tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@heniusss i znowu to nadciśnienie
0
@agaFCB albo można być w rozgrzanej puszce do 22:00 i robić na żyda
0
@MsBarca nawet mi nie żal obstawiających :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@partymaker Mi z bólami, ale się załadowało :P
0
@partymaker Jest na ps store :P
0
To co? Preorder już zamówiony? :P
0
@partymaker osobne konto do każdej gry i po przejściu można sprzedać konto ;)
0
@michaleu zima, zima, zima,
Pada, pada śnieg.
Jadę, jadę w świat sankami,
Sanki dzwonią dzwoneczkami,
Dryń, dryń, dryń,
Dryń, dryń, dryń.
1
@PatrykBarca w wymienionych krajach inaczej się to odczuwa, bo jest inna wilgotność
0
@Batys nie przepadam
0
@PatrykBarca jak sama nazwa wskazuje, latem powinno być letnio, a nie gorąco ;)
0
@Batys nad morze jeżdżę kilkanaście lat i ani jednej ryby tam nie zjadłem ;D
2
@Batys niecałe trzy tygodnie nad Bałtykiem ;)
0
@Kgorecki2500 E tam, mało ważne rzeczy :P
0
@Kgorecki2500 dlaczego niestety?
4
@BorzyKrzys nie istnieć to powinno państwo na literę "I" leżące w Palestynie
0
@MateS link do filmiku? Kolega pyta
0
@mekston albo Uzbeki Portugalię
1
@MateS nie zmyślam
0
@PuszkinFan czyli tak jak co roku ;)
2
@kulek22 szkoda, że w Polsce nie odwołują roboty z powodu ekstremalnych warunków atmosferycznych. Zdechnąć idzie, a mam na drugą zmianę na blaszanej hali
0
@PIWOSZ89 Zamienić im granice z Francją :P
0
@Nazio_87 ta? To zaśpiewaj ;)
6
@mekston Kanibale go dorwały?
0
@Ghostface On miał na myśli tych opalonych :P
A tak w ogóle to wcale mnie nie dziwi, że narzekają na upały. Normalny ludzki odruch :P
0
@Dari0G Jeszcze muszą budować domki z gówna :P
0
@Kgorecki2500 jak padniesz to powstań, Powerade
1
@Spider_Man W Manieczkach?
5
@Cvzx Tak, Messi za trzy mecze