0

@IronSanHybrid semedo miał już bieguke od godziny, ale przynajmniej cos probowal. nie bylo o tym gadki, ale mam wrazenie ze mial sie wymieniac pozycjami z Roberto tak sie wymieniali ze dostalismy kilka bram z ich strony, a pozniej nelson to juz byl zombie

0

@Janiama to są piękne informacje, przynajmniej będzie nas otaczać demokracja ze wschodu i zachodu!

0

@IronSanHybrid miał dobę to wymyślił "greps"

0

@don'T.R.I.P.e ok, zawężę pytanie, czy któryś z tych dzieciaków (sorka dla mnie osoba ok 30 to młodzik) ma zapowiedzi silnego charakteru? czy tylko o Cornelii potrafi teksty poza boiskiem rzucac?

0

@Bamboleo zwykle jest jak busi i co najwazniejsze to sa najlepsze osiagi tego dostawcy

3

@RudY od kiedy to niewolnicy mieli wakacje?

0

@IronSanHybrid niefortunne z jednej strony wchodza ludzie z drugiej papka mięsna, czyzby ponury żart :D
ps. nie wspominajmy holokaustu (jak to było w Hotelu zacisze?)

0

@don'T.R.I.P.e sorry wciaz nie widze tu lidera, nie piłkarsko a mentalnie

1

@Triv44 bardzo go nie lubiłem

0

@SelloutCrowd nieznosze tej ekipy od 2014 i ich drwin z argentyny

0

@Cvzx xabi alonso? sorry nie pamietam dokladnie

3

@SelloutCrowd jak dobrze ze nie ma juz w skladzie Szwajniego i tego rudego hiszpana, bo moje kompleksy juz by mnie zabily

2

@Transu96 dobrze kombinujesz

1

@Danny Gaucho jakby miał czekać na zmiejszenie frustriacji to mógłby się niedoczekać. Nie sądzę, że ten wpis jest dobry :D

0

@shinthps wielkie XD ze Cie to dziwi, ja sie dziwie ze Camp Nou jeszcze nie płonie, a nawet rąk do góry nie podniosłem abu sie za głowę złapać

0

@PaPo może w tym, że dokonali historycznego wyczynu na miarę kompromitacji dekady, więc może się zbiorą na jakimś placu, najlepiej pod jakims drzewem upamiętniającym jakąś tragedię i wyrecytują jakieś wiersze o bohaterach Katalonii

2

@Katalończyk 99 tak, powinien zostać w domu i plakać, najmniej tydzień, chyba że retorycznie pytasz, to propsy za styl XD

2

@NGTRX na prawde 2 gdziny po powrocie bys pojechal? nie jestem oburzony ze pojechal, ale dziwią mnie takie głosy jak Twój. poczekałbym dla pozorów choć 3,5 h :D

0

@Mathew86 wygrales

1

Ciekawe, wszystko w gruzach , plona ruiny i ktos sie dziwi negatywnym reakcjom ze gosc niemal 2h po powrocie z pola wstydu natychmiastbsie organizuje i wyjezdza.
Oddalbym sie do dyspozycji klubu i czekal choc do poniedzialku.
Ci ludzie nie potrafia nawet pozorow stwarzac, na wakacje jeszcze setkintazy pojedzie, a taki eurowpier.. to tylko raz w roku jest
vamos

1

@VamosRakieta ja bym poszedl w opiaty

1

@norbi77 stylu w ktorym nie potrafi sie zrobic ustawieni odpowiadajace umiejetnosciom graczy. Leo gosciowi nie podaje pol roku itd odlot

1

@norbi77 Griezman powinien byc powodem kolejnych dymisji, i to w skladzie trenerskim, calosciowo. Dodatkowo powinny byc poza zajeciowe warsztaty dla zawodnikow jak wprowadzic nowego gracza do druzyny.
Antek to rqczej jest ofiara a nie oprawca tej druzyny. Na jego miejscu nie czekalbym na drugi sezon, bo nic z tego nie bedzie.

1

@Herato a może umiec ich wykorzystać (poza Dembim ktory ciągle kontuzjowany)

1

@barcelonaLM jak mamy czegos uczyc roberto to moze niech wroci na korki do La masi

2

@amanter @Coutinho007 tak a ta nuda kończy się co roku blamażem

0

Pytanie do skrupulatnych ilu nam brakuje graczy w kadrze po wypisaniu z zespolu:
Busiego, Vidala, Rakiety, Semedo, Pique, Suareza, Roberto i Alby?
Mamy 11 meczową i ławkę?

0

@Chakalaka dzieki Szaka, ze mi jeszcze przypomniales o niedawnej wyborczej kompromitacji, dwa dzwony na przestrzeni miesiąca, Vamos

0

@xixi nie terenra, ale czy nie zareagowalbys jako gracz na to co siedzieje po pierwszej polowie tylko siedzialbys z głową w podłodze?
Setien był SPARALIZOWANY i to kolejny raz.


litości jakieś minimum

0

@Cochise nie sadzisz ze on ma wplyw na to co sie dzieje w klubie czy w zespole? mial jaja aby powiedziec Luisowi, wiesz co ziom, moze posiedz dzis na lawce?
Czy wychodzac takim skladem jak wczoraj, nie pomyslal ze cos jest nie tak?
po 4:1 nalezalo cos kur.. zrobic, albo oddac wszytko mlodym, albo stanac na glowie, nie zauwazylem zadnego poruszenia w druzynie, a przerwie siedzieli znow jak nastypie.
Nie widze zadnej specjalnej odpowiedzialnosci ktora on na siebie bierze, poza ta ktora na niego spada z mediow, a to zupelnie dwie rozne rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?