6

Tusk nam załatwi w Niemczech dobre wyniki.

0

Wojtek w karne jest dobry, ale nie wiem jak piłkarze :D

0

Endrick pasuje do RM. Czerwona jak nic

2

To co, na razie RM lepszy w kupowaniu Brazylijczyków. Dobry gol Endricka

0

@Chaoss Czepiasz się :D Oni red bule grzeją

0

No wpierdzielcie to nie wiem tyłkiem, głowa. Lewy dawaj

0

Camavinga kontuzja

0

Yamal swoje zrobil. Ale przy varze karnego by nie było

0

Stones kontuzja. City przed Realem w obronie się sypie

1

Dawno Polskiej kadry nie oglądałem oprocz skrótów po. Oby po walczyli po prostu. Nazwiska średnio raczej

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Forsyth pokaz mi pkt którego nie zrozumiałem w tym co podesłałem. Z chęcią się poduczę.

1

@Forsyth uczę się od ciebie. Czytałem u tego kolombo z NBP. Przeczytałeś w końcu czym zajmuje się NBP?

No ale to co piszesz pozwala przeszukać przecież mieszkanie, nie chroni immunitet, więc gdzie fake? Inna kwestia czy poinformowali Zbyszka lub inną osobę wskazaną. A tego mój wpis nie dotyczy.

5



Ale nie w wielki tydzień. Bóg patrzy

3

@Mario96w oni ogólnie są ograniczeni

0

@Monegros niech ona się skupi na indywidualu. Wszystko powinno się położyć na turnieju indywidualnym, tu nie ma miejsca na błąd w przygotowaniu

2

@FCBparasiempre Fizycznie nie wyrabia. Słabsza była poprostu

6

@barcelonaLM tez uważam, że w wielki piatek Policja powinna miec wolne i nie łapać nikogo. Nie przystoi w wielki tydzień.

0

@insp1re teraz to juz za późno by był czyimś asystentem.

1

@TheNekro94 Widocznie smugi były. Poprawili, trzeba docenić.

0

https://x.com/tw_wolfgang/status/1772575032377549284

Bida ten domek Ziobry, chyba jednak dużo nie pożyczył od państwa.

3

@insp1re Zaczynam sie zastanawiać czy problem nie jest też troche ze sztabem jaki ma. Trener to trener ale potrzebuje analityków, osób od przygotowania fizycznego itd. Pytanie czy aby na pewno ten sztab jest na odpowiednim poziomie. Bo jak czytam, już zostawiajac plotki gazeciarzy, ale Roberta, który dwa razy ostatnio wspomniał, ze zaczeli intensywniej ćwiczyć, to słabo w Marcu to brzmi.

1

@karci0 Widze ze maja promke na 100tys z % 6.2. Wiec sobie skorzystam, + 500zł dodatku za jakies tam warunki. Poczytam później, kolega wyzej dał fajna strone i tam wszystko opisane co zrobić by dostac te 500zł i konto 6.2%

0

@TR3YWAY I kogo oni zatrudnia? Jak patrze na nazwiska w naszej reprezentacji to nie można w obecnych czasach spodziewac sie cudów. Ida chude lata

1

@Rhaan ale gdzie tu manipulacje widzisz ? Ja pisałem ze ten jego biznes to jakieś wyżyny?

9

Ludziom to sie nudzi :D


0

@DamianPSV Neymar to miał drybling z kosmosu co było widac na kilometry. Technicznie przepaść, nawet nie porównuj to kompletnie inny poziom piłkarzy

2

@JohnA I w sumie maja swietna promocje. No to wybieram Millenium. Dzieki

1

@Szklaner dzięki widzę że w ING z tymi bankomatami jeszcze gorzej niż w mBank :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?