slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Espanol Może, ale jednak nie wiadomo, tak samo nie wiadomo co zdołałby zrobić Xavi jako trener, Puyol jako dyrektor czy Pique jako prezes. Sama magia nazwisk nie musi zadziałać. Taki Zubi jest legendą klubu a wiele osób ocenia krytycznie jego pracę jako dyrektora Barcy.
1
Jeśli transfer dojdzie do skutku to w momencie przyjścia pana Griezmanna nr 7 będzie zajęty przez zawodnika który grał w klubie wcześniej. Na jakiej podstawie pan Griezmann chce żądać przydzielenia zajętego numeru? Upoważnia go do tego żart z klubu i kibiców jaki sobie zrobił rok temu?
1
@LeoFan10 Chodzi pewnie o to że w lidze hiszpańskiej można używać nr-y od 1 do chyba 25 i jeśli jest pełna kadra to wszystkie numery muszą być wykorzystane. U nas Valdek stwierdził że nie chce mieć zbyt szerokiej kadry bo mu to przeszkadza więc automatycznie pewne numery będą wolne.
0
@krisdm Powinien mieć wiele do powiedzenia. Tylko w innym klubie.
3
@Gall Pod tytułem "Ale numer"?
0
@Murazor Miałem na myśli sytuację sprzed roku kiedy można było tylko przyklepać transfer. Nie wnikam we wszelkie zawiłości tegorocznego transferu.
6
Antoś Buntowniczek mógł przyjść do Barcy bez buntowania. Bez kontrowersji, bez głosów że nie chce go szatnia czy część kibiców, w świetle jupiterów. Ale widocznie uznał że taki zwyczajny transfer jest zbyt zwyczajny.
5
@Cariones Mimo wszystko było coś z buntu w tym transferze: zdrowy rozsądek się buntował.
3
@SzahMatt Valduś ma już plan jak uniknąć tego typu sytuacji i nie narzekać na przemęczenie pod koniec sezonu. Po prostu trzeba odpowiednio wcześniej odpaść z wszelkich rozgrywek pucharowych.
0
@kacper0404 To już ma niewiele wspólnego ze sportem i mam na myśli nie tylko podejście piłkarzy ale całą organizację profesjonalnego futbolu. A w takich wypadkach można mówić po prostu o braku szacunku dla pracodawcy który daje duże pieniądze za pracę i dla kontraktu który samemu się podpisało. Brak odpowiedzialności i wyobraźni? Raczej cyniczne dążenie do obranego celu. A szacunek dla barw, kibiców itd są coraz mniej istotne we współczesnym futbolu.
0
Jakąś propozycję. Czy nie powinien powiedzieć że mają dla VV konkretne stanowisko a nie kiedyś tam złoży jakąś propozycję? Pokazuje jakby nie zależało mu na trenerze Valdesie i jego umiejętnościach tylko na popularnym wśród kibiców byłym piłkarzu którego zatrudnienie pomoże zarządowi złapać jakieś punkty u kibiców.
2
@khris Byli piłkarze znają przede wszystkim boisko. Od ogarniania innych spraw mają teraz menadżerów więc nie muszą znać wszystkiego. Owszem, mają duży plus w postaci nazwiska które niejednokrotnie potrafią otworzyć niejedne drzwi, znają wielu ludzi ze środowiska ale nie jest powiedziane że to wystarczy do kierowania potężnym przedsiębiorstwem.
0
@WildKidzML "każdy chce zostać każdy chce walczyć, każdy widzi siebie w Barcelonie" - i jeszcze każdy chce Neymara w Barcelonie. Znowu się przyczepię bo znowu tytuł o Neymarze a nie temat osoby która się wypowiada. Strach otworzyć lodówkę.
0
@sebqPL Ale Valdek sprawia wrażenie gościa któremu szeroka ławka jest raczej niepotrzebna więc 3-4 rezerwowych mu wystarczy.
0
@magic10 To nie czytaj.
