12

@nuter27 nawet jeśli nazywasz to ideologią, to stoją za tym ludzie. Może nie potrafisz lub nie chcesz tego zrozumieć. Poza tym nazywanie tej jak to mówisz ideologii zarazą jest tym samym. Można się z tym nie zgadzać, mnie też się to szczególnie nie podoba, ale używanie takich słów jest skandaliczne. Przyrównanie lgbt do czerwonej zarazy jest skrajnym przykładem nieuctwa.

44

@Rudi35 moja babcia jest bardzo wierząca, ale na pewno nie zaszczepiła we mnie pogardy do drugiego człowieka i nazywania go zarazą. To nie są chrześcijańskiej wartości i taki z pewnością nie powinien być Kościół.

6

@19cukier48 próbowałeś włożyć do ryżu?

4

@Besciak mi możesz zaufać, Neymar nie wróci.

5

@avanes kurczę, kolejny prorok.

17

@masq jak tu kogokolwiek ocenić, skoro ewidentnym problemem jest trener zupełnie niedopasowany do kadry i stylu drużyny?

5

@Ratamahatta w tym sezonie to nie trudno było być najlepszym na boisku. A on raczej nigdy nie był najlepszy, tylko najbardziej zaangażowany, chciał się pokazać. Tylko oprócz tych 2 goli nic nie pokazał.

12

0

@LuisSalvano Żadna lipa. Przecież teraz mnóstwo sklepów internetowych działa tak, że oferują darmowy zwrot. Na Zalando jest aż 100 dni, więc może sobie nawet po domu przez 3 miesiące w tych korkach chodzić i ewentualnie oddać, a to na pewno bardziej miarodajne niż 15 minut w sklepie.

11

@monsterrize mit. Alves nie wyrabia kondycyjnie i nikogo by nie wygryzł.

0

@Mazi jakby tak ktoś chciał mi podarować te dwa tysiące to chętnie przyjmę, będzie na waciki.

0

@Drzakubs moja teoria potwierdzona. Łysy u brodaty = obrzydliwy.

21

@Janiama przedawkowałam Polskę, na mnie nie robi to wszystko już żadnego wrażenia.

2

@Ibra9PSP patrioci, a nie patologia... Nie wiem czy człowiek, który kocha swój kraj zakłada na tyłek gatki ze znakiem polski walczącej. Raczej głupcy tak robią, niż ktoś mądry.

3

@Avada Kedavra mój Rzeszów taki piękny :D

2

@MaTt_BarcaFan warto pamiętać, nie warto się mądrzyć i kłócić w taki dzień.

0

@Mazi z odpowiednim trenerem byłaby to ciekawa opcja. U Valverde Roberto zaliczył regres, jakby był skuty w kajdany.

7

@MaTt_BarcaFan no to to jest twój problem. Dorosły człowiek powinien panować nad sobą. Poza tym to, że ktoś nie lubi czytać wymądrzania się innych na taki delikatny temat to nie oznacza, że jest ignorantem. Ja na przykład bardzo nie lubię, gdy ten temat jest tu podejmowany, bo uważam to za zbyteczne.

9

@MaTt_BarcaFan szacunku nie okazuje się przez herbowanie postów na fcbarcy, czy przez kłótnie po raz 75 czy powstanie było słuszne, czy też nie. Najlepiej okazać szacunek jednym dniem spokoju od takich pyskówek.

2

@dominik127pl o kurczę, ynteligentnie

21

Jakie to polskie. Zamiast cieszyć się wolnością, ciągle toczone są dywagacje, kto w danym momencie miał rację, a kto się mylił. Przykre.

0

@FC1899Barca źródło?

0

@G9 No cóż, szkoda że tutaj jest jak jest.

0

@G9 Irlandia, Dublin.

0

@G9 ja już w zasadzie też ;)

5

@Janiama jeszcze niech zdobędą większość konstytucyjną w październiku i można się pakować.

0

@KmN dałeś link do story, jak mamy to otworzyć?

3

@Kusco15 nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się, że takie osoby z pewnością przyjmują jakieś hormony, żeby móc normalnie funkcjonować. Tak czy siak, takie osoby powinny rywalizować w osobnej kategorii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?