La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1301 Culés

0

Mam nadzieje, że nie jest to jakiś przełom w złym znaczeniu, strata Neymara mimo wszytkich tekstów w rodzaju "idz już, nie potrzebujemy Cię", "albo odejdz nie zasługujesz na barce" to jest dramat. MSN funkcjonowało bo zawsze ktoś z trójki był w formie lub miał dzień, to zwykle ratowało sytuacje, teraz stopień prawdopodobieństwa spadł o 30% tak w najprostrzym ujęciu, a tak na prawde o wiele bardziej bo ten brak o wiele bardziej skutkuje w kreowaniu gry.

Neymar mam wrażenie bardziej sobie poradzi z nowym zespołem nż Barca bez kluczowych zmian w skłądzie, nie jestem też ślepo przekonany czy Coutinho i Dembele to jest prosta odpowiedź na to. W polu brakuje pewnego gracza w pomocy, tak na prawde 2, RB, tam potrzebny jest kiler - i to było zapotrzebowanie przed odejsciem Neya.
Nie kracze, ale Barca stoi przed bardzo trudnym sezonem, jeśli nic się nie zmieni przez ten czas
to może być bardzo źle, Messi już nie wystarczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?