rk

0

Roura niech się lepiej nie wypowiada. W rewanżu pozostaje tylko dać z siebie wszystko.

rk

0

Zamiast wzmocnić ofensywę tylko ją osłabił. Bardziej bał się o swoje zdrowie niż koncentrował na grze. Villa, Fabregas. Było w czym wybierać.

rk

0

Beznadzieja totalna. W tym roku coś pękło, coś się skończyło.

1. Po co grał, pff chodził po boisku, Mesii, skoro nie był zdolny do gry w 100%
2. Dlaczego reszta grała na poziomie Messiego ? Czyżby cała drużyna nie była zdolna do gry ?
3. Panie trenerze gdzie te zmiany ?

Półfinał to chyba i tak sukces. Żeby chociaż lige wygrali na pocieszenie.

I nie żebym nie wierzył czy coś ale trzeba kierować się też rozsądkiem.

Życzyłbym sobie przede wszystkim nowego trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?