rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roura niech się lepiej nie wypowiada. W rewanżu pozostaje tylko dać z siebie wszystko.
0
Zamiast wzmocnić ofensywę tylko ją osłabił. Bardziej bał się o swoje zdrowie niż koncentrował na grze. Villa, Fabregas. Było w czym wybierać.
0
Beznadzieja totalna. W tym roku coś pękło, coś się skończyło.
1. Po co grał, pff chodził po boisku, Mesii, skoro nie był zdolny do gry w 100%
2. Dlaczego reszta grała na poziomie Messiego ? Czyżby cała drużyna nie była zdolna do gry ?
3. Panie trenerze gdzie te zmiany ?
Półfinał to chyba i tak sukces. Żeby chociaż lige wygrali na pocieszenie.
I nie żebym nie wierzył czy coś ale trzeba kierować się też rozsądkiem.
Życzyłbym sobie przede wszystkim nowego trenera.