0

oczywiście, ze nie są to bogowie ani nadludzie, ale biorąc pod uwage całość tego przemysłu sportowo-rozrywkowego, to piłkarze reagują na nowe możliwości, jako osoby które raz jedyny w życiu bedą piłkarzem w wieku 20-30 lat a zdaje się ze i Cou i Ney'owi została połowa tego czasu.
Zatem, każdy z nich może się znależć w zupełnie innej sytuacji z dnia na dzień. Cou musiał podpisać nowy kontrakt aby zachować się profesionalnie względem swojej kariery i konkursu w jakim top piłkarski bierze udział niemal non stop.
Tego typu sytuacje można porównać do managerów bardzo wysokiego szczebla, a nie pracowników kontraktowych.
Zgadzam się z Toba wieć tylko w pewnym zakresie, dotyczącym głownie opinii na temat reakcji kobiców w zależności od sytuacji, z tym, że temu akurat się trudno dziwić skoro duża część kibicowania opiera się na fanatyźmnie a nie obiektywnym obrazie sytuacji.

1

nie oglądam ani jedej ani drugiej, nie jestem ani w kodzie ale na pewno dalej mi do rządzących, i z tego co zauważyłem to po stronie trzymających władze są przegięcia jakich mało w polsce po 89 roku, raczej przypomina to propagande PRL
Możesz się nie zgadzać, ale czasem warto odłożyć emocje, niechęć do poprzednich rządów aby nie wpaść w kolejną pułapkę skrajności, która zawsze była problemem w tym państwie. Więcej rozwagi, to samo dotyczy obecnego zarządu naszego klubu!

1

raczej Ci z drugiej strony

0

Jak pisalem swoje amatorskie zdania ze utrata Neya i kupowanie Dembele to porazka i w zasadzie powazne ryzyko zalamania Barcelony to bylem minusowany albo krytykowany
To nie tylko ten sezon jest zagrozoby a pare sezonow
wypalenie Messiego jest powazbym zagrozeniem
w reprezentacji juz sie wypalil
mam nadzieje ze do tego nie dojdzie

0

Szkoda ze musi podejmowac az takie ryzyko i nie wiadomo po co Liverpool az tak sie upiera bo finalnie straci. Jesli to prawda i zawodnik pzesiedzi na na trybunach to spadnie jego wartosc, to moze byc tez katastrofa dla Coutinho kariery w sensie sportowym.
Skoro jest taka determinacja jaki sens jest go trzymac. Wczoraj ogladalem skrót meczu z Hoffenhaim, Liverpool ma czasem wzloty i gra swietnie ale czasem zupelnie przecietnie, byc moze zrobil sie zdecydowanie za maly na Cou, choc sie nie upieram

1

zgadzam sie z Toba, być moze Messi jest sfrustrowany i troche celowo nie jest zbyt dyskretny, trudno powiedziec, nie czytalem zrodel o ktorych wspominasz.
Przy takiej kwocie to może już lepiej było powalczyć o Mbape, ale może nie wiem co piszę.
Neya zastąpić się nie da ale nie przekonuje mnie dokonanie tego przy pomocy Dembele. Nie jestem pewien czy Di Maria by sobie poradził z bardziej doświadczonych. Neymar przy całej krytyce która go spotykała potrafil nie tylko utrzymać się przy piłce pociągnąć skład, ale wykazywał się dyscypliną w grze z zespołem i robił to bardzo dojrzale. Kto widział jego ostatnie mecze w reprezentacji to wie również, że potrafi być twardym liderem całego zespołu.
To miałby niby robić dembele? ma iskre i prędkość, ale chyba zupełnie nie ten rodzaj talentu co Neymar czy Dybała.

wiem, żę to jest ani realne ani może sensowne ale już Sterling z City przypomina perspektywicznego skrzydłowego z techniką i szybkością. Swoją drogą City kupiło Bernardo Silve
który chyba do Barcy pasował by idalnie w kulejący środek.

0

jesli to prawda to sie specialnie nie dziwie, bo sam mam podobne odczucia co do Dembele i zblizone co do Dybaly, a jestem wylacznie widzem
tu tez peany o Dembele i ze Dybala nie mialby gdzie grac
sorry dla takiego gracza dobry trener potrafi znalezc miejsce

0

Mam nadzieje, że nie jest to jakiś przełom w złym znaczeniu, strata Neymara mimo wszytkich tekstów w rodzaju "idz już, nie potrzebujemy Cię", "albo odejdz nie zasługujesz na barce" to jest dramat. MSN funkcjonowało bo zawsze ktoś z trójki był w formie lub miał dzień, to zwykle ratowało sytuacje, teraz stopień prawdopodobieństwa spadł o 30% tak w najprostrzym ujęciu, a tak na prawde o wiele bardziej bo ten brak o wiele bardziej skutkuje w kreowaniu gry.

Neymar mam wrażenie bardziej sobie poradzi z nowym zespołem nż Barca bez kluczowych zmian w skłądzie, nie jestem też ślepo przekonany czy Coutinho i Dembele to jest prosta odpowiedź na to. W polu brakuje pewnego gracza w pomocy, tak na prawde 2, RB, tam potrzebny jest kiler - i to było zapotrzebowanie przed odejsciem Neya.
Nie kracze, ale Barca stoi przed bardzo trudnym sezonem, jeśli nic się nie zmieni przez ten czas
to może być bardzo źle, Messi już nie wystarczy.

