0

zastanawia to czy Ney w Realu odzyska radosc. Czy woli oddawac karne Messiemu czy Ramosowi, smiem watpic ze raczej pozytywnego wajbu nie ma tam zagwarantowanego.
Benzi tez nie wyglada na wesolka, o przerozrywkowym Zizu nie wspomne.
Real to stadnina smutasow z twarza Luki M

0

@kkbarca pomijajac to ze to jest dla nas sympatycne, to PSG dziala calkowicie na swoja niekorzysc. Powinni wypcjnac Neya jak najszybciej, zostanie im malo czasu na transfery i oczyszczenie atmosfery.
Namawianie go do zostania jest powaznym bledem.
Zarzad PSG kieruje sie negatywnymi emocjamk, nic dobrego z tego nie wyniknie. A juz najgorsza dla nich opcja jak brazylijczyk zostanie.

0

ktoś wie co z Rafinią?

1

"zamyślony Valverde"

0

@Kubi1899 ogolem strzelil 11 czy 12 goli, wiec zobqczyc to w transmisji na zywo graniczy z cudem

0

Pan Luis napełnia serce otuchą

0

dobrze strzelamy

0

chyba pierwszy raz w zyciu widze na zywo gola tego gracz :;)

2

@Colon co to jest pato lewicowa zajawka?
caly czas domagasz sie uwagi dla jednych a generalizujesz innych.

Moze wlasnie mnie obrazasz, a nie sadze ze komukolwiek czyms szkodze poza produkcja CO2 i smieci wszelkiego typu.

Jestem skrajna lewica, anarchizujaca.

0

@Colon slowo klucz: uprzedzenie

musi to byc wyjatkowy kanal narodowcow ktorzy nie wyrazaja nic jezykiem przemocowym, nie promuja lub krypto promuja nienawisci wobec innych.
Prowadza dialog z innymi w duchu pokoju i milosci.

Nie sa nawet uprzedzeni....
a zostali zbanowani, faszystowskie google


0

@LuisSalvano niestety, nie mam przekonania, ze on to w ogole zrobi.
Byly wiadomosci o buncie, niepodawaniu rak, a wystarczylo jaasno powiedziec do wlasnego telefonu: przepraszam, ale chcialbym przejsc do Barcy. Spalilby mosty, ale tez PSG mialoby zerowe szanse na odkrecenie tej sytuacji jakimikolwiek negocjacjami.

1

@kenneth99 aha
na praede super
gratuluje, szkoda ze jeszcze jej nie zastrzelil

policja w usa masowo zabija ludzi
a Ty niedojzaly czlowieku to podziwiasz


0

Gdyby Ney mial tak ze 350 mln klauzuli, nie byloby rozmowy.

2

@BarcaInfo wciaz wiele osob ma “zawod milosny” co wiaze sie z autoagresja wobec wlasnego klubu

0

@szonik94 mnie tez, nie moge sie docxekac tych budzacych radosc
minach po kazdym zablokowanym strzale i stratach pilki

1

@Lingvo18 genialne
prosimy o wiecej

24

po przywolaniu przykladu pedofili przestalem czytac.

Tekst z takim wstepem nie nadaje sie do publikacji.

0

@zTx sdaje sie se do pomocy kupiono jendego z najbardziej obiecujacych i juz grajacych swietnie graczy. Linia pomocy ma zasoby aby stac sie dosmonala. I to nie zyczeniowo jjak w przypadku ataku (Dembele, Cou).
Kazdego przerwza cos innego, ale najbardziej trwozliwe jest myslenie o przewadze wlas ej seiafomosci nad cala reszta.

0

przykra sprawa, bede musial teraz lubic Totki

1

mimo ze to mniej korzystne dla klubu, to ucieszy mnie Cou w Arsenalu, bedzie mozna go podziwiac w dobrej lidze. Deal z PSG bylby lepszy dla klubu, ale gorszy dla milosnikow tego gracza

12

@vangoor zawieszony jest,
od dawna wiadomo ze nie zagra w tym meczu

0

polecam mundo poczytac inne przekazy na ten temat

0

@jordus100 zwalczanie zła? miłość jednej osoby do drugiej to jest zło?

thunderklap

0

tez bym wolal by zostal jakby jego udzial zwiekszal moje szanse na np Zloty But
Byc w cieniu Mbappe to juz ciezsza lamera

0

Cou e City, jestem na tak

0

@Ibra9PSP zupelnie nie powazne, przeciez ten zwiazek to zbieranina zartownisiow
co dopiero taki komentarz jak Twoj
wyzyny przenikliwosci wiedzy
etyki i rozsadku
pomocy ...

0

a propos dnia dzisiejszego głos samych uczestników:
http://www.warszawa.pl/wp-content/uploads/2019/07/O%C5%9Bwiadczenie-w-sprawie-wydarze%C5%84-w-Bia%C5%82ymstoku.jpg

mało chyba widoczny w mediach
jest też film, tyle ze z zeszłego roku:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=44&v=JBhKxr4LMOU

zaraz się okaże, że to zdrajcy

1

@Janiama historia nigdy nie jest przestroga, Polska przesiaknieta jest skrajna ideologia, ktorej. lizej do faszyzmu niz poszanowania kazdej istoty.

A propos sytuacji zagrozenia. Kilka lat temu bylem w Hebronie. Widzialem prawdziwa okupacje, ludzie zyjacy pod okupacja prze dziesieciolecia. Przesladowani kazdego dnia, rodziny i male dzieci.
Bylem tym wstrzasniety, mysle ze taka nacja jak Polacu pod taka okupacja walczylaby z jeszcze wieksza determinacja.
Ale co pisze przeciez o ciapatych....
Zaraz pewnie ktos tu mi madrze opisze siedzac za swoim AMD 457

0

@Colon mam na wszystkich kompuetrach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?