1

@adi7adi8 ogólnie jest spoko, ale wkurza mnie ich komentowanie. Zdecydowanie wolę Dawida Celta, chyba tak się pisze

1

Ona to przegra, lecą serię.

1

@adi7adi8 Ja też. A jak usłyszę od komentatorów, od Bartka że to mecz życia Czeszki to mu SMS wyślę bo mam numer, znam go.

0

@michal26 Taka stara Iga, nakręcona z miesiączka.

1

Ten mecz to kuriozum. Jak drugi set prowadząc znowu 5-2 Iga odda. To chyba będzie można nazwać to blamazem.

2

@Alex1995 u Igi głowa ważna, co w tym pierwszym secie było widać. Miała sporo szans by zamknąć set i oddawała seriami pole. To tylko głowa

1

@adi7adi8 taka stara dobra Iga. W tym meczu z wystarczy przebić na jej stronę, poczekać i sprdl. Odplynela w głowie, miała tego seta z 3 razy na wyciągnięcie i wtedy marnuje. A Czeszka swoje, czasem wręcz technika ośmiesza ige. Słabo to wygląda i zaraz po śmiechu o Sabalence Iga też zawróci na chatę

1

Iga jak tak dalej będzie grać to umoczy ten mecz. Technicznie Czeszka w długich wymianach jest po prostu lepsza

1

@kynio302 ona wyglada jakby te brwi od wieszaka odrysowała

4



:) Jaka kosmitka :D Oni się widza w lustrze zanim pykną fotkę?

0

@NeroTFP1 on jest po prostu chory. To tak jak po libacji jeden ma procenty do 9 rano, a drugi do 16-tej. Karasiowi też długo steryd schodzi nie jego wina.

0

@reloaded ta ma całe 3%

1

@Arden skoro jego były trener mówi że on się świetnie nada na lewą obronę, to tam go testować w bracie B.

2

@TR3YWAY Ogólnie pokolenie Brazylii jest najsłabsze odkąd pamiętam. Kompletnie zero geniuszy. Nie wliczając oczywiście Neya w to

0

@TR3YWAY Od nas za friko. Dla Lewego 100 baniek

0

Piter na koniec pozamiatał.

0

@clyde Serek wiejski+ugotowane jajeczka, musztarda, majonez, cebulka. Do tego kromeczki chleba i śniadanie zbilansowane jak znalazł. Najczęściej kupuje te z Lidla

1

@RoberDzik dużo spamu, botów, hejtu.
Pytanie czy Musk ma problem z Rosją bo moim zdaniem nie. Starlinki też dziwnym trafem Ruscy na wojnie mają. Gdyby chciał zbanowalby

2



Czyściutko

2

@michal26 jakby startowała z list konfederacji, zagłosowałbym. Nawet ja

2

Kounde zdrowy, dobrze dla nas

1

Nagelsman jakoś te Niemcy zaczyna prowadzić, czego o Flicku powiedzieć nie można było. No nie wiem czy dobrze ze my chcemy Niemca.

1

@Arden głupoty piszesz. Koleś do kontuzji pokazywał więcej od Pedriego, wrócił po kontuzji jeszcze lepszy. Dla mnie obecnie on wyżej stoi od Belinghama i reszcie dzieciaków z naszymi włącznie. Oby wypełnił kontrakt w leverkusen i przyszedł do nas za free

0

@Ojciec5tkidzieci trzeba mu oddać że w obecnych czasach stworzyć własny totolotek i taka rzesze fanów to geniuszem trochę daje. I to bez szydery pisze

0

@insp1re nie było takiej oferty. Cały Lapcio i jego polityka zajebistosci, że w klubie jest super hiper. A na Dm pół miliona nie mają. Dziura po dźwigni, straszenie nike, wszyscy dyrektorzy się zwalniają, ale jest super hiper

0

@blakkudium z jego kontuzjami to się nie nagra

7

@Arden polemizowałbym, trening siłowy ogólnie nie spala za dużo kalorii, ale jakoś mięśnie muszą rosnąć więc jest mega ważny, a cardiio w każdej postaci jest dobre. Nie każdy lubi biegać, czy używać roweru. Więc skoro biegają, cwicza to tylko z korzyścią dla nich.

0

@kulek22 Oki, skoro tak twierdzisz

1

@kulek22 wszyscy wiemy oprócz ciebie

0

@kulek22 Ty na poważnie? Kur. człowieku wali tu prowokacja i ustawka na kilometr, a ty szukasz logiki? sprdl do najbardziej strzeżonego miejsca?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?