rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To pogadamy za miesiąc.
0
Najlepsza drużyna na świecie a przyjadą zawodnicy przeciętni wiec co się dziwisz? Nikt nie jest głupi.
0
I czyja to wina? :)
2
Ten artykuł tylko pokazuje żenadę jaką jest nieumiejętność gry Barcy bez Messiego. A jak skończy karierę to co? Neymar jest dobry ale mimo wszystko nie umie jeszcze być liderem. Suarez ma różne mecze. O takiego klubu jak Barca wymaga się dużo dużo więcej. Wiadomo teraz nie jest najlepszy okres i za pół roku może być z gola inaczej jednak to nie powinno zmieniać mojego przekazu.
0
A znasz zasady przyznawania ZP? Bramki tu nie są najważniejsze.
0
Roberto ? No naprawdę jest powód żeby płakać..
1
Nie była słaba. Była żenująca. Może problem leży w głowach? Skoro po przerwie pokazali zupełnie inne oblicze.
1
Hehe tylko zaraz nie napiszcie po bramce ze jest super bo grają piach ale wiadomo tylko zwycięstwo. Polecam pohamowac emocje.
0
Biorąc pod uwagę że oprócz gry i bramek w dużym stopniu liczą się zdobyte trofea to Messi nie ma szans z żelem.
0
Prawidlowa bramka. Podanie od zawodnika Rostova.
0
Słaby mecz Barcelony. 2 połowa to kompletna dominacja City. Niestety ale mogli przegrać wyżej. Ostatnio Suarez lekki spadek formy.
0
Złota piłka od dawna jest prędzej za osiągnięcia całej drużyny więc za co Messi ma dostać ? Suarez 2, Leo 3-4 ew Griezmann.
0
Nie porównuj noża do butelki, która pewnie nie była nawet pełna. Grając w takim klubie jak Barca nie przystoi zachowywać się jak dzieci. To nie teatr a na pewno nie w takim wydaniu. Gdyby taka sytuacja zdarzyła się w innym zespole komentarze Was byłyby zgoła inne.
0
Przecież nie powie że jest słaby wiadomo. Ter Stegen jest jeszcze młody i miejmy nadzieję że dojdzie do takiego poziomu żeby faktycznie być jednym z najlepszych czego Barcelonie brakuje od bardzo dawna.
0
Oglądałem. Przez takie mecze nierzadko przegrywa się mistrzostwo. Sam Pique stwierdził że jedna połowa to za mało więc nawet na remis nie zasłużyli. Oby wyciągnęli z tego wnioski bo to chyba nie pierwszy raz gdzie bez Messiego coś nie idzie a takie gwiazdy w zespole i taka w końcu silna ławka rezerwowych.
0
Nawet jak się należał to dobrze że nie podyktowany bo nie zasłużyli nawet na remis. Jak oni chcą być mistrzem skoro nie potrafią grać bez Messiego ?!
1
Raczej to ten drugi tego żądał ;)
0
Powinni go sprzedać. Kompletnie nie pasuje do stylu gry Barcy.
1
Może nie zasłużona? Do piaskownicy.
1
Na Euro go wygwizdali to i tutaj zbliża się ten moment.
0
"Wszyscy jesteśmy Messim". W jakim kontekście ? :)
0
Ale skąd to oburzenie ? Przecież nikt nie stracił szacunku dla Leo za jego osiągnięcia sportowe. Uważacie że są równi i równiejsi jeśli chodzi o sprawy pozasportowe ? Niestety ale nie idźmy tą drogą.
2
No oszukali fiskus i spodziewali się że ludzie to oleja bo to Messi? Niektórym ciągle mało. Teraz trzeba być twardym, dorosłość to nie piaskownica.
1
Dobrze się stało. Na stojąco nie da się wygrać meczu nawet mając takie indywidualności. Nie dziwię się że Chelsea nic nie ugrała z takim Fabregasem. Hiszpania lata świetności ma za sobą i pora i wietrzenie szatni. Zresztą czy ktoś z Was widział żeby czy piłkarze czy kibice jakoś zbytnio rozpaczali po tej porażce ?
1
Tylko co z tego że wziął winę na siebie :) To formalność raczej. Piłkarze nie mają siły i chociaż żeby wygrali pozostałe dwa trofea.
0
Trzeba mieć dobrą ławkę rezerwowych. To podstawa.
0
Nie chciało mi się czytać do końca. Widać ewidentny spadek formy i szkoda że w kwietniu. Za Messiego wvzoraj mógł grać spokojnie Munir. Atletico klasa na spokojnie cały sezon i widać efekty. Brawa dla Simeone i oby wygrali LM.
0
Teraz obronić jakikolwiek tytuł to będzie sukces
0
Nie był to łatwy mecz i nie jest to wymarzony okres dla Barcelony bo widać zmęczenie które zamiast w lutym wyszło teraz. Na początku drugiej połowy Atletico miało dwie dobre okazje i mogło być różnie o czym chyba piszący relacje zapomniał. Wiadomo jednak liczy się zwycięstwo :-) teraz w meczu ligowym warto dać komuś odpocząć.
0
Ciekawe kiedy by mieli niby grać? Projekt nie ma szans realizacji i jest bez sensu.