1

@MarioVeB! Podobno plany były inne - zarobić na transferze Cillessena. Poza tym nie tak dawno Jasper był podstawowym bramkarzem w Ajaxie a Neto rezerwowym w Juve więc sytuacja się odwróciła. Jasper jest podstawowym bramkarzem reprezentacji Holandii, Neto o reprezentacji może chyba tylko pomarzyć. Zresztą za każdym razem kiedy Cillessen wchodził do bramki bronił tak jakby nie miał przerw w grze. Generalnie nie wydaje mi się że ta wymiana to dobry biznes ale jakoś nie spodziewam się nic dobrego w tym okienku.

0

@Yoshi94 Ale w reprezentacji jest pierwszy. I to w reprezentacji Holandii a nie Wysp Owczych czy Hondurasu.

0

@DaXt3r Neto jest bardziej wartościowym zawodnikiem od MATSA. Tak przynajmniej stwierdził Valdek jak porównał metryki obu piłkarzy.
Tak poważnie to też mnie to zastanowiło. Boją się żeby go P$G nie wyciągnęło w ramach zemsty za podejścia do Neymara?

2

No to nie ma co, zgodnie z planem zarobiliśmy na sprzedaży Cillessena, jednego z lepszych bramkarzy w Europie niezłą kasę która jest nam potrzebna do przeprowadzenia innych transferów. Ciekawe co jeszcze wymyśli nasz zarzunt. Ale o tym żeby wymienić takiego Valdusia Wspaniałego np na zestaw bidonów i nowe piłki to nikt nie pomyśli. Wymienili jedynie koszulki meczowe na piżamki dla przedszkolaków.

0

@Litman I jeszcze wymiana Malcom, Alena, Vidal za Wiliana i można nazwać Barcę królem udanych transakcji w tym sezonie.

2

Barca popisała się z wymianą Cillessen - Neto to teraz będziemy mieli propozycje różnych radosnych transakcji wymiennych.

4

@scotti Niech by miał i 35, pojawiła się przecież informacja że to transfer tylko na rok a w przyszłości nr 2 ma być Inaki Pena. Ale 30 baniek...

2

@huberto286 Co ciekawe jego wartość ma wzrosnąć kiedy przeniesie się z bramki na ławkę. Ciekawe co śmiesznego zafundują nam jeszcze włodarze Barcy.

1

@ousmanedembele10 Tylko że Barca to jest klub sportowy - przedsiębiorstwo i przy tak dużym wydatku musi się kierować rozumem a nie bawieniem w drugie szanse i inne takie.

4

@Barca1922 Nie byłbym taki pewny. Głośne transfery nie muszą automatycznie być gwarancją wysokiego poziomu sportowego. Problemem może być dyspozycja zawodników (zwłaszcza pewnego piłkarza z Brazylii) jak i problem z odpowiednim wykorzystaniem zawodników przez trenera, zwłaszcza jesli ma się do czynienia z jednym takim panem Valdkiem.

2

@kejdzi Słusznie, na ławce powinien być dom spokojnej starości, młodzi niech się ogrywają na trybunach.

1

@TKWM I jeszcze Masche i David Villa.

5

@cyron1 Proste wujku dobra rada, tylko taki Bayer pewnie ma plan: kupić, ograć, sprzedać za dobrą kasę albo ew. budować skład wokół takich zawodników a nie ogrywać kogoś innemu klubowi.

0

@Salchent Jeśli jest w swojej optymalnej dyspozycji a o tym jakoś się ostatnio nie słyszało. Jedynie o kontuzjach i zajściach pozaboiskowych.

1

@Bobo25 A Neymar nam potrzebny? Potrzebujemy zawodnika do grania a nie gościa którego dyspozycja jest wielką niewiadomą.

3

Jedynym sposobem na korzystne zakończenie sprawy Neymara jest rezygnacja z tego transferu.

