2

@heniusss i znowu to nadciśnienie

0

@agaFCB albo można być w rozgrzanej puszce do 22:00 i robić na żyda

0

@MsBarca nawet mi nie żal obstawiających :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@partymaker Mi z bólami, ale się załadowało :P

0

@partymaker Jest na ps store :P

0

To co? Preorder już zamówiony? :P

0

@partymaker osobne konto do każdej gry i po przejściu można sprzedać konto ;)

0

@michaleu zima, zima, zima,
Pada, pada śnieg.
Jadę, jadę w świat sankami,
Sanki dzwonią dzwoneczkami,
Dryń, dryń, dryń,
Dryń, dryń, dryń.

1

@PatrykBarca w wymienionych krajach inaczej się to odczuwa, bo jest inna wilgotność

0

@Batys nie przepadam

0

@PatrykBarca jak sama nazwa wskazuje, latem powinno być letnio, a nie gorąco ;)

0

@Batys nad morze jeżdżę kilkanaście lat i ani jednej ryby tam nie zjadłem ;D

2

@Batys niecałe trzy tygodnie nad Bałtykiem ;)

0

@Kgorecki2500 E tam, mało ważne rzeczy :P

0

@Kgorecki2500 dlaczego niestety?

4

@BorzyKrzys nie istnieć to powinno państwo na literę "I" leżące w Palestynie

0

@MateS link do filmiku? Kolega pyta

0

@mekston albo Uzbeki Portugalię

1

@MateS nie zmyślam

0

@PuszkinFan czyli tak jak co roku ;)

2

@kulek22 szkoda, że w Polsce nie odwołują roboty z powodu ekstremalnych warunków atmosferycznych. Zdechnąć idzie, a mam na drugą zmianę na blaszanej hali

0

@PIWOSZ89 Zamienić im granice z Francją :P

0

@Nazio_87 ta? To zaśpiewaj ;)

6

@mekston Kanibale go dorwały?

0

@Ghostface On miał na myśli tych opalonych :P
A tak w ogóle to wcale mnie nie dziwi, że narzekają na upały. Normalny ludzki odruch :P

0

@Dari0G Jeszcze muszą budować domki z gówna :P

0

@Kgorecki2500 jak padniesz to powstań, Powerade

1

@Spider_Man W Manieczkach?

5

@Cvzx Tak, Messi za trzy mecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?