sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 2050 rok władza zrobi syf a na RL wyjadą z postem z 2020 ... a PIS też robił XD
0
@Bogan CHyba nie rozumiecie. chodzi o blokowanie mu GDZIE ma iść - jesli nie chce znimi grać to każde ich działanie zmuszające go do tego gdzie ma grać jest chyba nie bardzo ? Oczywiście mogą go trzymać na trybunach ale podejście że do Arsenalu sprzedamy cie za 100 baniek a do Barcy za 500 miliona pomimo ze tam własnie chcesz isc chyba jest nie wporządku prawda ? o ile nie ma tego wkontrakcie zapisanego co zaznaczyłem w swojej wypowiedzi
1
Ogólnie nie jestem fanem aby tu przychodził ale jeśli on nie ma jakiegoś zapisu w kontrakcie anty Barca czy anty Real a sam piłkarz chciał tu przyjść to nsi powinni sądowo z tym uderzyć do jakiś odpowiednich organów bo to jest q... nieuczciwe podejscie i do zawodnika i do całego rynku. Bo peweni Arsenal nie kupi go za więcej niż dawała Barcelona (zapewne nawet za mniej) więc to jest niuczciwe podejscie do rynku piłkarskiego i samego zawodnika.
0
https://www.facebook.com/photo/?fbid=2732954320431645&set=a.330468530680248
XD ... postać znana.
6
"Były natomiast kontakty z Atlético Madryt, jednak przekazałem swoim agentom, że chcę być w pełni skoncentrowany na mundialu i nie chcę zajmować się żadnymi sprawami do zakończenia turnieju." hmmm a jak Real zadzwonił to od razu sie posikał i podpisał co podstawili pod nos .....
8
@Rastafarnianin koleś ujawnia taką patole a wy na głowie stajecie aby mu dosrać, bo to patola waszych degeneratów wiecznie uśmiechniętych. Co musi się stać aby wycieraczki na ślepiach zaczeły sie poruszać ?
14
@Bykunn Prokuratura Żurka który kryje dooopy ludziom Tuska (i często robi to po bandzie) będzie przesłuchiwać gościa który może zatopić jego mocodawców ale po co prawnik .... XD. Jesli mówi prawde to da rade. ha ha ha. Chciałbyś aby go uwalili co? Nieskazitelny obraz twojej partii dalej byłby w twoich oczach nieskazitelny ;). Na szczęście gościu ma łeb na karku z tego co widać i sie nie wychyla bez papugi.
4
@Deathwing112 to jest jakaś masakra co ten lekarz powiedział a teraz zestawmy to z Wołoszańskim który mówi coć że każdy postąpił by tak sam oi to nagonka na młodego cżłowieka
https://www.facebook.com/watch/?v=1529004219009442
jprdl jak zgniła jes partia Tuska ci ludzie ośmiorniczki " elita" to jest szok. jak można na nich głosować ? Ludzie umierali bo partyjny gówniarz był chroniony przez układ Tuska.
2
@Deathwing112 jprdl Stano ich rozsadzi bo ma zasięgi. W koncu!!! oby z niego wisiorka nie zrobili tylko.
7
@Cochise Turcy nigdy nie uznali rozbiorów Polski (chyba jako jedyny kraj). Szacun mają u mnie za to dozgonny.
2
@quritto ale szczerze ... Jak byś to porozumienie widział? Bo ktoś musiałby zrezygnować ze swojego punktu widzenia. Gotów byłbyś odpuścić Ukrainie budowanie swojego ja na bazie UPA ? Bo oni raczej mają w dooopie ustępstwa. Może w Ukrainie się skonsolidowali ale świat o tym mówi a to jest ważne.
