2

@SeeleyBooth może nie wyplewisz, ale trzeba wiedzieć kogo trzeba trzymać krótko, żeby nie narobić syfu

0

@SeeleyBooth no niestety nie tylko jego mam na myśli ;)

2

@SeeleyBooth "Moderacja, administracja stara się zabrać nieco wolności słowa"
Ja odnoszę wrażenie, że jest wręcz odwrotnie i ostatnio można więcej. Wyzywać, obrażać i okejka.

8

@Commando wystarczy wiedzieć jak działa zwiastun i znać twórczość Vegi, żeby to ocenić ;)

11


Nie wiem co kierowało takimi aktorami jak Grabowski, czy Olbrychski, żeby zagrać w takim pełnometrażowym kabarecie. Żenujący film, Vega już niżej upaść nie może.

6

@Odesseiron coś za coś. Jak się chce mieć kadrę napakowaną gwiazdami chcącymi zarabiać dużo, to trzeba te pieniądze jakoś zdobywać.

4

@Aveiro najgorsze jest skręcanie, trzeba trochę czasu, żeby wyczuć. A tak to raczej bez różnicy.

2

@Commando tak jak się nie zabijają, nie kradną nie gwałcą ;)

7

@Commando rozumiem irytację, ale gdyby panowało takie prawo to byłoby ono wręcz absurdalne. Byłoby więcej ludzi w więzieniach niż na drogach.

3

@Chakalaka edytowalam, nie wiedziałam kto jest reżyserem ;)

0

@Odesseiron pewnie guzik z tego wyjdzie, coś w stylu filmów Vegi.
Chociaż jak patrzę na reżysera to jest nadzieja.

0

@kamilop różni z pewnością. Ja mówię o tym jak Podkarpacie jest postrzegane, a często można usłyszeć, czy przeczytać, że jesteśmy zacofani.

0

@BigShaq raczej mam na myśli, że Courtney Cox przez fanów serialu często była traktowana jako ta brzydka aktorka, co gra kumpelę tej ładnej. A przecież obie były bardzo atrakcyjne.

3

@Janiama @Bartek22 ogólnie jak zwiedzam inne województwa to dochodzę do wniosku, że żyje w raju. U nas w nawet większych miastach jak Rzeszów, czy właśnie Krosno nie ma takiego shitu typu polityczne manifestacje durni z jednej, czy drugiej strony. Ludzie bardzo dbają o swoje ogrody i porządek, czego w ogóle moim zdaniem nie ma na Śląsku. Podkarpacie jest dla mnie wręcz idylliczne. Nawet pijaństwa czy innych świństw jest jakby mniej.

5

@krzychu1526 zawsze mnie dziwiło dlaczego Aniston uważana była za tę ładniejszą
https://images.app.goo.gl/gp36S5qeRmCbNAoG8

2

@Bartek22 też jestem z tych okolic i doskonale wiem jak to wygląda. Zawsze mnie trochę dziwi tak wysoki wynik PiSu na Podkarpaciu, bo wbrew pozorom ludzie nie są tak zacofani jak postrzegają to mieszkańcy mazowsza, czy chociażby dolnego Śląska.

4

@Chakalaka jak z Krosna to wejdzie do sejmu na 100%

2

@IAmBackCules jest jeszcze śmieszniej w takim razie :D

0

Kto w ogóle wymyślił te całe tiery?

6

@lucas/catalan tylko po co? RN i Korwini to najlepsza prawicowa koalicja, z perspektywy prawicowego wyborcy oczywiście.

2

@4drian0 o słownictwo zawsze warto dbać. Szczególnie jeśli próbuje się krytykować innych ;)

1

@kkbarca Real co roku po kogoś idzie, a w ostatnich latach z głośnych nazwisk sprowadzili tylko Hazarda. Oni nie kupują jak Barcelona.

1

@4drian0 nie, u mnie wszystko w porządku. Jedynie cię poprawiam :)

1

@4drian0 wścibski pot. «taki, który interesuje się tym, co nie powinno go obchodzić, wtrąca się do cudzych spraw;
Że się tak doczepie, wybierz odpowiednie słowo :)

1

@ProMILs eee jak Valverde zostanie to jeden pieron.

7

Komentarz usunięty

21

Że też ciągle są ludzie, którzy zajmują sobie głowę bzdurami od Romero.

3

@Sangria a co to znaczy ładniejszą i łatwiejszą? Dziewczyny, które lubią sport, czy jakieś męskie rozrywki są brzydkie? Moim zdaniem to stereotyp.

2

@Ratamahatta może Ty lubisz pedałować Rataszku, ale ja nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?