tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@TaughtMule Może to on jest adminem jbzd :P
0
@clyde Ja po urlopie będę nosił paczki Darylem Dixonem, do tego czasu planuję skończyć przygody z Heniem :P
3
@BezglutenowyPedri trochę lepiej zrobi to czat gie pe te
1
@AxelF Najpóźniej w tym czasie ludzkość przestanie istnieć o ile nie przeniesie się na inne ciała niebieskie, ale prawdopodobnie stanie się to dużo wcześniej ponieważ albo sami się wybijemy, albo przyjdzie jakaś choroba i nas wytępi, albo nastąpi katastrofa ekologiczna (wybuchy superwulkanów, uderzenie meterorytu, brak wody, ocieplanie klimatu lub epoka lodowcowa itp. itd.)
„Gdybyśmy byli sami w kosmosie, byłoby to okropne marnotrawstwo przestrzeni”. Wszystko jest możliwe. Niewiele ponad sto lat temu wynaleziono pierwszy samolot, około sześćdziesiąt lat później zaczęliśmy latać w kosmos. Technologia rozwija się w piorunującym tempie. My prawdopodobnie nie doczekamy stałego pobytu ludzi na innych obiektach niż Ziemia, ale następne pokolenia, kto wie?
0
@Ghostface to robią inni naukowcy. Jedni zajmują się medycyną,.inny kosmosem, a jeszcze inni badaniem oceanów. Odkrycia technologiczne danej dziedziny mogą wspomóc drugą.
0
@Ghostface dlatego, że za około 5 miliardów lat życie na naszej planecie z powodu umierania Słońca będzie prawdopodobnie niemożliwe do istnienia (wcześniej mogą być to inne czynniki) i część osób chce, żeby nasz gatunek przetrwał na innych ciałach niebieskich.
0
@karolszymek ja niedługo idę spać
3
@ZuczekFCB1899 jak nie jak tak
1
@Who_you_mam ugotował bigos na winie.
0
@Jakchcesz Najlepiej byłoby zakazać jazdy pojazdom marki BMW, zazwyczaj jak coś się odwala to kierowca jedzie autem tej marki :P
1
@PawkoFCB bo UE jest od wyglądania a nie działania : D
2
Astrofaza o tunelach czasoprzestrzennych
0
@MesQueUnClub_87 Jeśli mowa o zagranicznych wczasach to wyjazd jest od osoby. Do równego rachunku dajmy 2000 złotych. Za wszystkich wyjdzie 12000. Oczywiście jeść i pić możesz ile chcesz, ale jak się jedzie z dziećmi to one za siebie nie płacą, także trzeba im zasponsorować wyjazd. W Polsce masz mniej-więcej tyle samo, ale za wszystkich. Co innego jak ktoś płaci tylko i wyłącznie za siebie, wtedy może wyjść taniej za granicą, ale nie z najmłodszymi. Z jednym dzieckiem to może tak, ale z kilkorgiem to nie bardzo.
0
@MesQueUnClub_87 No tak, ale w sumie wyjdzie ponad 12000 złotych. Czy w tym hotelu przeje i przepije za 10000? Nie sądzę. Z basenem i siłownią widziałem za około 3000 złotych za wszystkich, a nie od "głowy". I mnie pogoda nad polskim morzem bardzo odpowiada, choć któregoś roku był taki skwar, że na plażę nie dało się wejść, bo piach tak mocno w stopy parzył.
8
@svensonFCB Choroszcz
0
@kpiarz Nie, w barze, ale ryb nie kupuję i nie jadam blisko plaży może dlatego jest taniej. Wcinam schabowego czy innego mielonego i jest git.
0
Ależ wie... leje
7
@MarFan To teraz ty czegoś nie rozumiesz. Według większości mediów i polityków zachodnich Rosja miała w ciągu kilku dni zająć Ukrainę i być może wziąć się za następne kraje. Nikt nic o Amerykanach nie mówił. Jak to śpiewał Markowski "Raz po raz, straszą nas, że nasz ład właśnie mija". Jak nie wojna to wirus, jak nie wirus to katastrofa ekonomiczna i tak to się kręci, bogaci napychają sobie portfele, a biedni giną.
4
@MarFan Słowa Trumpa są tyle samo warte co każdego innego polityka, gówno.
0
@Roobo ale tu masz 2100 za osobę, w Polsce masz tyle za 6 osób na tydzień ;) Chodzi mi o sam nocleg, ale chyba mi nie powiesz, że różnicę przejesz ;)
2
@MarFan No to niech jaśnie oświecony pan mi wytłumaczy.
29
@MarFan Tak jak Rosja miała w trzy dni zająć Ukrainę?
0
@4drian0 ja w to zagram dopiero po urlopie, żeby nie robić dłużej przerwy od grania ;)
0
@Cvzx ja jadam w takim miejscu nas morzem, gdzie w trzy osoby najemy się za niecałe stoi złotych ;)
1
@Filipem nie ma takiej opcji.
1
We are the world w wykonaniu światowych przywódców :P
4
@fart Jest jak Izrael, nie powinna istnieć
1
@Kessie To było w 1410
0
@MirusAmisz Mały-wielki człowiek :P
2
@Kessie Przelicz od razu na alkohol :P