sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Safrani i to jest prezydent !!! w końcu ktoś z jajami.
0
Hansi powinien dodać że Lavente ma bardzo dobre zraszacze ;).
2
Jestem mega szczęśliwy że wygraliśmy. Vamos ¡?!!!!?
0
Do budy ..... Nienawidzę takich druyn
0
Jprdl co to jest za przerwa ?????
0
Garcia ma piękne te wejścia na dynię ..chyba zaczynam go naprawdę lubic
0
Efekt Flicka ;) kocham tego trenera
2
Ej no fartowny bo fartowny ale karny bądźmy kóźwa normalni a nie jak Real TV
0
@norbi77 Pierwsza bramka obejrzyj powtórki pls. zawalił on niestety (to tez mój idol)
0
@regatta52 jest bagno bo te mendy specjalnie zraszają boisko. Powinien być jakiś wysłannik i za takie działania dawaćwalkowera. Przecież to jest kórwa typowe
1
brak porządnej obrony (Inigo) olewka gwiazd do obrony (Pedri) oraz gościou który nigdy nie powinien być u nas 9 wiątką (Ferran). Kurtyna aaa i zapomniałem Yamal został na imprezie wakacyjnej ale gówniak więc wszyscy wybaczamy co nie ? ;)
0
Nie wygramy Korea tego meczu nic nie 8dzie
0
Ferran nigdy nie wejdzie na wyższy poziom łeb niedojezdza
0
Ferrab nowe ? Nie znałem ?
2
Niech mi ktoś powie czemu ten sędzię niema pomarańczowego kozwa mundurku ?
0
@Borneo powinienem cię chlopaku zablokować. Nie lubię za bardzo fanatyków jedyne co cię ratuje to twoja gramatyka ;)
0
@FajfusLodowy Pedri miał najbliżej i truchtał
0
Wiem że tu jest kult ale padri olał powrõt mógł temu zapobiec
3
zaczyna się dojenie społeczeństwa to z czego rządy tuska słyneły jeszcze przed pisem
https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/podatki-daniny-sk%C5%82adki-w-2026-r-rz%C4%85d-chce-si%C4%99gn%C4%85%C4%87-do-kieszeni-wielu-polak%C3%B3w/ar-AA1L3PRu?ocid=msedgntp&pc=U531&cvid=384f76b363a44caea0666c50fd91caa5&ei=47
Najgorsze jest to że to jego ostatnie podrygi i zaraz przyjdzie pis ale oczywiscie tego nie zniesie. co najwyżej da nam jakieś nowe świadczenia. Wiadome było że tusk finalnie będzie nas doił i się doczekalismy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
ooo chłopak czuje zabawe. Ciekawy jestem tego gościa !!!
1
@NeroTFP1 dziwisz się ? duża częśc społeczeństwa nienawidzi tych zgredów z POPISU. Zniszczyli Polske i młodzież zaczyna to widzieć - ona jest jak by nie było z tego przedziału wiekowego więc to że buduje swój kapitał na k...stwie poprzednich złodziei niszczących Polskę w imie idei i kapusty od większych od siebie jest wręcz naturalne. Nie wiem co będzie jak Konfa zacznie rządzić ale mam nadzieję że OTRZEŹWIENIE że można inaczej. Jedyne co martwi to to że będą musieli zapewne wejść w sojusz (mam nadzieje że tylko na początku) z kaczorem. Oby im się udało wyjść z tego z twarzą i finalnie odsunąć cały ten beton od sejmu. TO że Tusk jest już jedną nogą w grobie jest pewne ale został jeszcze pis niestety ... Szczerz
0
@Frimpong ciekawe dlaczego równo idą w góre cola i pepsi zero skoro nie mają cukru ? Ktoś wyjasni ?
0
Ludzie 80 baniek to przy całym szcunku dla umiejętności Fermina mega kasa. spokojnie Casado go zastąpi a za niego chcieli brać 30.
3
@Herbert nie musieli bysmy piłkarsko spaść nam groziło realnie bankructwo co wiąże sięz degradacją.
5
@Zaden Jest wybawieniem po tym co zostawił Bartomeu. Mogło być o wieeeele gorzej.
0
@CurryTheGoat30 To chyba trzeba Pereza wyciągnąć.
0
@Wiktor91 odpowiem ... nikt.
19
A teraz zadajcie sobie pytanie co by było z tym klubem gdyby go nie przejął Laporta? Ale tak szczerze. Czy Font byłby lekarstwem? Czy z nim u steru już byśmy byli może w lidze niższej ? A może sprzedałby nas arabom i oprócz utraty całkowicie swojego wizerunku teraz mielibyśmy w ujj kasy? Nie sądze że byłby taki zdolny aby robić tyle wyśmiewanych przez was fikołków co Laoprta by utrzymywać nas na wadzie. Ja doceniam mimo wszystko.
2
@Titi900 "co potwierdza test oka jak i suche statystyki" test oka ... no mój test oka jest jednak inny ;). W każdym meczu było widać że srogo odstaje od Julesa. Kounde nie jest tylko lepszy w obronie i bardziej wybiegany ale tez lepszy w ataku i lepiej współpracuje z całą drużyną a szczególnie z Yamalem. Zresztą zobaczymy w sezonie kto będzie grał główne skrzypce. To że teraz Eric "łataj dziura" Garcia grał na pozycji Kounde wynikało z oczywistego faktu - kontuzji francuza który na ten moment jest chyba jednym z najlepszych na świecie prawych obrońców więc daruj sobie test oka pls ;).