13

W końcu Pedri odpocznie. Należy mu się to. Oby wynik nie zmuszał Flicka do wprowadzania Pedriego na boisko dziś.

0

nie dość że mogą bez konsekwencji polować na kości to zaraz sedziowie będą stwać na głowie co by ich podłączyćdo walki o majstra. i oni coś bredzą o lidze negreiry

0

By mu nogę złamał to może by dali 2 .... co za druki byle tylko real na wodzie utrzymać.

1

Jakubiak super wypadł. Szkoda ze małe poparcie

8

Nie chce umniejszać Xaviemu ... no ale ... jest przepaść.

3

@KamQiX tak sie wygywa mistrzostwo w cięzkich meczach z ogórami !!!!

1

@LukaszFan swoje robi ... nie nawala, wiadomo doświadczenia Inigo mu brakuje ale papiey ma na bycie jeszcze lepszym

1

Ale Gerard w sumie dał nam gola i ogólnie lepiej się pokazał od Balde. Takl czy inaczej oby wrócił jak najszybciej bo jak jest w gazie to jest przekozak.

2

@blakkudium i dodatkowy plus ze to na Munirze który wkórwiał .....

3

Ale wiecie co. My obrone to mamy mega kozacką Inigo szefu totalny Cubarsi to samo i do tego dzieciak. Araujo troche zjechał a i tak jest topką. No mega jest na ten moment.

0

@DragonxNF oni tam padake na śmietankowej teraz mają :)

18

Inigo dzisiaj interwencja na wage mistrzostwa ;) Co za kolos jest ten gościu. On Araujo schował do kieszeni ( Cubarsiego sie nie da ;P)

12

Iinigo co za szef !!!!!!!

14

Frankie dzisiaj świetne zawody.

0

Ogóry się otworzyły. Dobrze by było wykorzystać przestrzenie

0

@APTAPT niecwidzialem w jego akcji żadnej pruby grania widowiskowo tylko konkretne wyjście z pod presji na bazie swoich umiejętności.

12

Wszyscy co jadą po ferminie doceńcie jak się odnalazł i wyszedl na pozycję. Niesamowite ma możliwości chłopak.

0

Boże jak oni naciągają przy aplauzie kiboli. TK trzeba jak najszybciej uciąć i strzelić gola

3

To jest żółta kartka!!!

0

Fajnie bo ogóry sir otwierają przez cio est bardziej otwarty mecz

0

Wojtuś jak na razie bezbłędny.

1

Fajnie kurde graja te ogóry.

2

@Limaker Fermin obecnie lepszy jest.

0

co za menty .....

1

no co jeszcze czekamy ?? Może Lapcio che to wykorzystać tak aby miał obrzydliwca w kieszeni. Zawsze możemy mu tym zagrozić jak zacznie fikać i ułożyć go zgrabnie do michy pod stołem jak psa.

0

Ja to się trochę obawiam czy psy realu nie zrobią nagonki jak wygramy majstra,a Olmo będzie wystawiany w składzie. Pewnie będą chcieć w ten sposób wygrać ligę.

4

@Piotrek1993 bzdury. Real zawsze się ślizga i nie jest przyjemny. Nie zdziwię sia jak i to przejda

8

@Greenalley a mało razy juz tak przyfarcal przy pomocy sędziów? Daj spokój dopóki ich nie dobija to mogą dostać 4 karne w 10 doliczonych minutach rewanżu. i nikogo to juz nie zdziwi bo wszyscy są przyzwyczajeni do takich "czarów"

0

o jesssu w końcu dotarło ? idź chłopie ratuj ressztki kariery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?