seba8101
Dołączył/a: marzec 2012
Warszawa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ciekawe czy na siebie też donieśli , bo sam Real wstawia takie coś na swojej stronie.
"Na Instagramie Królewskich pojawiło się stories ze zdjęciem Brazylijczyka oprawionym nalepką z logo Vini Vici – duetu izraelskich DJ-ów . Problem jest taki, że ich logo to małpa rozwijająca się człowieka, konkretnie na końcu DJ-a."
La kabaret :D
1
@szyper
Bo jako jedyny ofensywny grał w czasach Wielkiej Barcelony MSN
7
Najlepszym co zrobił Pedri w tym sezonie to kontuzja przed meczem z Napoli i przez to gra Fermin
2
O kur.w. aaaaaa
0
@Sapos93 większej chorągiewy niż Ty już dawno nie widziałem . Miesiąc temu pisałeś "Yamal niestety stuprocentowe dwie sytuacje. Z czym my do ludzi. Pora odpocząć od tej Barcy z miesiąc, mam nadziej że wtedy już Xavi nie będzie trenerem" a teraz że ma grać co mecz . Zrób sobie lepiej przerwę od komentarzy na miesiąc, może Ci głowa ostygnie.
7
Zabawne jest to .że było tyle narzekania że Barcelona gra po 3 dniach od LM , a wyglądamy lepiej niż gdy graliśmy po tyg przerwach .większa intensywność , skupienie , temo akcji
1
@LatajacyHolender właśnie wychodzą bo nie grał przez kilka tyg , wraca po kontuzji , ustawia się dobrze, przy skuteczności Rafy miał by już 3 gole
0
@Herbert Wiem, doskonale jak to działa, miałem dopisać że to żart ale tak jest zabawniej :D
1
Podejrzewam że przy układaniu terminarza nikt się nie spodziewał że Barcelona wyjdzie z grupy :D
1
@pienaar Masz rację nic nie wnosi :D
5
Cytując klasyka, naszym chłopakom brakuje luzu. I właśnie ten luz dzisiaj był. Zabawa piłą, siatki zakładane rywalom ,Rober strzelający z piętki jak za dobrych czasów. Wbrew pozorom może okazać się, że całe te problemy Barcy mogą okazać się dla Barcy zbawienne, czarne owce odeszły , przyszli ludzie którzy chcą grać , albo jest to dla nich ostatnia szansa. Znowu zaczynamy sięgać do rezerw po młodych zdolnych piłkarzy, a nie do rezerw na kocie bankowym
5
Zwracam się z oficjalną prośbą do administracji, o blokowanie możliwości komentarzy dla nowych kont.
6
Brakuje nam teraz takiego człowieka.
0
@LatajacyHolender mądra gra i przegrywają 1-0
2
Jak dla mnie gość, który mógł by się u nas sprawdzić to Karim Adeyemi. Borussia jak dla mnie ma chyba obecnie najlepszy scouting, i potrafią znaleźć takie perełki jak on.
1
@MIX10 Jak widać u Ciebie też był problem z oglądaniem meczu. Poprzeczka Romeu mogła już dużo wcześniej ustawić mecz. Real chyba zapomniał ,że to sparing i nie ma limitu zmian. Widać że za wszelką cenę starali się odrobić straty, a nie sprawdzać nowych / młodych zawodników. U nas nie zmienił się tylko bramkarz i Kounde a mimo to potrafiliśmy strzelić głębokimi rezerwowymi jeszcze 2 gole , praktycznie 1 jedenastce Realu.
2
@czarnatom Czy Ty w ogóle oglądałeś mecz, czy patrzysz sobie na wynik, argument skoro Arsenal z nami wygrał w drugim meczu pre sezonu, gdzie pierwszy się nie odbył , bo połowa składu miała zatrucie pokarmowe. Sprawdź sobie najpierw statystyki , 22 oddane strzały przy 12 Barcelony. Powtarza się u nich scenariusz z Bayernu po odejściu Lewego. Nie ma topowej 9 to inni zaczną strzelać . Jak dowodzi ich skuteczność , to nie. Vinicius to nie C Ronaldo, czy Messi
2
@sedziaoxford Nas nie stać nawet na miesiąc jego pensji.
0
Ma ktoś informacje ile jest osób na stadionie , bo wydaje się być pełny ,a to miła odmiana :D
0
No i teraz zostały najbardziej decydujące tygodnie, na ten moment widzę tylko 2 kandydatów do ZP, Messi i Salah, ten który podniesie puchar LM, dostanie zapewne ZP.
10
Szczerze to takiej szopki nam nie potrzeba. Gość chciał poczekać z decyzją spoko, ale robienie z tego kabaretu. Zapowiedzi jak trailer do filmu. Ktoś taki nie powinien zawitać do klubu. Może i strzelać miliony bramek i zdobywać złote piłki, ale Barce kiedyś cechowało coś więcej niż dobra gra. A takie pajacowanie nie przystoi do tego klubu.
0
tvp vod. Nic Ci więcej nie potrzeba jest też aplikacja z tego co kojarzę.
2
Semedo leczy kontuzję , więc nie zagra przez kilka tygodni .
0
Np przełożyć mecz , dograć go za kilka godzin ?? Mówisz o Rosji i o padającym śniegu ,jeśli na murawie było by 20 cm śniegu też byś kazał im grać .Czy może byś patrzył jak rzucają się śnieżkami. Problem w tym że w najlepszej ,( albo 2 ) lidze świata ,jest stadion na którym nie da się wybić piłki .
0
Więc w takim razie może ,nie warto zmieniać murawy wcale. Zacznijmy grać na kartofliskach , po co wydawać kasę ,skoro murawa nie ma znaczenia ??
1
Tak i obydwie drużyny są narażone na kontuzję w takich warunkach ,mecz powinien być dawno wstrzymany .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dla tych komentujących ,że Cou ławka ,po 1 meczu ,polecam obejrzeć - Philippe Coutinho vs Alaves (Home) 17-18 HD 720p (28/01/2018) .
4
HAHA. HAHA. HAHA
0
To właśnie odróżnia go od Dembele ,Verma przeszedł już tyle kontuzji i wie że nie warto grać do końca meczu i pogłębiać kontuzję .