0

ojoj Merida, przecież barca nie raz wygrala wazny mecz bez NEya czy messiego nie zartuj, zobacz pozatym na forme inncyh zespolow w topie, a tak na marginesie kto niby jest obecnie w tym topie
bo kazdy mocno oslabl albo zatrzymal sie w miejscu, Real wygrywa trofea poniewaz potezne kluby graja slabiej niz zwyczajnie 2-3 lata temu nie ma mowy aby Real wygral z Bayernem
teraz tak sie stalo (choc po czesci z winy sedziwow)

0

oczywiscie ze najlepszy i to nie zalezy od opinii mojej czy innych kolegow, to fakt

0

ja lubie barce miedzy inymi ze nie graja w niej gatery ani szwainstajgery wiec moze jednaj inny klub dla Bale

1

ja mysle tao 40:60 ze masz racje

0

bardzo smutne i podobnie jak w Twoich oczach u mnie stracił chyba z 50% miłości, nie wiem co dalej :) na początek odlubiłem jego profil FB, założę się że nie zauważył

2

@Ger0ltzRivii:najlepsze jest to, że ja się z Toba w tym względzie też zgadzam, tyle, że wypowiadałem się w związku z treścią artykułu.
Prawde mówiąc nie interesują mine zupełnie inne kluby głownie dla tego, że to Barca gra w taki a nie inny sposób i dla mnie Neymar w Barcy był na prawdę doskonałą okazją aby ten klub kontynuował tą tradycję. Byłem niemal psychofanem Neymara, co jest dość zabawne bo nie pamietam abym do tego stopnia lubil kiedykolwiek jakiegos piłkarza. (Co prawda kiedys lubilem Szarmacha, ale byłem dzieckiem. Nie trzeba też tu komentować, że byli inni gracze po drodze i Ronaldinho, miałem dłuższą przerwe od śledzenia piłki, dopiero pod 3-4 lat ogłamd kilkadziesiąt meczy miesięcznie. )
Wracając do Neya, nie można tu przeklinać więc powiem, że zniszczył mi sens oglądania piłki przez następne lata, bo właśnie wszystko wskazywało na to, że MSN ma jeszcze dość czasu przed sobą a później kolejne układy, mogło być tylko lepiej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

to jest dostosowywanie wypowiedzi do aktualnej sytuacji, świetnie kaprysił na boisku zwłaszcza jak Messi był kontuzjowany, nie wspomne o sztosie remontady.
Często jest tak, że zawodnik irytuje i na siłe szuka się jego złych cech. Neymar to jedyny kandydat do zastąpienia Messiego w następnych latach.
A jego strata i przez Barce i La Lige to jest ewidentna porażka inne opinie są po prostu naginaniem opinii, i chyba jedynie maja polepszyć samopoczucie.

0

wygląda na to, że Dembele chciał NA PRAWDE odejść, Cou chyab też musi po prostu zniknać, i zostać odnaleziony przypadkiem w barcelonskiej kawiarni w przebraniu Zorro

0

ja nie żałuje, nie pokazuje w ogóle jakości graczy których można zaliczyć do elity, zrozumiałbym jakbyła by mowa o Casemiro

0

ceny zawodników przestały być odzwierciedleniem ich wartości, jeśli Ney 220 a Dembele 150
to znaczy ze Dembele to jakieś 68% brazylijczyka, być może jest to jakaś prawda, choć wolałbym w składzie jednego NEymara niż 2 Dembele, przynajmniej jeśli chodzi o poziom który obaj teraz reprezentują.
Barca a w zasadzie Bartek, ma nóż na gardle i wyglada, że wyda każdą kwotę aby pozyskać Dembele lub Cou.

Wiem, że niby Dybała nie zabardzo gdzie miałby grać w obecnym ustawieniu, ale to piłkarz z wiekszym talentem niż Dembele, a pewnie 150 ml za niego by nie zapłacono.
Borrusia wie, ze może windować cene bo Barca potrzebuje skrzydła
może wyjść z tego niezły pasztet przez desperacje kupujących

0

ja nie moge uwierzyć, że tak mi spierdolił oglądanie piłki przez następne lata, niestety nic już tego nie zmieni, czy jest wspaniałym człowiekiem czy nie, czy sie komuś on podoba z twarzy czy nie, zawodnikiem jest genialnym, wydawało się, że jesteśmy na początku nowej ery barcy przez to co MSN prezentowało sobą, skonczyło się tak szybko jak zaczeło

0

@varosso - wszystko okej, miałem zamiar jedynie zauważyć, żę w tych nerwowych czasach słowo "wojna" w konteście zmiany barw klubowych to nieco za dużo, ale na pewno się z Tobą zgodze, to w 100% jego zdanie, mimo, że jest pracownikiem LFC, pozdrawiam

0

@varosso - zgadzam sie ale to jednak nie to samo niż grożba wojny. Moim zdaniem Cou być może powinien wcześniej zdecydować się na zmiane klubu, przed podpisaniem kontraktu, ale mieliśmy niedawo przyklad jeszcze bardziej zaskakującej zmianyi potrzeb byłego już zawodnika Barcy, że sytuacja z Coutinho jest jednak zupelnie niebulwersująca w porównaniu z zajściem sprzed tygodnia.

0

zdaje sie ze grozenie komus wojna nie jest najlepsza forma dbania ani o wizerunek klubu ani atmosfere wsrod kibicow, co nastepne? łeb konia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?