1

@scotti Równie dobrze jeszcze będziesz przeklinał władze Barcy że dały się wpakować w kupno Neymara z którym będą same problemy.

31

Biorąc pod uwagę klasę piłkarską i fakt że Jasper jest podstawowym zawodnikiem zawsze liczącej się Holandii to wymiana 1:1 za Neto to naprawdę kolejny, świetny biznes Barcelony.

1

@krystus48 W wyścigu do gabinetów lekarskich i na pierwsze strony gazet i portali plotkarskich?

0

@MarioVeB! Tyle tylko że jedzie w jedno miejsce a nie buja się po całym świecie. Wyduszanie pieniędzy z futbolu chyba już przekroczyło granice absurdu i dalej pędzi w niewiadomym kierunku.

0

@fhero skąplikowana????

5

Trochę mnie śmieszy to gadanie o zasługiwaniu na drugą szansę. Piłka na tym poziomie to zbyt bezwzględny świat i nie można bawić się w sentymenty czy altruizm. Dlatego pierwsze podstawowe pytanie powinno brzmieć czy Neymar w obecnej chwili jest w stanie zaoferować Barcy grę na najwyższym poziomie i pomóc jej w zdobywaniu trofeów. Tym bardziej że nie mówimy o zawodniku któremu załamała się kariera i bez większego ryzyka można go wyciągnąć z jakiejś drugiej ligi a w razie niepowodzenia odejdzie bez konsekwencji. Ponowne zatrudnienie Neymara to poważne wydatki i sprawa rzutująca na najbliższą politykę transferową klubu. Tak więc nie można podejść do tego na zasadzie: a dobra, damy mu szansę i się zobaczy co dalej. Ja w każdym razie jestem na nie.

1

@V e B 96 Ładnie Ci to wyszło. Może powinieneś zacząć pisanie tekstów do muzyki Pinto?

0

@FC1899Barca Laga do przodu albo szukaj Lewego. Możliwe że spotkały by się drużyny o podobnym "stylu". Trzeba poczekać i zobaczyć czy mecz z Izraelem był wypadkiem przy pracy czy początkiem czegoś nowego.

1

@Pustelnik W sumie to co w tym dziwnego? Wiedzą że jest szklany więc chcą się jakoś zabezpieczyć.

0

Cillessen miał być jednym z piłkarzy za których Barca miała zarobić kasę na transfery tymczasem szykuje się wymiana z serii zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Z tym Neymarem to też nie wiem po co całe to zamieszanie. Co on gra ostatnio? Jeśli można coś o nim poczytać to tylko o sprawach pozasportowych albo kontuzjach. Nie wiem czy nie mają racji ci którzy prorokują że to początek końca tego zawodnika.

0

@JonaszKoranMekka Nie jest. Jest zawodnikiem Realu Madryt.

0

@dawid230188 Pewnie wszystko zaczęło się już dawno tylko większość rozgrywa się poza naszymi oczami. Gazety muszą zarobić to raz, dwa że mogą być trybikami w gierkach klubów i agentów

4

@Terminatorexi12 Ale zobacz że chłop jest coraz starszy a czy w ostatnim czasie pojawiały się jakieś newsy dot. Neymara i mówiące o jego postawie na boisku? Skandale obyczajowe, niejasności finansowe, kontuzje. Czy myślisz że piłkarz mający w tej chwili taki bagaż jest w stanie pociągnąć Barcę ku sukcesom o jakich myślą jej kibice? Pomijając kwestię tego jak odszedł i że chyba w dalszym ciągu są nieuregulowane pewne kwestie finansowe pomiędzy nim a klubem.

0

Pisanie o Neymarze, jego problemach pozasportowych to gruba przesada. Przecież to nie jest nasz zawodnik. Jedynie w kontekście domniemanego transferu do Barcy - po co nam zawodnik za którym ciągną się różne smrody. Ale można to podsumować w jednym artykule a nie wrzucać newsa o jego zajętych posiadłościach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?