysto piłkarsko wypada lepiej. A że nie ma szans na zp to wiadome

0

Mówią z ironią że powinien Messi wygrać w tym roku złotą piłkę... Ale tak szczerze on ich nadal chowa wszystkich do kieszeni

https://zapodaj.net/plik-Icvy8on1Wf

4

Ludzie to mają jednak krótką pamięć
Pozostanie João Cancelo jeszcze 2 mecze temu był priorytetem a teraz aut. Chłop zagrał tragicznie fakt ale już nikt nie pamięta jak grał dobrze całą resztę sezonu. Pamiętać też trzeba że nie gra na swojej nominalnej stronie od dłuższego czasu

0

Przecież to było pewne że Xavi tylko tak powiedział że odchodzi "dla dobra klubu" taka ostatnia deska ratunku żeby poprawić morale. I można powiedzieć że prawie się udało zespół naprawdę grał lepiej. Teraz ogłosi że zostanie tak jak ogólnie było zaplanowane, szkoda że w takich okolicznościach bo zasłużyliśmy na co najmniej albo przejście PSG albo wygrana z Realem.

0

@Gaudi79 sędzia


0

@Marcin43 a co oni grali wczoraj z City? Już dajcie spokój z tym zmęczeniem dramat. Pogratulować można już mistrzostwa okej ale nieuczciwie dziś wygrali. Brak uznanej bramki i brak karnego to powinien być skandal na całą Hiszpanie. odechciewa mi się przez takie akcje oglądać mecze

0

@Grubyyby no masz być z czego dumny z czarnych matołów

4

Ale to jest matoł nie dość że wstrętny z ryja to zachowuje się jak małpa

0

@Pressinho już przed meczem pisałem że fort na lewą

0

@FanBarcy22 nie. Poprostu nie ma już nic do stracenia trzeba atakować. Słuszna decyzja

0

Liczyłem na fermina a Pedri dopiero tak w 70.minucie no ale...

0

To ta sama kostka którą miał niedawno skręcona?

4

I gdzie czerwona co? Nie no wyłączam ten mecz. Cieszę się tylko że nie zapłaciłem ani grosza za mecz tej złodziejskiej ligi

0

@Salchent ja to samo

0

A pisałem żeby fort zaczął na lewej...

0

Ja mam nadal kaca po meczu z PSG... Wolałbym takiego klasyka za tydzień dopiero bo już jestem zmęczony oglądaniem Barcy. Mam nadzieję że po dzisiejszym wieczorku się to skończy bo jeżeli nie to chyba nie będę oglądał meczy do końca sezonu.

0

@Damian_Balde ma spadek formy ewidentny , myślę że nie byłoby złym rozwiązaniem zacząć mecz z Realem z Fortem na lewej

0

@Dankho94isback bo go lubię ale ostatnio coraz gorzej się go ogląda przez takie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?