0

Messi XD

0

Mam nadzieję, że Semedo wykorzysta swoją szansę. Nie ma Roberto na boisku to nie będzie Nelsonowi przeszkadzać.

0

No właśnie i według mnie zachodzi dosyć śmieszna sytuacja w tej chwili, bo w obu przypadkach kreacja jest na takim samym, słabym poziomie :D

0

Źle mnie zrozumiałeś i osoby, które dają zielone też źle zrozumiały. Busquets gra nie zbyt często pola karnego.

0

Widzę dobry środek pola hehe. Bardzo kreatywny oprócz jednego Arthura.

1

Zaraz się zacznie tłumaczenie i umniejszanie osiągnięć Polaka :)

0

No tak. 2-3 zmiany, max. 4. Nie więcej.

0

EV musi dzisiaj zrobić kilka rotacji. Lopetegui zrobił i wygrali. Real może być świeży na wiosne jak będą dobrze zarządzani przez Lopetegui'ego.

11

Broni i rozgrywa lepiej niż Rakitic. Jak zespół wygra, a Rakitic narazi zespół na kilka kontr to i tak będzie mówione, że dobrze zagrał. Mam nadzieję, że po kilku słabszych jego występach Valverde go posadzi na ławce. Niby zabezpiecza tyły, a tyle tych kontr, że PSV czy Sociedad mogli nas rozstrzelać.

0

To nie jest czarnowidztwo, ale w piłce wszystko jest możliwe i sobie wyobraź jak Barca przegrywa tam 2-3 mecze ligowe lub je seryjnie remisuje.

0

Żebyśmy my tylko nie odpadli w październiku z walki o mistrzostwo :)

0

Takich gosci powinno sie perma banowac bez zastanowienia. Wieksza litosc powinni zaznac ludzie co wyzywaja Messiego czy CRa. Ja juz nie mam po co ogladac tego serialu

7

Denis w tamtym sezonie pokazywał pazur jak wchodził z ławki. Chyba nie oglądałeś meczy. A Roberto do pomocy się nie nadaje, po prostu. Gdyby nie był wypróbowany na prawej obronie to dzisiaj by go nie było.

0

W defensywie również Thiago nie odstaje :)

0

Ponoć dostał zielone światło i trenował z zespołem.

5

Szkoda tego Malcoma, bo się chłop marnuje. Powinien to być pierwszy zmiennik razem z Arthurem.

0

My mamy już taką opcję - Nazywa się Malcom, który może grać na środku ataku, ŚPO i na skrzydłach, ale EV coś się nie spieszy dać mu szansę. A szkoda, bo to powinien być pierwszy zmiennik razem z Arthurem.

4

Tak to jest jak nie umiesz grać, a próbujesz zagrać ciasteczko jak Iniesta. Taki Espanyol. Z Barca pewnie pierwsza lepsza sytuacja i będzie brameczka. Czasem się zastanawiam co bramkarze robią na tej bramce, bo to do przewidzenia było, że po długim będzie walić.

0

Dembele nie będzie odpoczywał na 1000%.

0

Ale młodzi z Barcy B się gubią jak przeciwnik robi pułapkę ofsajdową.

1

XD?

2

Tym bardziej, że taki sezon ligowy już jest nie do powtórzenia.

18

Skopiowałem twój tekst do google i wyskoczyła informacja i to aktualna. Śpiesząc z informacją - jeśli masz 3 lata prawko do 125. Jak masz mniej niż 3 lata to niestety, ale tylko 50 pojemności :)

0

To są kluby, które są stabilnie finansowo.

6

To niech się zmierzy z Wilderem, a nie w kulki leci.

33

- Jesteś numerem jeden - miał powiedzieć do "CR7" Federico Bernardeschi, gdy gwiazdor Starej Damy został wykluczony w 29. minucie spotkania 1. kolejki z Nietoperzami.

XDDDDDDDDDDDDDDD

1

Racja. Dawno nie widziałem takiego prawego obrońcy. Szkoda go będzie, bo się nie rozwinie. Mam nadzieję, że zostanie jak EV odejdzie :)

0

Koło bumperów masz taki mały przycisk. Wciśnij go i na konsoli też wciśnij przycisk.

0

No, trochę jednak śmiesznie. Myślą, ze jak zremisowali z Realem to mogą tak pisać.

0

Zobaczyłem komentarz na FP na fejsie - "Gramy lepiej niż Barcelona, niby są przepakowani gwiazdami, wiecej jakosci, a kultura gry nizsza" XDDD No nie mogę. Wystarczą szybkie podania na skrzydło i dośrodkowania, by stwierdzić, że grają lepiej niż my XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?