0

@wojopancer Czego nie rozumiesz? Valverde jest tutaj wychwalany jak nie wiem a mając dużo lepszy skład wcale nie grali lepiej.

1

Dzisiaj 3 rocznica zwolnienia Valverde Ernesto Maestro.
Ludzie piszą że może i grał defensywnie ale był lepszym trenerem, no wygrał ligę...
I tak sobie teraz patrzę na tabele ligi gdzie jest teraz Barcelona z gorszym trenerem i gorszym składem i tak sobie myśle... WTF?

1

Też was tak wkur... Lekko denerwuje Lewandowski podczas rzutów karnych? Nie może ich normalnie kopać jak reszta?

0

@karci0 akurat jestem 95 i z mojego rocznika większość kobiet to już "mamuśki "

0

@Tridente2015 chrzanić Eleven. Dawaj strumyk i ten niemiecki stream hula w full HD bez zacinki.

P.S wykupiłem Eleven to mi zacina przy rozdzielczości HD..

1

@david89 fajny milf

3

Według mnie bardzo dobra decyzja zarządu! Mimo sympatii i dobrego 1 sezonu, siedząc na ławce z powodu Lewego na pewno straciłby formę. Mógł zostać i mogli oddać Depaya za darmo ale zdecydowali się go sprzedać , nie dość że zarobiliśmy 12 mln to kto wie czy teraz nie trzeba by było go wypuścić za free. To był idealny przykład że z niektórymi piłkarzami nie ma co zwlekać przed tym co nieuniknione szkoda że to nie działa w przypadku innych naszych zawodników.

2

@Michu94 Tylko że za niego dostaliśmy 12 mln a Memphis wtedy odszedłby za darmo więc dla mnie zrozumiała decyzja

0

@taris no nie bo Ferran dostał czerwo

0

@kamyk_23 1 sezon jest poprostu dobry dopiero od 2 sezonu robi się sztosiwo!

0

Obiektywnie Savić z obawy o swoje życie bronił się tylko przed Ferranem to czemu też dostała czerwoną kartkę?

0

@BorzyKrzys Poprawiłem. Dzięki

2

Skończyłem właśnie 3 sezon serialu "Piraci" nie wiem jak mogłem go wcześniej nie znać i nie słyszeć o nim tym bardziej że mało kto obejrzał w życiu tyle seriali co ja. W każdym razie jak ktoś nie oglądał to polecam! Serial to czyste arcydzieło!

0

@Pawci023x singiel, ale nie mogę się odgonić od dziewczynek

0

Poleci ktoś jakaś dobrą pizzę w Krakowie?

0

Kto ma być w końcu ta główną zagraniczną gwiazdą na TVPiS?

2

Widziałem wczoraj informacje o śmierci Pele a komentarz pod nim że był najlepszy w historii
Wygrał 3 MŚ nie 1
I jakby w Ameryce była złota piłka miałby 9 (nie wiem jak wyliczył i czemu 9)
A w profilowym 15 letni młodzieniec i w tle flaga Madrytu więc uświadomiłem sobie że ma skubany rację

10

Ale boli Madryciarzy wielki Leo Messi!

1

@Mankind MVP meczu raczej Di Maria aczkolwiek Messi może skończyć turniej z królem strzelców i chyba największą ilością asyst , prze gość.

0

@VamosVamos Chłopie jesteś głupi jak but. De Jong by zalatał dziurę po Bussim? Kolejny odklejeniec który później by plakał że walczymy o co najmniej 3 miejsce w lidze.

0

@VamosVamos zrobiłeś to za mnie

0

Na trybunach tylko Polacy są czy co?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VamosVamos puknij się w główkę

0

Mam nadzieję że 18 grudnia Argentyna wygra MŚ i to będzie ostatni tytuł w historii tej reprezentacji.

0

Czemu Munira nie ma w składzie Maroka? Za słaby czy jakaś kontuzja?

2

Też tak macie że ten mundial jest wam obojętny? Co 4 lata od 1/8 finału oglądałem każdy mecz , miałem swojego faworyta, a w każdym meczu kibicowałem komuś. Wczoraj włączyłem na chwilę mecz Chorwacji z Brazylia i tak sobie myślę w sumie mi to lotto kto przejdzie, przełączyłem i wróciłem tylko na karne... Podczas karnych też zero emocji i w sumie ani się nie cieszyłem ani nie rozpaczałem że Chorwacja przeszła, myślałem że w drugim meczu będzie inaczej ale tak samo po 10.minutach wyłączyłem mecz tyle co wróciłem na karne i też nawet nie czułem emocji i to za kim jestem. Masakra najgorszy mundial w historii

3

To teraz Makambe do domu, i Messi po króla strzelców!

0

Niby meczyk fajny ale jak widzę Lahoza aż mnie skręca

0

Jakie są teraz ceny węgla u was? Orzech np

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?