25

@Commando pierdu pierdu. De Jong jest świetnym piłkarzem, Arthur też jest niczego sobie, Griezmann mimo, że nie do końca pasuje do drużyny też ma wiele jakości. Nie zapominajmy też o Dembele. To jest bzdura, że on nie ma z kim grać, po prostu albo nie ma zaufania do kolegów, albo jest jak wredna nastolatka i gra tylko do tych ze swojej paczki.

1

@ksobi chyba nikt nie lubi hipokrytów?

8

Kiedy kończą się argumenty, zaczyna się wymyślanie bzdur. Dlatego właśnie desperaci, którzy już nie potrafią kontrargumentować zasłaniają się słowem "hejt". Ostatnio bardzo modne . Krytykujesz? Ty hejterze! Idealny sposób na odebranie jakimkolwiek dyskusjom sensu. I jeszcze ten argument "ja nie widziałem, żebyś ty o trenerze powiedział coś dobrego". O nie, to straszne! Ktoś jest od początku bardzo niezadowolony. Jak tak można hejterzy? Na szczęście z pomocą przychodzi nam Wikipedia:
Krytyka (łac. criticus – osądzający) – analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia.
Hejter (z ang. hater „nienawistnik, przeciwnik, krytykant”) – określenie osoby, która publikuje w Internecie (nierzadko pod pseudonimem) agresywne, obraźliwe lub skrajnie krytyczne komentarze pozbawione rzeczowej argumentacji i wygłaszane pod adresem konkretnej osoby lub grupy osób.
Tego rodzaju wrogie wypowiedzi mogą być postrzegane jako akty cyberprzemocy i nękania psychicznego (stalking); może w nich występować mowa nienawiści.
Hejterzy różnią się od trolli, którzy starają się zwrócić na siebie uwagę poprzez prowokacyjne komentarze. Każdy może paść ofiarą hejtera, ale ich głównym celem są zazwyczaj osoby publiczne.

0

@kerouac ale czy to z automatu musi oznaczać, że nie ma słabszych drużyn, czy po prostu te lepsze mają kiepski okres? Barcelona i Real to przykład klubów źle zarządzanych. Florentino żydził na transfery, a Barto kupował bez ładu i składu.

30

Ta wypowiedź Valverde o gwizdach zalatuje trochę Tarczyńskim. Słychać wycie? Znakomicie!

44

Ciężko mi sobie wyobrazić żeby inny trener pozwolił sobie na coś takiego, co odwala Pique. Otwarcie mówi, że skupia się głównie na tenisie, co mecz odstawia paraolimpiadę na boisku, a trener nie wiem... Valverde tego nie widzi, czy boi się zobaczyć? Myślę, że ktoś powinien prezydencikowi postawić ultimatum - albo jesteś zaangażowany i w 100% skupiony na grze, albo musimy się pożegnać.

4

A teraz w pierwszych 4 latach będą grać słabo i może wygrają tryplet idąc tą logiką.

68

No tak, Fati jedna akcja, Dembele szarpał z różnym skutkiem cały mecz, ale to Ansu zrobił więcej. Trochę obiektywizmu.

0

Eh, nie mogę pogodzić się z tym, że tak emocjonujące spotkanie obfite w piękne akcje i mnóstwo goli dobiegło końca. Byle do następnego!

17

Ernesto Valverde: Na pewno dokonam dziś zmian, tylko nie wiem jeszcze kiedy.

14

Bardzo dobre 45 minut podopiecznych Ernesto Valverde. Drużyna doskonale broniła się przed atakami praskiej Slavii i udało jej się wywalczyć remis do przerwy. Czeka nas kolejne emocjonujące 45 minut.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@NeroTFP Bakłażan? Rozumiem banan, czy arbuzy, albo melony. Ale bakłażan? Z czym to się niby kojarzy?

3

@Hawajczyk każdy trener jest w takiej samej sytuacji, każda osoba pełniąca podobne stanowisko. Presja jest wpisana w ten zawód, dlatego większość trenerów odchodzi jak Enrique chociażby.

25

@MarioVeB! Nie rozumiem co piszesz. W każdym razie krytyka jest tu uzasadniona i tylko ślepiec nie widzi co się dzieje w tym klubie.

29

@MarioVeB! Sezon jest długi, dokładnie. Dlatego de Jong gra co mecz dopóki nie stanie się z nim to co z Rakiticiem. Świetne zarządzanie, zero dramatyzowania.

13

Jedno trzeba przyznać. Barcelona jest nieprzewidywalna. Mogą dziś tuptając wygrać 5-1, ale równie dobrze mogą przegrać jak z Levante. To jest ten efekt wow.

1

@Odesseiron cóż za zmiana poglądu

0

Używa ktoś z was Revoulta? Macie jakieś opinie na jego temat?

