0

Myślałem, że jednak Pedro odejdzie, a tu proszę. Widocznie wystarcza mu rola zmiennika. Z naszym tridente w ataku nikt nie ma szans przebić się do wyjściowej jedenastki, a gdyby odszedł jego zastępca miałby mało czasu na przyswajanie stylu gry Barcy, dostając np. 20 ostatnich minut gry w rozstrzygniętych meczach, co w końcowym rozrachunku nikomu by nie wyszło na dobrę. Trochę jednak mu się dziwie, bo są świetne zespoły gdzie pełniłby rolę kluczowego zawodnika ze swoją szybkością i dobrą techniką. Dla Barcy idealny zmiennik, który zalicza przewrotki albo asysty w finale LM po 20 sekundach gry. ;V Tak czy inaczej dalej będziemy słuchać Pedro Pedrito Pedro Pedrito. :D

1

Kiedy będą oceny zawodników za finał?

0

W tamtym momencie bym zrobił, bo posadził najlepszych zawodników na ławce i przegraliśmy z Sociedad, kiedy Real się potknął. Tego dnia chyba każdy miał pretensje do trenera, bo podjął najgłupsze możliwe decyzje w tym sezonie. Rakitic za to 8 stycznia zagrał swój najsłabszy mecz w Barcy w mojej opinii.

0

Kibic sukcesu? Teraz to mnie rozbawiłeś. :D Nic o mnie nie wiesz i pieprzysz od rzeczy. Zarzucanie hipokryzji na podstawie dwóch komentarzy... Jak to mówisz, "zacnie".

0

Każdemu się zdarzają wpadki, ale ja to pisałem tylko w żartach. :P ważne, że lajki się zgadzały. :D

2

chyba "kibice". Prawdziwi kibice nigdy nie pisaliby takich bzdur. W dodatku angażowanie się w niepotrzebne dyskusje trolli z RM.pl, którzy mają ciężkie życie.

0

Schalke > RM

2

03:53, do meczu jeszcze sporo, a ja juz mam ciary gdy tylko o nim pomyśle. Marca znowu dała ładną okładkę o Messim. Czuję, że to będzie dobry dzień. Vamos Barca! Tryplet jest nasz!

0

Widać odpowiada mu rola wiecznego zmiennika.

1

Zwolnili Carlo, sprzedają Bale'a i będą mieli swój ukochany dublet. :v

Pamiętam jeszcze jak Ancelotti mówił przed sezonem, że celują w 6 pucharów. :D

1

Bóg stąpił na ziemię i biega w bordowo-granatowej koszulce. Brak słów...

1

Strach pomyśleć? Moglibyśmy nie grać teraz o tryplet, gdyby nie Suarez. Sanchez ma jakość, ale to nie ta sama półka co Suarez. Byłby lepszy zmiennik niż Pedro jedynie. :)

0

Z Ronaldo wywiad wyglądałby tak:

. Co pamiętasz?
"Że przegraliśmy z Barceloną."
To boli?
"Oczywiście, przecież przegraliśmy."
Nie zaliczysz tego meczu do udanych?
"Jak to nie?! Przecież strzeliłem bramkę!"

5

A według mnie najlepsze stroje Barcy to te, w których wygrywa ona tryplet. :D

1

Przypadkiem jest.

0

On chce się tylko poszczycić, że był na Camp Nou... Nie wiem co ma w ogóle do rzeczy czy się kiedyś było na Camp Nou do wydawania opinii na temat instalacji sieci bezprzewodowej na stadionie.

0

Najlepszy duet. :)

2

jak jesteś rok 90 (jak wskazuje Twój nick), to wcale nie tak dawno pisałeś maturę. Chyba, że masz 90 lat. Wtedy to co innego :D

0

Nieeeee. :(

2

póki*

18

Alves już pokazuje, że będzie piąty puchar LM :D

0

0

Piękny obrazek.

7

Panowie teraz się zacznie! Arda już poluzował sznurówki!

0

Messjasz!

1

No właśnie. Ktos powinien was nieźle za to GRZMOTNĄĆ gimbusy...

:D:D:D

0

Laboga powinien prowadzić antyfakty na Esce. :D

1

Wszystkim się nigdy nie dogodzi. Raz uchwycili jak nie dał autografu i teraz wielka gównoburza będzie. Filmik się urwał, nie wiadomo co było dalej. Może się wrócił, może nie. Ja bym się cieszył jakby Messi chociaż przeszedł obok mnie. :D

1

Załatw przez godzinę co masz do załatwienia i wracaj na mecz. :D

0

Oho. Widać, że Diego potrzebuje troche atencji, bo pieprzy farmazony żeby zrobić szum wokół siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?