robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevilla musi wytrzymać 1. połowę. Potem zacznie się nerwówka Realu, a nie ma nikogo wpuścić z ławki Lopetegui. Co Viniciusa puści?
1
Kiedy wywala La Ramble po meczu wiesz, że naprawdę jest katastrofa.
2
Ej słuchajcie. To nie jest wina Valverde. Absolutnie. Nie da się inaczej grać mając takiego rozgrywającego jak Rakitic i nie mając prawej obrony.
Nie zrozumcie mnie źle. Rakitic i Roberto są dobrzy, ale Barca potrzebuje czegoś ekstra.
10
Rakitic to główny hamulcowy Barcy i nie ma co z tym polemizować. Gdzie ta jego tytaniczna praca? Jakoś dzisiaj jej nie widziałem, bo Leganes kontrowało jak chciało, a gdy podeszli pressingiem to Barca nie istniała, Rakitic nie istniał.
0
Hehe Chociaż Pogbe, ale nie Rakitica, bo to masochizm. Masakra jakaś. Chłop nie ma pojęcia o kreacji. To nie przypadek, że Barca odpada cały czas w LM. Tylko szkoda Messiego...
1
Rakitic, topka pomocników (XD hehe) Dobry żart. Rakitic nie nadaje się do Barcy i to jest pewne. On nie może grać razem z Busquetsem. Akurat dziwnie. Kiedy Rakitic przyszedł do Barcy to Barcelona w LM nie istnieje, a tryplet za Enrique zawdzięczamy kosmicznej formie Messiego, Neymara i Suareza.
0
To było do przewidzenia, że nic z przodu nie będzie. Vermalen na autobus? Ekstraklasowiec, by lepiej drużynę ustawił od EV. Rakitic na autobus, chłopa bez kreacji? No tak... Arthur gorzej od niego, by nie zagrał razem z Miranda.
2
Barcelona gra słabo, a głównie gra słabo, bo pomoc nie istnieje i gadka:
"Zwalaj winę dalej na Rakitica, gra cała drużyna, a nie on sam".
Barcelona gra dobrze, a głównie Messi, Rakitic asysta Tap in:
"Dalej sprzedawajcie Rakitica, to jest topka pomocników, lepszy od Pogby".
0
Tak jest zawsze jak Barca dostaje. Ale jak to, cała drużyna grała źle i takie same wymówki. Otóż nie. Pomoc ustawia mecz, zawsze. Kiedy pomoc nie gra, nie grają inni zawodnicy.
4
Tak jak pisałem. EV zaprzepaści talent Malcoma i Dembele. Mam nadzieję, że ich nie sprzedadzą po sezonie, a zwolnią trenera. Tak będzie najlepiej. Rakitic kompletnie bezużyteczny. Jak gra Busquets to on nie może grać. Ja nie wiem jak EV się jeszcze nie kapnął. Od tylu lat gra ten sam pomocnik, który istnieje tylko wtedy kiedy gra dobrze cała drużyna, a jak Messi nie gra to Rakitic też już nie gra. Straszne to jest.
0
To już jest niestety koniec. We wrześniu miał być komplet punktów, a dopiero w październiku strata. Z taką grą to Real nas pyknie ze 3;0 nie mówiąc o innych, lepszych drużynahc.
5
Śmieszne jest to, że w tamtym sezonie Barca grała tak samo, ale przeciwnicy nie wykorzystywali setek. Nie wiem jak my wygraliśmy LL. Już zaczynałem EV lubić, ale to tylko złudzenie. Nic nie zmienił.
2
Pomoc Barcelony bez Messiego totalnie nie istnieje. Aż się płakać chcę. Jednak CR7 miał to szczęście, że na niego grała drużyna, Modric, Kroos, Casemiro. A Rakitic? Chłop kiedy Messiego nie ma totalnie nie istnieje i nic nie robi. Człapie sobie, nie wystawia się. Arthur go zjada wszystkim. Arthur biega za piłką, a on? Poda i stoi. Proszę #XaviComeBack #PepComeBack
8
Totalne ośmieszenie. Valverde to nie trener na Barcelone. A wystarczyło wystawić Mirande i Arthura, a nie. Dalej wystawiaj bezużytecznego Rakitica na autobusy.
6
Mam nadzieję, że teraz zobaczyliście jaki Rakitic jest bezużyteczny i się nie nadaje do Barcelony. Dziwnym trafem gra słabo wtedy kiedy Messi gra słabo. Dziwne co?
4
To jest ośmieszanie marki. Nawet nie wchodzę na internety po tym meczu. Po Romie za dużo tego było, a teraz jest jeszcze gorzej.
0
Barca to przegra. Nie wierzę. 90min gry, a nie ma żadnej 100% okazji. Teraz nie ma wymówki, że słabi zawodnicy i EV jest zmuszony do takiej gry.
3
Wiecie co jest najśmieszniejsze? hehe, że to najłtawiejszy miesiąc jaki mogliśmy mieć.
2
Hehe Valverde brawo. Leganes gra pressingiem, a my nie potrafimy z niego wyjść. Brawo brawo. Czy to jest na pewno Barcelona>?
3
Liga nam odjeżdża, a LM też nie wygramy i to na pewno.
0
Najsłabsze Leganes nas ciśnie... coś złego się dzieje :) Z każdym dostają po dupie, ale z nami muszą wygrać.
5
Teraz Rakitic pokazuje swoją wartość. Chyba nie muszę wam pisać, że gra drużyny zależy od gry pomocy praktycznie zawsze.
1
Rakitic pokazuje moc. Arthur go zjada swoim movementem. Rakitic podaje i stoi.
0
To już jest totalne ośmieszanie tej marki. Pomoc gra na stojąco. To samo boczni obrońcy... masakra. Messi z Cou i Dembele w 3 meczu nie wygrają.
0
Jeśli tutaj stracimy punkty to przepraszam bardzo, ale ja w ten projekt już nie uwierzę (projekt na ten sezon). Październik jest jeszcze cięższy i to tam raczej spodziewałem się straty punktów.
0
To nie wina piłkarzy tylko trenera.
1
Oni nas ośmieszają... Zmienić Rakitica, bo nic nie daje w środku pola.
0
Brawo Roberto z Pique.
0
Myślę, że to powinna być czerwona kartka. Atak na nogi.
0
Wiem o tym :)