0
@paciek OK, poczytać zawsze można co ktoś ciekawy ma do powiedzenia ale z tym Neymarem to jest już nudne, zwłaszcza jeśli wypowiada się osoba dość mało znana. Sprawdziłem sobie co to za jeden, był prawie 40 lat temu asystentem Menottiego w Barcelonie, rzeczywiście osobistość jeśli chodzi o Barcę. Po prostu trochę mnie już śmieszy wrzucanie wszelkich możliwych wypowiedzi n/t potencjalnego transferu Neymara.
0
Kto to jest jakiś Angel Cappa? Co to za osobistość że muszę wyczytywać jego poglądy n/t powrotu Neymara do Barcy? Tak samo jak Juninho Paulisty, którego wypowiedź z pewnością niezwykle zaciekawi kibiców Barcy. Dlaczego jeszcze do tej pory nie zamieszczono wypowiedzi p. Stefana, trenera młodzików LKS Górki Dolne, który ostatnio przeanalizował problem w barze Stokrotka.
Nowy sposób na sezon ogórkowy - co pan X czy Y myśli o transferze Neymara do Barcy.
2
Oczywiście pytanie o Neymara. Powinien powiedzieć: a co mnie to obchodzi, przecież ja tam już nie gram. Dziwne że w rozmowie z Olmo nie padło takie pytanie. W końcu pytają o to wszystkich.
6
@DamianPSV Zadumany?
0
@sopelinho A może to pod tamtym prezesem czy kimś ktoś dołki kopie?
0
Ciekawe na ile ma wpływ na tego typu ruchy strategia Barcy zdobywania rynku azjatyckiego.
0
@AduŚ07 Jakiś czas temu miał przejść do Milanu ale o jego występach w Mediolanie cisza więc kariery tam nie zrobił.
Był chyba jeszcze jakiś jego młodszy brat który grał w młodzieżowych zespołach Barcy. Coś wie co z nim?
1
@Borneo Pytanie tylko czy będzie sens skorzystać z tej furtki skoro już dziś jako młody łebek ma takie wymagania finansowe. Przykłady Umtitiego, Lengleta czy być może Todibo pokazują że warto szukać i nie trzeba wydawać worka pieniędzy na stopera. Wg mnie temat zamknięty i tyle.
0
@Ramon Oni mają zwrócić na siebie uwagę trenerów pierwszej drużyny czy reprezentacji młodzieżowej a nie muszą na siłę robić wynik w rezerwach.
0
Rozmowa dotyczy głównie reprezentacji Chile i Copa America ale tytuł musi odnosić się do Neymara... Codziennie ktoś musi się o nim wypowiadać, to już jest nudne . Nawet idol użytkowników tej strony czyli Tebas, chociaż akurat w tym wypadku to muszę mu przyznać sporo racji. Ale ileż można czytać wypowiedzi różnych osób na jeden temat.
0
@kacperowski20 To czy każdy na pytanie o Neymara musi wpadać w ekstazę? Zresztą facet jest na turnieju reprezentacji a jakiś gryzipiórek wypytuje go o piłkarza P$G więc odpowiedział że teraz jest skupiony na kadrze a potem chce odpocząć i to jest wszystko co go aktualnie absorbuje. Prawidłowa odpowiedź.
0
Nadejszła wiekopomna chwila.
0
@Krecony88 Organy, w sam raz na zastępstwo... Trzeba przyznać że żart z tzw czarnego humoru.
1
Po tym jak Barca odrzuciła możliwość zapłacenia 300 baniek PSG ustąpił i teraz Barcelona ma zapłacić tyle samo lub więcej. Ciekawe co z ławką rezerwowych jak Barca wymieni iluś tam zawodników za jednego, który w dodatku "ma się odbudowywać" i nie wiadomo jaką dyspozycję ma do zaoferowania. Tym bardziej że teraz się leczy.
0
@Deraxium To kim chcesz grać jak wszystkich sprzedasz? Rakitić byłby zupełnie inaczej postrzegany gdyby nie był pupilkiem Valverdusia i moim zdaniem powinien zostać. Trzeba tylko rozsądnie go wykorzystać a nie wystawiać we wszelkich możliwych meczach.