robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi XD
0
Mam nadzieję, że Semedo wykorzysta swoją szansę. Nie ma Roberto na boisku to nie będzie Nelsonowi przeszkadzać.
0
No właśnie i według mnie zachodzi dosyć śmieszna sytuacja w tej chwili, bo w obu przypadkach kreacja jest na takim samym, słabym poziomie :D
0
Źle mnie zrozumiałeś i osoby, które dają zielone też źle zrozumiały. Busquets gra nie zbyt często pola karnego.
0
Widzę dobry środek pola hehe. Bardzo kreatywny oprócz jednego Arthura.
1
Zaraz się zacznie tłumaczenie i umniejszanie osiągnięć Polaka :)
0
No tak. 2-3 zmiany, max. 4. Nie więcej.
0
EV musi dzisiaj zrobić kilka rotacji. Lopetegui zrobił i wygrali. Real może być świeży na wiosne jak będą dobrze zarządzani przez Lopetegui'ego.
11
Broni i rozgrywa lepiej niż Rakitic. Jak zespół wygra, a Rakitic narazi zespół na kilka kontr to i tak będzie mówione, że dobrze zagrał. Mam nadzieję, że po kilku słabszych jego występach Valverde go posadzi na ławce. Niby zabezpiecza tyły, a tyle tych kontr, że PSV czy Sociedad mogli nas rozstrzelać.
0
To nie jest czarnowidztwo, ale w piłce wszystko jest możliwe i sobie wyobraź jak Barca przegrywa tam 2-3 mecze ligowe lub je seryjnie remisuje.
0
Żebyśmy my tylko nie odpadli w październiku z walki o mistrzostwo :)
0
Takich gosci powinno sie perma banowac bez zastanowienia. Wieksza litosc powinni zaznac ludzie co wyzywaja Messiego czy CRa. Ja juz nie mam po co ogladac tego serialu
7
Denis w tamtym sezonie pokazywał pazur jak wchodził z ławki. Chyba nie oglądałeś meczy. A Roberto do pomocy się nie nadaje, po prostu. Gdyby nie był wypróbowany na prawej obronie to dzisiaj by go nie było.
0
W defensywie również Thiago nie odstaje :)
0
Ponoć dostał zielone światło i trenował z zespołem.
5
Szkoda tego Malcoma, bo się chłop marnuje. Powinien to być pierwszy zmiennik razem z Arthurem.
0
My mamy już taką opcję - Nazywa się Malcom, który może grać na środku ataku, ŚPO i na skrzydłach, ale EV coś się nie spieszy dać mu szansę. A szkoda, bo to powinien być pierwszy zmiennik razem z Arthurem.
4
Tak to jest jak nie umiesz grać, a próbujesz zagrać ciasteczko jak Iniesta. Taki Espanyol. Z Barca pewnie pierwsza lepsza sytuacja i będzie brameczka. Czasem się zastanawiam co bramkarze robią na tej bramce, bo to do przewidzenia było, że po długim będzie walić.
0
Dembele nie będzie odpoczywał na 1000%.
0
Ale młodzi z Barcy B się gubią jak przeciwnik robi pułapkę ofsajdową.
1
XD?
2
Tym bardziej, że taki sezon ligowy już jest nie do powtórzenia.
18
Skopiowałem twój tekst do google i wyskoczyła informacja i to aktualna. Śpiesząc z informacją - jeśli masz 3 lata prawko do 125. Jak masz mniej niż 3 lata to niestety, ale tylko 50 pojemności :)
0
To są kluby, które są stabilnie finansowo.
6
To niech się zmierzy z Wilderem, a nie w kulki leci.
33
- Jesteś numerem jeden - miał powiedzieć do "CR7" Federico Bernardeschi, gdy gwiazdor Starej Damy został wykluczony w 29. minucie spotkania 1. kolejki z Nietoperzami.
XDDDDDDDDDDDDDDD
1
Racja. Dawno nie widziałem takiego prawego obrońcy. Szkoda go będzie, bo się nie rozwinie. Mam nadzieję, że zostanie jak EV odejdzie :)
0
Koło bumperów masz taki mały przycisk. Wciśnij go i na konsoli też wciśnij przycisk.
0
No, trochę jednak śmiesznie. Myślą, ze jak zremisowali z Realem to mogą tak pisać.
0
Zobaczyłem komentarz na FP na fejsie - "Gramy lepiej niż Barcelona, niby są przepakowani gwiazdami, wiecej jakosci, a kultura gry nizsza" XDDD No nie mogę. Wystarczą szybkie podania na skrzydło i dośrodkowania, by stwierdzić, że grają lepiej niż my XDDD