0

@BORO_12 Nikt nie mówi póki co o zmianach, ale o możliwościach rozwoju, ten co się nie rozwija to się cofa. Teraz wygrywamy różnicą 3 bramek ale nie zawsze musi tak być, co dobitnie pokazał mecz z Osasuną ,gdzie zaczynaliśmy mecz bez Yamala czy Raphini. Więc co będzie jak któryś z nich wypadnie na miesiąc /2 ? Nawet nie chcę mówić że mogło by być na dłużej. W takiej sytuacji kupimy kolejnego Dembele za 120 mln ? A dlaczego bardziej potrzebny jest nam napastnik niż bramkarz czy obrońca , a to dlatego ,że Flick to trener który gra do przodu i mniej istotnie w jego drużynach jest ile bramek straci w momencie gdzie strzeli więcej bramek.

0

@BORO_12 Czy waszym zdaniem Barcelona wciąż potrzebuje Nico Williamsa? Dajcie znać co uważacie w komentarzach - " nie mam pojęcia o co Ci chodzi, nie gramy szarpiącymi skrzydłami więc? " Tak uważam ,że Barcelona wciąż potrzebuje Nico o to mi chodzi , i gdybyś czytał ze zrozumieniem to nie musiał bym tego powtarzać. Nico przydał by się na pewno ale obecnie jako rezerwowy.

0

@BORO_12 Olmo , Pedri , Fermin nie są szybkimi zawodnikami, z szybkim odejściem więc wystawianie ich na takie pozycje tylko zwiększa ryzyko kontuzji , Torres nie wnosi jakości , Fati jest niewiadomą. Wszyscy wiedzą jak kończy się gra od deski do deski przez zawodników szczególnie młodych, więc ryzyko że ktoś złapie kontuzję przy takiej grze jest bardzo prawdopodobne. Jestem tego zdania, że jak kupować to w momencie jak jest dobrze a nie gdy sypie nam się skład. I tak jak pisałem wcześniej "jest potrzebny, nie jest niezbędny "

0

@BORO_12 Jeśli Ty twierdzisz że nie gramy skrzydłami to śmiem twierdzić, (sprawdź sobie heatmape Yamala )" to każda pozycja wymaga wzmocnienia xd." - Mamy Yamala , Raphinie i Lewego w ataku ( Fati niewiadoma, Torres out , Pau ok na ogrywanie się ) I dalej twierdzisz że nie potrzeba rotacji oraz klasowych zmienników ? lub że bardziej przyda się wzmocnienie pomocy ?

0

@BORO_12 Oglądałeś jakiś mecz Barcelony w tym sezonie ?

0

@BORO_12 Fermin i Olmo nie są skrzydłowymi ( na pewno nie szybkimi ) a Nicco może grać na lewej i prawej stronie. Pamiętaj kluczem do sukcesu jest szeroka ławka. Każdy może dostać kontuzji jak Gavi i co wtedy panika i szukanie kogoś na siłę? na ostatni moment ? A myślisz że Álex Baena ile by kosztował ? , 10 mln ? czy raczej 50 bo umowę ma do: 30 cze 2028.

0

@BORO_12 Jest potrzebny, nie jest niezbędny ( o ile Flick wymyślił też patent na 0 kontuzji podstawowych zawodników). Nico jest młody ,z dużym talentem ,sprawdzony na kilku frontach liga, LE , ME, a może to brzmi jak absurd ale 60 mln za takiego piłkarza to uczciwa cena. Dodatkowo co było widać świetnie dogaduje się z Pedrim , Balde , Olmo , i Yamalem ,a atmosfera w zespole i zdrowa rywalizacja jest na prawdę ważna. Nie widziałem też u niego objawów Vinicjusowania ( gwiazdorzenia) wydaje się normalnym gościem bez wielkiego ego, gość umie cofnąć się do obrony, rozegrać piłkę.

1

@Marcys11 40 lat temu też każdy nastolatek marzył o Pameli Anderson.

18

@Kapitan9 Zmień znajomych.

3

To że Real przegrał mnie nie zdziwiło, ale to co zrobił Sporting z City to poezja, a Viktor Gyökeres i jego statystyki w tym sezonie to kosmos, gość na 16 spotkań ma 20 bramek i 4 asysty.

0

Trzeba zdać sobie sprawę, że sezon jest bardzo długi i szeroka kadra jest nam po prostu potrzebna, więc jeśli zaakceptował by rolę zmiennika, to super opcja, o ile te 15 mln było by realne. Jeśli dalej nasz styl gry będzie skuteczny to obawiam się tylko czy 33 letni skrzydłowy "nadąży" za stylem gry Flicka i będzie również zaangażowany w grę obroną.

24

Spalony to jest jedyna, jedyna rzecz w piłce która jest bezdyskusyjna czarna lub biała , jest albo go nie ma, to samo z technologią Goal-line. Czy to jest 10 cm czy metr, to jedyna rzecz której sędzia nie może sobie zinterpretować, jak to czy był faul, zagranie ręką, czy dyskusja zawodnika. Wiadomo ,że jest to niewygodne w ustawianiu meczów, bo uznania gola ze spalonego nie da się już wytłumaczyć decyzją w ciągu sek, tylko analizą VAR.

