0

I juz sie Polsat zesrał. :V

3

Jego Lordowska mość pokazał Bayernowi gdzie jego miejsce, jednocześnie okazując przy tym wielką łaskę strzelając dopiero w 90 minucie.

0

Klątwa zwycięstw powiadasz?

0

Munir musiałby pokazać coś lepszego niż Sandro, a będzie ciężko po jego ostatniej bramce.

1

dzięki :)

0

na YouTube jest? Oficjalnym kanale Barcy?

0

Jakby sugerować się samym tytułem i zdjęciem, to tryplet=utrata włosów. :D
Maksimum meczów, maksimum stresu.

5

Efekt trypletu. Gdybyśmy jak rok temu byli bez żadnego pucharu, to Bartomeu nie miałby żadnych szans.

8

5? Raczej 4 powinien być.

0

a na Tello każdy komentator mówił inaczej. Czytali: Tello, Telio, Tezio, a chyba każda wymowa poprawna. :D

33

Nie łudziłbym się nowym duetem. Słyszałem, że do Szpakowskiego dołączy Żewłakow. :D

Dodali parę nowych linijek. np:



"Drużyna Juventusu w tej edycji Ligi Mistrzów nie strzeliła żadnej głowy bramką."



Poza tym nagrali od nowa czytanie nazwisk zawodników:



Messi --> Maradona

Mascherano --> Maszczerano

Dani Alves --> Diego Alvis

Jordi Alba --> Jordi Alaba

Rakitic --> Ratkikic



Przy każdym tricku zrobionym Neymarem, Żewłakow będzie gadał o braku szacunku dla rywala.

0

Pics or didn't happen. :D

0

Komentarz usunięty

0

niech wracają, bo już tęsknie za meczami. :D

0

Ale dziura. :D

4

Człowiek z takim charakterem jak Neymar nigdy nie powinien zakładać opaski.

20

Podobno jak kibic Barcy trafia do piekła to musi oglądać mecze Realu, w każdym z nich hattricka z karnych strzela Ronaldo, a to wszystko komentuje duet Szpakowski-Żewłakow.

0

Ten komentarz chyba trzymałeś od początku karnych, bo nie wierze żebyś tak szybko zdążył napisać. :D Tylko "ps" doszło.

0

teraz kopią kto wybije za stadion wygrywa!

0

co oni kopią...

1

Tu jest chyba jakoś konkurs na najgorszego sędziego turnieju. Co mecz to gorzej.

0

to chyba jakiś tajniak ze znanej nam wszystkim strony, której rozwój zatrzymał się 10 lat temu.

6

dobrze, że nie palec w dupę, bo to ostatnio w modzie.

0

Nie zgadzam się. Ile razy Messi wraz z Albą zaskoczyli obronę rywali, gdy Leo zagrywał szybką piłkę za obrońców, a Jordi na pełnym sprincie próbował ją przyjąć i zgrać. Dzięki takiej akcji strzeliliśmy np. pierwszego gola Juventusowi w finale LM.

Czasem mu odwala, jak np. sytuacja gdy liniowy opuszczał rękę i niechcący trafił go chorągiewką. Wił się jakby mu pół głowy urwało. Trochę za bardzo udaje, ale poza tym topowy lewy obrońca.

0

a czego można było się spodziewać skoro Ronaldo to pupilek LFP.

8

Nie bez powodu nazywa się to "Liga Mistrzów"...

3

No to bez Neymara już Brazylia ma pozamiatane.

0

Nie byle jaką siatkę... Oprawić w ramkę i na ścianę. :D

0

Żewłakow płakał jak oglądał sztuczkę Neymara.

0

A jeszcze niedawno pisali, że bez Messiego Barca nie istnieje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?