scorpion93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślałem, że jednak Pedro odejdzie, a tu proszę. Widocznie wystarcza mu rola zmiennika. Z naszym tridente w ataku nikt nie ma szans przebić się do wyjściowej jedenastki, a gdyby odszedł jego zastępca miałby mało czasu na przyswajanie stylu gry Barcy, dostając np. 20 ostatnich minut gry w rozstrzygniętych meczach, co w końcowym rozrachunku nikomu by nie wyszło na dobrę. Trochę jednak mu się dziwie, bo są świetne zespoły gdzie pełniłby rolę kluczowego zawodnika ze swoją szybkością i dobrą techniką. Dla Barcy idealny zmiennik, który zalicza przewrotki albo asysty w finale LM po 20 sekundach gry. ;V Tak czy inaczej dalej będziemy słuchać Pedro Pedrito Pedro Pedrito. :D
1
Kiedy będą oceny zawodników za finał?
0
W tamtym momencie bym zrobił, bo posadził najlepszych zawodników na ławce i przegraliśmy z Sociedad, kiedy Real się potknął. Tego dnia chyba każdy miał pretensje do trenera, bo podjął najgłupsze możliwe decyzje w tym sezonie. Rakitic za to 8 stycznia zagrał swój najsłabszy mecz w Barcy w mojej opinii.
0
Kibic sukcesu? Teraz to mnie rozbawiłeś. :D Nic o mnie nie wiesz i pieprzysz od rzeczy. Zarzucanie hipokryzji na podstawie dwóch komentarzy... Jak to mówisz, "zacnie".
0
Każdemu się zdarzają wpadki, ale ja to pisałem tylko w żartach. :P ważne, że lajki się zgadzały. :D
2
chyba "kibice". Prawdziwi kibice nigdy nie pisaliby takich bzdur. W dodatku angażowanie się w niepotrzebne dyskusje trolli z RM.pl, którzy mają ciężkie życie.
0
Schalke > RM
2
03:53, do meczu jeszcze sporo, a ja juz mam ciary gdy tylko o nim pomyśle. Marca znowu dała ładną okładkę o Messim. Czuję, że to będzie dobry dzień. Vamos Barca! Tryplet jest nasz!
0
Widać odpowiada mu rola wiecznego zmiennika.
1
Zwolnili Carlo, sprzedają Bale'a i będą mieli swój ukochany dublet. :v
Pamiętam jeszcze jak Ancelotti mówił przed sezonem, że celują w 6 pucharów. :D
1
Bóg stąpił na ziemię i biega w bordowo-granatowej koszulce. Brak słów...
1
Strach pomyśleć? Moglibyśmy nie grać teraz o tryplet, gdyby nie Suarez. Sanchez ma jakość, ale to nie ta sama półka co Suarez. Byłby lepszy zmiennik niż Pedro jedynie. :)
0
Z Ronaldo wywiad wyglądałby tak:
. Co pamiętasz?
"Że przegraliśmy z Barceloną."
To boli?
"Oczywiście, przecież przegraliśmy."
Nie zaliczysz tego meczu do udanych?
"Jak to nie?! Przecież strzeliłem bramkę!"
5
A według mnie najlepsze stroje Barcy to te, w których wygrywa ona tryplet. :D
1
Przypadkiem jest.
0
On chce się tylko poszczycić, że był na Camp Nou... Nie wiem co ma w ogóle do rzeczy czy się kiedyś było na Camp Nou do wydawania opinii na temat instalacji sieci bezprzewodowej na stadionie.
0
Najlepszy duet. :)
2
jak jesteś rok 90 (jak wskazuje Twój nick), to wcale nie tak dawno pisałeś maturę. Chyba, że masz 90 lat. Wtedy to co innego :D
0
Nieeeee. :(
2
póki*
18
Alves już pokazuje, że będzie piąty puchar LM :D
0
Jasne. Chyba taka: http://img.21food.com/20110609/product/1307072729848.jpg
0
Piękny obrazek.
7
Panowie teraz się zacznie! Arda już poluzował sznurówki!
0
Messjasz!
1
No właśnie. Ktos powinien was nieźle za to GRZMOTNĄĆ gimbusy...
:D:D:D
0
Laboga powinien prowadzić antyfakty na Esce. :D
1
Wszystkim się nigdy nie dogodzi. Raz uchwycili jak nie dał autografu i teraz wielka gównoburza będzie. Filmik się urwał, nie wiadomo co było dalej. Może się wrócił, może nie. Ja bym się cieszył jakby Messi chociaż przeszedł obok mnie. :D
1
Załatw przez godzinę co masz do załatwienia i wracaj na mecz. :D
0
Oho. Widać, że Diego potrzebuje troche atencji, bo pieprzy farmazony żeby zrobić szum wokół siebie.