6
@Kgorecki2500 Różnica między Polakami a Ukraińcami jest taka że oni tam staneli jak jeden mąż za mordercami UPA i za swoim prezydentem a u nas ? sam widzisz z czym sie mierzysz na tym forum ;) Tu nie ma cosię rozpisywać nawet. Już nie mówiąc że są kwiatki w internetach ze idioci (Polacy!!) przepraszają Ukraińców za decyzję naszego prezydenta. To jest własnie słabość narodu Polskiego w tym tkwi największy problem. Dlatego zawsze oglądamy plecy innych. Taka sekta z LR nie potrafi się zjednoczyć w słusznej decyzji nawet w takiej corowej dla polaków sprawie jak wymordowanie w sadystyczny sposób tysięcy kobiet i dzieci - - wymordowanie dla zasady. Woplą przymykać oko i pozwalać jak Ukry buduja własnie na tej ideologii swoją siłe ... bo PIS i aaa i nie lubia Nawrockeigo bo alfons ;)
2
@Comentateiro "Wielu Polakom, Tusk niczego nie zaniżył, obniżył, ani poniżył" aha daleko szukać nie trzeba pokoik VIP w szpitalu dla swoich. no nikomu nic nie zaniża w ogóle. a juz na pewno nie poniza zwykłego obywatela co to to nie XD czekaj 5 lat na badania ale jak Kierwiński potrzebuje to 5 minut XD. ebana mafia a ty jesteś ich macką na tej stronie
2
@Kgorecki2500 i bardzo kóźwa dobrze. Zajebisty ruch presiego bo widać kto utożsamia się z nazistami, banderowcy są ich idolami i oni teraz chcą już całkiem legalnie (po ruchach jakie robią) aby we współczesnym świecie było na to przyzwolenie. Czy ślepi ludzie są że Ukraina jest coraz mocniejsza (dzięki wojnie i kasie z zachodu) i buduję sie na symbolice nazizmu? Trzeba nie mieć w sobie krzty samozachowania by nie widzieć w tym zagrożenia - a my jesteśmy w gruncie rzeczy ich ostatnimi (pomijając rusków) wrogami w ich
"historii" jeśli można to tak ująć. Gratuluje wszystkim którzy teraz cisną po prezydencie ... głupoty.
0
@marcin62 Ale to zdaje się Muslim się zagotował i chciał się naparzać (sugestia by zszedł do niego to inaczej porozmawiamy) No uduchowiony w uuj. Miłość do bliźneigo sie ulewa uszami. ... Gościu mu kazał poszukać swiątyni i dobrze zrobił - fakt troche pretensjonalnie ale nie trafiało jak widać. Oni codziennie w kazdym miejscuo jednej porze rozkładają te dywaniki i się modlą - ostatnio widziałem ich na parkingu w biedrze XD. Niech to robią u siebie i mają szacunek że są w innym kraju - tyle. Popuścisz to zaraz prawo szariatu wprowadzą. Ciekawe dlaczego tustyści z Europy zachodniej są zachwyceni Polską ostatnimi czasy ?
1
Kradniemy nie gadamy! Uśmiechnijcie się brygada hej!!! XD
0
Ja prdl serio ? ale dymają nas wszyscy w tym okienku i jeszcze się jakieś śmichy chichy w mediach społecznościowych. niech wejdą do akcji i dadzą 15 baniek i tak sie opłaca a przyanjmniej ich troche dotrą do piachu.
0
@jacobFCB Stano ma z nimi na pieńku i umie w dziennikarskie śledztwa więc nie zdziwiłbym się jakby ich skończył solo. No chyba że go odstrzelą XD ... co też by mnie tak w zasadzie nie zdziwiło.
8
Niezłe szambo własnie wylało na Trzaska u Stanowiskiego - polecam zerknąć. Podobno gosciu wiedział od roku o tym co jego człowiek wyprawia w szpitalu - są na to dowody (wiadomości). A ten w ostatnich dniach na konferencji (nie będąc chyba świadomym że te dowody wypłyneły) wszystkim prosto w oczy łgał że nie miał o tym pojęcią. Coraz cieplej tam uśmiechnięic się bawią w KO XD
1
@pax "Rozumiem że sarkazm i hiperbola miała usprawiedliwić czy ośmieszyć sytuację z dokonaniem kradzieży przez Berkowiocza, nie wyszło." - wyszło, to że nie za bardzo jesteś elastyczny w rozumowaniu nie oznacza że musisz uogólniać na wszystkich swoje odczucia.
3
@Borneo ... chyba jak dojde. k... tego sie nie da czytać.
3
@Barcanajlepszyteam tygreysek sie lansuje jak Tom Cruise a przecież nie chciał tych samolotów. Beka niezła
0
jak juz doopy im pękają to musi być smród na cały świat a co !!!
0
Komentarz usunięty
0
Real kupuje na potęgę i wszystkim pewnie obiecuje ważne miejsce (no bo wątpie by przychodzili tam z własnej woli na ławe) Ciekawe kiedy się zaczną orientować .... i jak się zacznie wsystko dalej sypać.
2
ale kiszka ta Baryzlia XD
0
ryzykują z tym czasem nie powiem bo Maroko ich ciśnie ;P
0
10 minut ? Whyyyy ?
1
@Szmulek najlepsze mecze z Maurycym i Pepe u Florka będąbo oni będą ostro zacięci
4
komentatorzy od 30 minut pierdolą że Brazylia to skończy bo lepsza a fakty przeczą :)