reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złożyliście już wniosek o dodatek na węgiel?
1
@lucca87 Zgadzam się. Pamiętam jak się wkurzałem gdy leciał mecz Bayernu bo" Lewandowski..." Aczkolwiek jest dużo kibiców którzy oglądają mecze tylko dla polaka (osoby które nie kupią dodatkowego kanału dla piłki nożnej ) więc poniekąd można zrozumieć decyzję.
0
@Kidd A niech to
0
@Encore Zjadłem gdzieś "n" haha
0
Kto jest dla was najbardziej znienawidzonym klubem w Europie? Dla mnie Bayern! Wyprzedza kolejno Real Madryt i PSG. Mam nadzieję że zniszczymy Bayern w grupie.
9
Sprzedaliśmy nie tego Ferrana co trzeba.
0
Oglądacie fame mma czy nie wspieracie patologii?
0
@kejdzi Kounde zagrał bardzo słabo z City. Wątpię że wyjdzie w podstawie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale beton w pomocy. Wygląda jak słynne trio busi-vidal-rakitic (które chyba było mocniejsze mimo wszystko )
0
Barca zagra dziś w białych strojach? Czy ta prezentacja na IG nie ma nic wspólnego z dzisiejszym meczem?
0
@HypeR myślę że w drugiej połowie wejdzie Araujo za Pique.
1
@KyngPyng mi ten 2 komplet średnio się podoba... Wolałbym te całe czarne co mieliśmy sezon czy tam dwa sezony temu.
0
Poleci ktoś jakiś fajny horror / thriller na wieczorek ?
0
@FC1899Barca Samsung S21 FE ścina strona i aż przegrzewa się snap 888
1
Spoiler!
Właśnie jestem po 1 odcinku Rodu Smoka (splin - off Gry o Tron ) i jestem miło zaskoczony. Od 1 odcinka czuć klimat GoTa. Tajemnice, spiski i te miłe nawiązania do Gry o Tron (przekazanie sztyletu) Ajjj jak miło wrócić do Westeros!
0
@SelloutCrowd no mi dodatkowo jeszcze moja dziewczyna
2
@MalanFCB szkoda że Guardiola nie jest zainteresowany De Jongiem
0
@dargi była premiera o 3 nad ranem dla posiadaczy HBO Max
1
Ale to jest poje**** zdobyliśmy 14 medali w tym 3 złote, a taka Grecja 4 złote i jeden srebrny (5 łącznie ) Holandia 4 złote 2 brązowe i są przed nami w klasyfikacji ogólnej.
0
Jest ktoś już po 1 odcinku Gry o Tron Ród Smoka? Jak wrażenia? Bez spoilerów proszę
7
Co wy wszyscy na tego Ferrana? Nie zagrał najgorzej, dochodził do sytuacji, coś grał w przeciwności do beznadziejnego wręcz wczoraj De Jonga czy Gaviego.
1
@ToreTToOO Proszę Cię trzeba wyczuć co to ironia haha nie wierzę że ktoś tak na poważnie
1
Na De Jonga dzisiaj patrzeć nie mogłem. Gavi również bardzo słaby mecz tak samo jak Araujo. Na plus na pewno Lewy, Dembele no i Fati po wejściu.
6
@Wilku151 na pewno mu będzie pieściła knage
0
gdzie kupie najtanszy pakiet na dzisiejszy mecz?
0
poleci ktoś jakiś fajny film?
1
@Pawci023x stary ja mam tak cały czas xD. Jedyne co możesz zrobić to zadbaj o lepszy sen i zażywaj więcej witamin coś się lepiej poczujesz
0
@Rust_Cohle Dlaczego?
0
@MadafakinGuy No ale Ibra jest ex zawodnikiem. Chodzi mi o takich co nigdy nie założyli koszulki blaugrany