La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

8

Bardzo mi sie podoba, ze Pan Prezydent Karol Nawrocki zostal przywitany z takimi honorami w Turcji. Z Turkami tez mamy trudna historie, ale nawzajem szanujemy swoich wojownikow. Zawsze szlismy na zwarcie w miare honorowych warunkach, bez masowego zabijania cywili. Scisly sojusz z Turcja to obowiazek. Idealna przeciwwaga dla zapedow imperialistycznej Rosji czy ostatnich wybrykow komika Zelenskiego. Tak samo bardzo dobrze, ze Pan Premier Donald Tusk rozwinal bardzo pozytywne relacje z Francja. To kolejny inteligentny ruch. Z panstwami skandynawskimi rowniez jestesmy w komitywie, gdzie zabezpieczamy sobie Baltyk. Majac do tego USA za soba, jestesmy nie do ruszenia przez rosyjskiego pachołka. Popelniamy czasem jako Polska bledy w dyplomacji, ale generalnie widze to bardzo dobrze jak na te chwile.

7

@Cochise Turcy nigdy nie uznali rozbiorów Polski (chyba jako jedyny kraj). Szacun mają u mnie za to dozgonny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?