0

@Hakiru Jakie były tytuły Marci, Asa po naszym eurowpier.. 2-8?

1

@ef w LL nie zadziała.

1

@Kuczek to jest Szachtar, a nie LVP

5

Calma, na sobotę wróci Ramos i to będzie inna obrona, inny RM. Benzema też swoje zrobi

26

@Janiama Powiem ci jakie jest ich myślenie, "Martwić się będzie nowy zarząd"

0

@Geble A teraz doczytałem :)

3

I weź tu człowieku nie bądź stronniczy :) Fan Barcy jako komentator, trzymam kciuki ma mega trudne wyzwanie. Dodam, że nie lubię stronniczych komentatorów, jest to irytujące.

4

@barteq A co grie robi? PRzecież on nawet piłek nie dostaje, biega od lini do lini. To ja już wolę Trincao.

0

@ObywatelPL Chodzi o obniżenie zarobków i rozłożenie w czasie.

0

@messi564 To podwieszony Napastnik, zdecydowanie bliżej 10-ce do Napastnika niż Pomocnika. Wszystkim o to chodziło.

0

@messi564 Przecież on gra na 10, nie w Pomocy

1

@FC1899Barca On ma chyba 2+2. Jak Suarez, jest opcja po 2 latach przedłużyć o kolejne 2

0

@MrCules Dobrze grał Pique, o ch.. ci chodzi?

12

@kiper09 Po 6 idź na trenerkę. Wszystko rozpracowałeś, masz dar.

0

@Kwasiak98 Umtitiego im wciśnijmy.

0

@justfootball No rozumiem, tylko chciałem się dowiedzieć skąd info. Nie ukrywam, że czekam na dobre wieści, więc chciałem poczytać.

1

@TheNekro94 Źródło? Bo dziś chyba jakaś vice-minister mówiła, że nie ma decyzji.

0

@FATIlity31 Obejrzyj Morderstwo po Amerykansku, zwykła rodzina. To dopiero pierze mózg.

0

@Rewolucja123 Yhy, redakcja daje mu note 2. Chyba tylko ty widziałeś w nim cokolwiek przyzwoitego

1

@macio_944 chciałbym mieć takie problemy. Kolor ikony aplikacji. Masakra

0

@banann16 badania mówią że tylko 10%spoleczenstwa tak myśli.

4

@justfootball A on ma sentyment do Polaków?

2

@ViscaBarca123 Oby serducho Barcy go trzymało i nie zdecydował się na odejście po wypożyczeniu.

5

@banann16 Wiesz, że nie ma miejsc w szpitalach? Ludzie z udarami leża w karetkach bo kur. osoby z Covid maja badania. Ten szpital powinien stać już we Wrześniu.

0

@ViscaBarca123 On jest na wypożyczeniu?

0

@YeastMoss Co do służby zdrowia to wszyscy wiemy jaka ona jest od zawsze, ale nie rozumiem co mają do tego Polacy? Chcą byśmy nosili maseczki i widzę, że wszyscy noszą. Tylko to wielkie gów.. daje.

0

@horang I dlatego nie awansowali do drugiej ligi? Tacy zajebisci?

0

@horang Skoro żaden nie gra to może nie tacy idealni?

9

Może jestem dziwny, ale ten wczorajszy mecz pokazał sporo plusów. Po pierwsze Pedri grał niezle zawody, Dest bardzo pewny w obronie, Busi, De Jong wczoraj też nieźle grali. Gdyby tylko Grie wpakował 100-tke to grałoby się zdecydowanie łatwiej, po karnym z d. Dla Getafe, grało się jeszcze trudniej bo w anty futbolu Getafe jest perfekcyjne. Jak dojdzie Depay w styczniu to ja widzę bardzo dobrze nasza przyszłość. Warunek, musi wrócić Leo, bo na teraz najbardziej nam go brakuje po odejściu Suareza.

0

@greymid TS negocjuje potężną podwyżkę, może warto by przedłużył bez podwyżki, skoro taki wielki kapitan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?