0

dobry tlumacz w studio "mauro miał swoje okazje" :D

0

kołtoń chwali neymara, nie no, tego nie zniose :D

0

@socha chciales napisac koza?

0

@MichVeB z usmiechem, przecież to nie my gramy

1

@Janiama dzis Neymar grał cały mecz na bardzo duzej intensywnosci, pomijajac pudla, to jednak było mistrzowskie, zal ze nie gra w innym zespole, juz pomijajac nas

2

Ney nota 10 - whoscored.com
boli Was wielki "brazol" :D

1

@Mario96w zartowalem, klimat dobry pod takie smiechy

0

@Kamiloza91 przeciez jakby wszystko strzelil, meczu by nie bylo

0

spokojnie PSG to zmarnuje

0

brazylijski gol :D

0

no nie, w to nie wierzylem

0

wynik sie utrzyma

0

Gosc poprawi celnosc i drugi na swiece bez zadnych gadek

0

@Encore brak ligi wychodzi

1

ten wynik się utrzyma

0

ciekawe czy Atalanta wytrzyma, zaczyna sie chyba imadlo

0

@ZielonySzparag tym lepiej dla niego, moze wreszcie gdzies przejdzie

0

@arasz1819 ja osobiscie nie dawałem tu wyrazu niezdrowym podnieceniem tym co sie obecnie dzieje na boisku, ale tez robienie z Neya sredniaka ktory ma kilometry przestrzeni jest po prostu zabawne, zwlaszcza ton oswiecajacy nas ogladajacych

0

ICARDI DZIK!!!!

0

@arasz1819 nie wszytkie mecze psg odbywaja sie we francji :D

0

@badej60 wiele razy bralem udzial w wywiadach telewizyjnych, przed wejsciem na antene dziennikarz pyta sie ciebie o wiele szczegolow tematu o ktorym z Toba bedzie rozmawiac, na antenie probuje robic wrazenie i gra osobe ktora sie na tym swietnie zna. Normalna technika i ta pani dokladnie to robi.

0

@arasz1819 moze zobacz tak z 10 meczy wstecz w jego wykonaniu, a nie tu oscwiecaj zaciemnionych obrazem jednego meczu XD

0

@bari_94 to jest żart, a przy tym anonimowy nic nieznaczący komentarz na forum
z definicji nikt nic tu nie wie

0

@XaviHeart no nic, strzaly robia wode na młyn

3

@pauletaa jszcze Navas gra

3

Moze Neymar chce grac na 100% ale tez pragnie odpasc z PSG

0

no cos celownik w innej strefi czasowej 0/10
poza tym 10/10

2

Icardi przebija Suareza, gosc nie potrafi wyjsc do zadnej pilki, jak ja ma to sie przewraca, albo godzine podejmuje decyzje, O i jeszcze teraz

0

@BarcaInfo beznadziejny gracz, denny wrecz XD

0

sarabia jaki dobry, prawie tak jak icardi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?