3

@JimMorrisonFCB Alba nie prezentuje poziomu tak niskiego jak Suarez. Stąd też powinien być rotowany, a nie posądzony na ławie i wchodzić od czasu do czasu, o to mi chodziło. Kosztem dr Jonga, który gra teraz praktycznie każdy mecz od deski do deski. Rozumiem, że to już jest załatwienie sprawy, tak? To jest właśnie powierzchowna rotacja, bezmyślna wręcz w mojej opinii. Poza tym to jak został potraktowany Rakitic mówi wszystko o Valverde. Z dnia na dzień zawodnik, którego wystawiał tak jak teraz de Jonga, ląduje na ławce. Tak się nie robi w poważnym klubie, szczególnie, że Rakitic nadal mógłby pełnić ważną rolę w zespole, skoro nikt nie postanowił podziękować mu w lato i pomóc szukać nowego pracodawcy.

5

@JimMorrisonFCB wyobrażam sobie, że ktoś posadzi Suareza, a resztę zawodników obejmą rotację. Alba i Messi nie powinni być traktowani na równi z Suarezem, przecież to absurd. Przyszedł Firpo, dlaczego nie gra? Przecież wystawienie go na drużyny z dołu tabeli nie powinno zaszkodzić dobrze funkcjonującej drużynie. I w tym właśnie rzecz, że ta drużyna nie funkcjonuje dobrze, a trener nie ma odwagi, żeby podjąć się jakichkolwiek zmian.

8

@Chwytliwy A kto decyduje o tym, że Suarez gra co mecz? Poza tym mylisz się. Przypomnij sobie jak w pierwszym sezonie Enrique bodajże do stycznia wychodziła co mecz inna jedenastka. Tak jak powiedziałam zarząd to temat na inną dyskusję. Ich wina w tej sytuacji jest ewidentna, ale koniec końców to Valverde jest tym, który dostał świetną kadrę za ogromne pieniądze i to on nią zarządza i robi to źle co widać. I nie porównuj tego co mówię do trenera z licencją, wybacz, ale ja nie patrzę zero jedynkowo co łatwo wyczytać z tej wypowiedzi.

49

Pamiętacie swój pierwszy sezon kibicowania Barcelonie? Nie ważne jak dawno temu to było, podejrzewam, że każdemu towarzyszyły tak samo silne emocje. Mi kiedyś każdy strzelony gol sprawiał frajdę, a każdy stracony dosłownie pogrążał w smutku. Bardzo mocno interesowałam się drużyną, czytałam każdy news z szatni i klubu i odbierałam je bardzo emocjonalnie z ogromnym zainteresowaniem. Rezygnowałam ze wszelakich spotkań towarzyskich, gdy akurat grała Barca. Zatrudnienie Valverde wszystko zmieniło. Od początku nie podobał mi się pomysł, żeby go zatrudnić, nawet śmiałam się z plotek, że zarząd nie może być przecież aż tak głupi. Porażka z Romą tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że z człowiekiem jak Valverde, który nie wydaje się być zbytnio charyzmatyczny i raczej usypia niż angażuje, nie da się wygrać ligi mistrzów. Bardzo łatwo te kibicowskie odczucia przekładają się na piłkarzy. Potrzeba nowego bodźca, zmiany, powiewu świeżości, nowego wyzwania, zaangażowania. To wszystko jest możliwe tylko jeśli przyjdzie nowy trener, u którego trzeba będzie zabiegać o względy, rywalizować o miejsce na boisku, który wprowadzi poważne, nie powierzchowne rotacje. Drużyna potrzebuje trenera, który będzie potrafił zrezygnować z legend i odstawić je na boczny tor, jeśli w grę wchodzi dobro drużyny. Ernesto Valverde tego nie zrobił i nie zrobi. Dlatego jest w 100% odpowiedzialny za to jak ta drużyna wygląda. To on zarządza, nie zawodnicy. Można też oczywiście rozmawiać o roli zarządu w tym co dzieje się w klubie, ale to jest inna dyskusja.

15

@RychuBarca tak rozpiescił kibiców, że ktoś śmie się wstydzić porażek z Romą i Liverpoolem... Łobuzy!

0

@Commando przeciętnie nie znaczy to samo co dobrze. Valverde nigdy nie był dobrym kandydatem dla takiego klubu jakim jest Barcelona.

26

Bayern zrobił to, co Barcelona powinna zrobić po meczu z Romą. O ile w ogóle powinna decydować się na zatrudnienie Valverde.

2

@Arkon W Madrycie jest chuowo, ale przynajmniej stabilnie. W Barcelonie jeśli nie zmieni się cała polityka zarządzania kadrą, to będzie tylko gorzej i gorzej.

1

Kończ waść, wstydu oszczędź.

5

Coś czuję, że panowie piłkarze po prostu obradują tak długo jak Entowie w LOTR. Cierpliwości.

9

To nie wina Valvede, tylko Pique i Busquetsa, bo przecież na boisko zesłał ich Duch Święty, nie trener.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?