sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
W końcu Pedri odpocznie. Należy mu się to. Oby wynik nie zmuszał Flicka do wprowadzania Pedriego na boisko dziś.
0
nie dość że mogą bez konsekwencji polować na kości to zaraz sedziowie będą stwać na głowie co by ich podłączyćdo walki o majstra. i oni coś bredzą o lidze negreiry
0
By mu nogę złamał to może by dali 2 .... co za druki byle tylko real na wodzie utrzymać.
1
Jakubiak super wypadł. Szkoda ze małe poparcie
1
kiedyś to było ....
https://www.reddit.com/r/classicsoccer/comments/12glxaw/vinnie_jones_wimbledon_grabs_paul_gascoigne/?rdt=40120
8
Nie chce umniejszać Xaviemu ... no ale ... jest przepaść.
3
@KamQiX tak sie wygywa mistrzostwo w cięzkich meczach z ogórami !!!!
1
@LukaszFan swoje robi ... nie nawala, wiadomo doświadczenia Inigo mu brakuje ale papiey ma na bycie jeszcze lepszym
1
Ale Gerard w sumie dał nam gola i ogólnie lepiej się pokazał od Balde. Takl czy inaczej oby wrócił jak najszybciej bo jak jest w gazie to jest przekozak.
2
@blakkudium i dodatkowy plus ze to na Munirze który wkórwiał .....
3
Ale wiecie co. My obrone to mamy mega kozacką Inigo szefu totalny Cubarsi to samo i do tego dzieciak. Araujo troche zjechał a i tak jest topką. No mega jest na ten moment.
0
@DragonxNF oni tam padake na śmietankowej teraz mają :)
18
Inigo dzisiaj interwencja na wage mistrzostwa ;) Co za kolos jest ten gościu. On Araujo schował do kieszeni ( Cubarsiego sie nie da ;P)
12
Iinigo co za szef !!!!!!!
14
Frankie dzisiaj świetne zawody.
0
Ogóry się otworzyły. Dobrze by było wykorzystać przestrzenie
0
@APTAPT niecwidzialem w jego akcji żadnej pruby grania widowiskowo tylko konkretne wyjście z pod presji na bazie swoich umiejętności.
12
Wszyscy co jadą po ferminie doceńcie jak się odnalazł i wyszedl na pozycję. Niesamowite ma możliwości chłopak.
0
Boże jak oni naciągają przy aplauzie kiboli. TK trzeba jak najszybciej uciąć i strzelić gola
3
To jest żółta kartka!!!
0
Fajnie bo ogóry sir otwierają przez cio est bardziej otwarty mecz
0
Wojtuś jak na razie bezbłędny.
1
Fajnie kurde graja te ogóry.
2
@Limaker Fermin obecnie lepszy jest.
0
co za menty .....
1
no co jeszcze czekamy ?? Może Lapcio che to wykorzystać tak aby miał obrzydliwca w kieszeni. Zawsze możemy mu tym zagrozić jak zacznie fikać i ułożyć go zgrabnie do michy pod stołem jak psa.
0
Ja to się trochę obawiam czy psy realu nie zrobią nagonki jak wygramy majstra,a Olmo będzie wystawiany w składzie. Pewnie będą chcieć w ten sposób wygrać ligę.
4
@Piotrek1993 bzdury. Real zawsze się ślizga i nie jest przyjemny. Nie zdziwię sia jak i to przejda
8
@Greenalley a mało razy juz tak przyfarcal przy pomocy sędziów? Daj spokój dopóki ich nie dobija to mogą dostać 4 karne w 10 doliczonych minutach rewanżu. i nikogo to juz nie zdziwi bo wszyscy są przyzwyczajeni do takich "czarów"
0
o jesssu w końcu dotarło ? idź chłopie ratuj ressztki kariery