2

Ostatnio była taka szeroka analiza błędów sędziego. Ciekawe ile błędów sędziego naliczył Real Madrid TV ? Czy to działa tylko tak, że błędy się liczą jak gwiżdże na ich niekorzyść, a jeśli decyzja jest na ich korzyść to już nie :D

0

Dlatego kocham piłkę nożną, to ile rzeczy musiało się wydarzyć żeby Casado, był w tym miejscu gdzie jest, to trochę jak historia Wojtka Szczęsnego. Po pierwszych cudownych meczach Marca Bernala, i jego kontuzji, Casado wskoczył na szczyt.

4

I ten spokój Yamala ,a do tego cieszynka CR7, złoty chłopak.

5

Futbol totalny, myślałem że po odejściu Messiego, przez długi czas Barca będzie się musiała odbudowywać. Bartomeu to powinien chyba pomnik dostać, kto wie czy bez problemów finansowych Barca by chociażby spojrzała w kierunku Yamala, Cubarsiego czy Casado. A tak przy finansowym dnie, trzeba było zejść do podstawy jaką jest La Masia.

3

Flick daje pograć zmiennikom, na słabego rywala.

45

Demolować Bayern 4-1 i kiwać ich jak dzieci, wygląda jak piękny sen, zbiorowy sen.

3

Po 1 golu dla Barcelony, i po tym to co zaczął grać Bayern miałem zamiar wyłączyć ten mecz bo bałem się 5-1. Ale to co Flick zrobił z Barcą to mimo że mam 31 lat to cały czas jestem w szoku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oj ciasno w tej naszej pomocy ciasno.

0

@KrzysekFCB Po prostu brak Ci argumentów, lub inteligencji. Wracaj na stronę Realu wielbić Vinicjusa abderyto. Myślę że do takiego inteligenta jak Ty nikt nie ma szacunku. Cytuję Twoje wypociny "Twoi rodzice nie wstydzą się za Ciebie" ?

0

@KrzysekFCB I piszę to cytuję "Jestem inteligentnym Polakiem". "To kluby nadmiernie eksploatują piłkarzy ".?- to kluby go zatrudniają, to kluby go szkolą, to kluby opłacają jego pensję podczas kontuzji, i to kluby muszą zatrudniać nowych piłkarzy, rotować składem, gdy taki piłkarz dostanie kontuzji podczas meczu reprezentacji. Gdybyś jakiś cudem prowadził firmę budowlaną (wiem że przy Twojej niskiej inteligencji ta narracja brzmi jak fikcja literacka, ale to Ty się uważasz za inteligentnego Polaka) i zatrudniał pracownika, który w dni wolne pomagał by, za darmo jako wolontariusz układający chodnik na placu w mieście, i ze zmęczenia doszło by tam do wypadku, to rację by miały władze miasta, że przecież to on u nich pracował tylko 24h, a a Ciebie 180h czyli to Ty jesteś winny że nadmiernie eksploatujesz pracownika?

0

@KrzysekFCB Nie widzę tego "dzieciaczku".

0

@KrzysekFCB Chce zgłaszać użytkowników, którzy nie okazują innym szacunku, a używając epitetu "bo przynosisz wstyd sobie i całej rodzinie" ,czy też dzieciaczek, ewidentnie go nie masz. Kim Ty jesteś żeby nauczać kogoś poprawnej polszczyzny? Skoro nawet swojego imienia nie potrafisz napisać poprawnie ? On się pisania błędów może oduczyć , Ty bycia abderytą i prostakiem już nie.

1

@KrzysekFCB Kolejny abderyta ze strony Realu, Dni w serwisie 78, Ulubiony zawodnik Vinicius, prośba o masowe zgłoszenia tego użytkownika, bo przynosi wstyd sobie i całej rodzinie wchodząc na stronę Barcelony jako wielki fan Realu.

0

Wojtek mi powiedział, że jedyną opcją, jeśli miałby kontynuować grę, to byłby właśnie ten klub, do którego trafił. Myślę, że to po prostu zostało odroczone w czasie. Czyli to Wojtek przewidział kontuzję Marca .?

0

Jak dla mnie to był by świetny pomocnik ,ale zdecydowanie nie skrzydłowy, brakuje mu szybkości i odejścia z piłką, za to panowanie nad nią jest na fajnym poziomie, problem tylko, że ta pozycja jest u nas wypełniona po brzegi. Przy odejściu FDJ , za kilka milionów fajna opcja jako zawodnik do szerokiej kadry , zagra na środku i na skrzydle( w razie w) przy dużej intensywności i długim sezonie (szeroka ławka się przyda). Ma 25 lat i kontrakt do 2026 roku, niepokoi tylko że miał już Uraz więzadła wewnętrznego w kolanie , Uraz łąkotki i zaczynają się problemy mięśniowe.

0

Mam tylko nadzieję ,że Wojtek zamknie mordy wszystkim malkontentom.

1

@kosmos91 Moim zdaniem każdy trener powinien mieć możliwości 2 x wywołania var na połowę, przy podtrzymaniu decyzji sędziego var przepada, jednak jeśli jest zmiana decyzji var nie zostaje odjęty. Nie spowodowało by to nadmiernych przedłużania meczy, a oczyściło by to sytuację z błędami sędziów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?